ایالات متحده برطرف پرواز ممنوع در چین هواپیمایی

یک هواپیمایی چین شرقی هواپیما در آسفالته در Hongqiao فرودگاه بین المللی در شانگهای در ژوئن 4. عکس:

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 16 خرداد 1399

یک هواپیمایی چین شرقی هواپیما در آسفالته در Hongqiao فرودگاه بین المللی در شانگهای در ژوئن 4.

عکس: aly آهنگ/ایسنا

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاسته قصد دارد برای جلوگیری از پروازهای مسافری توسط سرزمین اصلی چین خطوط هوایی به ایالات متحده آمریکا روز جمعه پس از چین گفت: این امر مجوز برخی از مسافر پرواز توسط خطوط هوایی ایالات متحده.

وزارت ترابری ایالات متحده پیشتر گفته آن خواهد نوار چینی شرکت های هواپیمایی از پرواز به مسافران و از آمریکا گفت: پکن به حال موفق به تایید از سرگیری این مسیرهای خطوط هوایی ایالات متحده.

پکن به سرعت در پاسخ گفت: این امر سهولت و محدودیت های پرواز خارجی حامل اجازه می دهد آنها را به یک پرواز هفتگی به یکی از شهرستان.

نقطه در جمعه تجدید نظر شده آن منظور اصلی با توجه به اثر ژوئن 16 و گفت: این امر اجازه می دهد تا در مجموع دو رفت و برگشت پرواز در هفته توسط چینی شرکت های هواپیمایی. اما نقطه گفت: چین محدودیت هنوز هم اختلال در حقوق ایالات متحده حامل به کار پروازهای تحت یک توافق است که حاکم سفر هوایی بین دو کشور.

در حالی که منظور برطرف تهدید مسافر پرواز ممنوع, آن را هنوز هم نصف کاهش تعداد پروازها که چینی حامل در حال حاضر کار گیرند. چینی حامل مجاز به عمل در مجموع چهار هفتگی پروازهای مسافری به آمریکا تحت محدودیت های چینی مقامات حمل و نقل هوایی در ماه مارس در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

نقطه گفت: این امر می تواند مایل به دوباره آن محدودیت اگر مقامات چینی ساخته شده بیشتر تنظیمات. باربری پرواز نبوده است محدود یا کشور است.

"بخش مهم هدف این است که تداوم این وضعیت اما به جای بهبود محیط جایی که حامل هر دو طرف خواهد بود قادر به ورزش به طور کامل خود را دو جانبه حقوق" این بخش گفت: در آن تجدید نظر سفارش. "جدید ترین [عمران اداره حمل و نقل هوایی از چین] عمل است و نه ایجاد شده است که محیط زیست است."

به سفارت چین در واشنگتن نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در حال حاضر چهار, چینی, شرکت های هواپیمایی— هوایی چین Ltd. هواپیمایی جنوبی چین شرکت ، Xiamen شرکت های هواپیمایی و هواپیمایی چین شرقی Corp.—کار برنامه ریزی پروازهای مسافری بین دو کشور در بخش حمل و نقل گفت. دیگران در نظر گرفته شده بود برای از سرگیری خدمات در ماه های آینده.

تهدید آشکار ممنوعیت پروازهای مسافری آمد و به عنوان ایالات متحده-روابط چین هستند در بدترین آنها در بیش از سه دهه با بزرگترین اقتصاد در تقابل بیش از فن آوری تجارت و هنگ کنگ وضعیت سیاسی.

اما خدمات هوایی با اختلاف به سرعت در حال تشدید و سپس تخلیه فقط به عنوان سریع و با امتیازات جزئی توسط هر دو طرف.

حمل و نقل هوایی داخلی دولت چین روز پنجشنبه گفت که 95 خارجی شرکت های هواپیمایی خواهد بود پاک به پرواز به یک مقصد یک بار در هفته شروع دوشنبه, معکوس, قوانین در حال حاضر در محل اجازه چینی شرکت های هواپیمایی برای پرواز یک هفته خدمات به کشورهای خارجی است.

چین تا به حال مجموعه ای از محدودیت در خدمات بین المللی برای حمل و خارجی برای شرکت های هواپیمایی پرواز به این کشور در ماه مارس است.

نقطه استدلال کرد که این محدودیت به طور موثر نگه داشتن خطوط هوایی ایالات متحده در خارج از آنجایی که آنها مجموعه کلاه در پرواز بر اساس برنامه در اواسط ماه مارس زمانی که ایالات متحده حامل در حال حاضر به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از چین است.

Delta Air Lines , Inc. و هواپیمایی متحده Holdings, Inc. به دنبال از سرگیری خدمات به چین در این ماه پس از تعلیق پرواز وجود دارد در اوایل سال جاری به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان نگه دارید. ایران به دنبال بازگرداندن سه چین راه در حالی که دلتا با هدف بازگرداندن دو.

هنگامی که این برنامه نیست تایید ایالات متحده را متهم کرد چین از نقض توافق است که حاکم سفر هوایی بین دو کشور.

وجود دارد دیگر مسائل حل نشده است که می تواند تاثیر که آیا خطوط هوایی ایالات متحده از سرگیری پرواز از جمله چین برنامه ای برای جریمه کردن حامل های خارجی در هنگام ورود مسافران تست مثبت برای Covid-19.

نوشتن به آلیسون Sider در alison.sider@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب