ایالات متحده کسب و کار بریس برای آسیب به عنوان تنش رشد بیش از هنگ کنگ

شرکت های ایالات متحده با دفاتر در هنگ کنگ—در میان بیش از 1300 شرکت های آمریکایی فعال در شهرستان—طیف و

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 11 خرداد 1399

شرکت های ایالات متحده با دفاتر در هنگ کنگ—در میان بیش از 1300 شرکت های آمریکایی فعال در شهرستان—طیف وسیعی از اپل به Procter & Gamble و فدرال اکسپرس.

عکس: قوم و خویش چونگ/آسوشیتد پرس

دلار هنگ کنگ—افزایش تنش بین آمریکا و چین بر هنگ کنگ شرکت های آمریکایی در تیراندازی گرفتار.

شرکت در جهانی مالی و معاملاتی hub در حال حاضر ضرب و شتم یک سال از تظاهرات خشونت آمیز و coronavirus همه گیر صورت یک دوره طولانی بیشتر عدم قطعیت در میان یک مبارزه است که آنها از ترس می تواند مختل کردن عملیات خود را و که کست شک بیش از خود را در دراز مدت در آینده در اینجا.

پس از چین در هفته گذشته به تصویب یک طرح برای تحمیل جدید امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: آمریکا دیگر نمی خواهد درمان هنگ کنگ به عنوان یک نهاد مجزا از چین و خواهد برگردید سیاست معافیت برای شهرستان. آنها می تواند شامل اقداماتی مانند کنترل صادرات تعرفه ها و محدودیت های ویزا به گفته تحلیلگران اما کسب و کار خواهد شد و باید منتظر جزئیات و زمان هر حرکت می کند.

"این رفتن به یک چالش برانگیز هفته پیش رو به هیچ شرکت و جزئیات در مورد چگونگی این ویژه اقتصادی رابطه untangled خواهد بود" گفت: تارا یوسف رئيس جمهور از اتاق بازرگانی آمریکا در هنگ کنگ است. وضوح بیشتر است "ضروری به این دلیل که کسب و کار ما در اینجا این است که بزرگ و مهم" او گفت:.

در مورد 85,000 شهروندان ایالات متحده در این شهر با بیش از 1300 شرکت های ایالات متحده عامل در اینجا برخی با ستاد منطقه. شرکت های آمریکایی با دفاتر در هنگ کنگ از محدوده Apple Inc. به Procter & Gamble Co. و فدرال اکسپرس Corp.

آمریکا در هنگ کنگ دومین شریک تجاری چین حسابداری برای 6.2 درصد از تجارت در سال گذشته در مقایسه با 50.8% برای تجارت با چین. هنگ کنگ مقامات نقطه به نقطه در ایالات متحده مازاد تجاری این شهر که به گفته آنها به مبلغ $297 میلیارد دلار بین سال های 2009 تا 2018 نشان می دهد که چگونه منافع ایالات متحده نیز در خطر است.

"ما باور نمی کنیم که تحریم ها و یا محدودیت های تجاری در برابر دلار هنگ کنگ در حال توجیه" یک دلار هنگ کنگ سخنگوی دولت خبر داد. "آنها به شکست منجر خواهد شد از پایاپای هنگ کنگ-آمریکا رابطه طول سال ها ساخته شده و تنها صدمه محلی و ایالات متحده کسب و کار در هنگ کنگ و مردم و کار برای آنها است."

فدرال اکسپرس تحویل کامیون در خیابان های هنگ کنگ.

عکس: Budrul Chukrut/SOPA تصاویر/زوما پرس

هر دو طرف از دست خواهد داد اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شرح زیر از طریق با تهدید به از بین بردن تمام درمان های ویژه برای هنگ کنگ, دانیل راسل معاون رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا بر اساس آسیا, جامعه, سیاست, موسسه گفت. "تاثیر می گیرند به شدت در هنگ کنگ با اثرات منفی بر شرکت های ایالات متحده عامل نیز وجود دارد," او گفت:.

زمانی که چین مقننه در روز پنج شنبه تصویب طرح اعمال قانون جدید در هنگ کنگ گفت: شهرستان شد یک راه گریز در آن امنیت ملی آن نیز نور بر روی جزئیات و چگونگی این قانون به اجرا گذاشته خواهد شد. قانون خواهد شد پیش نویس در هفته های آینده. مقامات در حال حاضر گفت: چینی امنیت سازمان اجازه داده می شود به کار در این شهرستان برای اولین بار.

مقامات در پکن و هنگ کنگ گفت: تنها اقلیت کوچکی از مردم را متاثر از قانون آن را به عنوان اهداف فعالیت های خرابکارانه تلقی و یا ترویج استقلال یا تروریسم. این قانون همچنین اهداف آنچه که پکن در نظر دخالت خارجی در این شهرستان در امور. چین بارها متهم نیروهای امریکا و ناتو از افغان در سال گذشته ناآرامی های اجتماعی است.

گروه های مخالف در شهر ادعا می کنند که قانون این است که فقط شروع به هنگ کنگ جذب شده و به عنوان فقط یک شهر چینی و رد اظهارات دولت که مردم را به حفظ آزادی بیان و مونتاژ. چین وعده داده شده برای تضمین این حقوق زیر یک سال 1984 توافق با انگلستان که بازگشت حاکمیت را مستعمره خود را در سال 1997.

اندرو لو, مدیر اجرایی هنگ کنگ مهاجرت مبتنی بر مشاوره Anlex گفت: استعلام از ساکنان این شهر به دنبال مهاجرت افزایش یافته بود و از حدود 10 در هر روز قبل از قانون تامین شد نشان داد حدود 100 در هر روز در حال حاضر. که می تواند نشان دهنده چالش هایی برای شرکت های جهانی که می خواهید برای جذب و حفظ استعدادهای برتر در این شهرستان است.

"مردم شوکه شده در هنگ کنگ," او گفت:. "برای پدر و مادر, آنها ترجیح می دهند به زندگی در اینجا در هنگ کنگ و درآمد زندگی خود را, اما پس از آن آنها فکر می کنم در مورد فرزندان خود و آنها فکر می کنم آن را بهتر است برای رفتن," او گفت:.

فلیکس چانگ, نرم افزار کسب و کار در مجلس که منجر شهر حزب لیبرال گفت: بسیاری در جامعه کسب و کار محلی مورد استقبال چین جدید قانون تامین زیرا آنها بر این باورند آن را کمک خواهد کرد tamp پایین تظاهرات که صدمه دیده خود را کسب و کار.

"هنگ کنگ است و تنها با نشستن در وسط دو بچه بزرگ و آنها با داشتن یک مبارزه" او گفت:. "آنچه در واقع نگرانی من این است که نه از چین اما از آمریکا چه هنگ کنگ انجام می شود به آمریکا؟," او گفت:.

اتحادیه اروپا اتاق بازرگانی در چین گفت: قبل از اینکه آقای ترامپ جمعه صحبت کرد که کسب و کار در اروپا وابسته به هنگ کنگ پشتیبانی از اصول مانند فردی آزادی و حکومت قانون است که بدون آنها "جذبه از این شهر مهم خواهد بود تا حد زیادی کاهش یافته است."

"شیطان در جزئیات گفت:" الان زمان, pro-پکن تاجر در هنگ کنگ است که یک مشاور اقتصادی هنگ کنگ دولت با اشاره به گام های بعدی که ممکن است از دولت ایالات متحده. با اشاره به مازاد تجاری ایالات متحده برخوردار است و با شهرستان های او اضافه شده است که کنترل بر صادرات صدمه دیده ممکن است آمریکا از لحاظ اقتصادی بیش از هنگ کنگ است که حداقل بخش تولید می کند و صادرات است.

آقای روحانی که زندگی در هنگ کنگ برای دهه گفت که در طول زمان او دیده می شود چرخه از حوادث که در آن برخی از شرکت ها ممکن است خروج—از جمله در سال 1989 پس از قتل عام میدان تیان آن من و یا در سال 1997 زمانی که چین اصلاح حاکمیت از بریتانیا. "شما همیشه می خواهید برخی از عصبی Nellies را ترک کنند."

آقای روحانی گفت که او فکر می کند که بسیاری از شرکت ها را انتخاب می کنید به ماندن به عنوان آنها در هنگ کنگ برای دروازه دسترسی به چین و همچنین برای پایین آن نظام مالیاتی و جریان آزاد سرمایه است.

برای بسیاری از آمریکایی ها در هنگ کنگ "این احساسی و شکننده لحظه گفت:" خانم یوسف مجلسی که نشان دهنده صدها نفر از شرکت های آمریکایی. "بسیاری از ما کار کرده اند و در اینجا زندگی می کردند برای سال های بسیاری از ما عشق هنگ کنگ است."

نوشتن به Newley Purnell در newley.purnell@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب