ایالات متحده آمریکا اقتصاد رو به بهبودی طولانی از Coronavirus اثرات کارشناسان می گویند

توسط پل Hannon نزدیک پل Hannon بیوگرافی @PaulHannon29 پل.hannon@wsj.com و پل Kiernan

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 13 خرداد 1399

اقتصاد ایالات متحده می تواند بخشی بهتر از یک دهه به طور کامل بهبود می یابند از این بیماری همه گیر کوروناویروس و مربوط به خاموش شدن ناگهانی یک بودجه آمریکا گفت: به عنوان یک سری از نظرسنجی ها با اشاره به ادامه ضعف در تولید جهانی.

این دفتر بودجه کنگره های حزبی قانونی آژانس گفت: تیز انقباض باعث coronavirus ناشی از آن را به علامت پایین آن 2020-30 پیش بینی اقتصادی ایالات متحده خروجی توسط یک تجمعی $7.9 تریلیون یا 3 درصد از تولید ناخالص داخلی نسبت به ژانویه آن بینی. تولید ناخالص داخلی نیست و انتظار می رود به گرفتن تا قبلا پیش بینی سطح تا سه ماهه چهارم سال 2029 به CBO اضافه شده است.

تقریبا $3.3 تریلیون دلار در برنامه های محرک اقتصادی تصویب شده توسط کنگره از ماه مارس تنها "بخشی از کاهش وخامت شرایط اقتصادی" CBO گفت.

"پس از دریافت اولیه گزاف گویی از فعالیت های اقتصادی به سادگی از بین بردن مستندات من فکر می کنم آنچه می بینیم این است که یک اقتصاد در حال اجرا است که در یک سطح از فعالیت های قابل توجه در زیر جایی که ما قبل از Covid گفت:" میشل مایر رئیس ایالات متحده اقتصاددان در BofA مریل لینچ. "این رفتن به یک زمان طولانی به زخم التیام یابد. وجود خواهد داشت زخم به عنوان یک نتیجه از چنین یک شوک دردناک از اقتصاد است."

CBO تجزیه و تحلیل به عنوان نظرسنجی جدید نشان داد که کارخانه ها در ایالات متحده و خارج از کشور در ادامه به کاهش تولید و ریخته شغل در ماه مه هر چند سرعت زوال تعدیل به دولت منتقل شده به سهولت coronavirus مربوط به محدودیت در اقتصاد خود است.

نظرسنجی از مدیران خرید در تولید کنندگان در ایالات متحده آمریکا و آسیا و اروپا ارائه شده نشانه هایی که کاهش جهانی فعالیت کارخانه شروع به پایین پس از سقوط بی سابقه ای دیده می شود در ماه آوریل است. اما احساسات منفی باقی ماند نشان می دهد هر گونه بهبود در ماه های آینده می تواند آزمایشی.

ایالات متحده موسسه مدیریت عرضه تولید شاخص برای ماه مه افزایش یافت و به 43.1 از 11 سال کم از 41.5 در ماه آوریل است. شاخص اصلی اجزای تمام باقی مانده است و زیر 50 سطح است که نشانه آستانه بین انقباض و انبساط. اکثریت پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفت: تولید و سفارشات جدید بدتر شده در مارس تا آوریل و دو پنجم گزارش کاهش سطح اشتغال.

کارخانه شاخص اضافه کردن به نشانه های دیگر در ایالات متحده و کشورهای دیگر ممکن است به طور اقتصادی پایین هر چند بهبود می تواند کند. بیکاری به شدت بالا در سراسر جهان است. خدمات صنایع, آمار به خصوص سخت توسط ویروس فقط شروع به بهبود می یابند. و هزینه های مصرف کننده مهم کاتالیزور برای ایالات متحده و دیگر اقتصادهای ضعیف باقی مانده است.

"ما احتمالا در گذشته در بدترین شرایط نرخ کاهش اما همه چیز هنوز هم بسیار بد" گفت: Joshua شاپیرو رئیس ایالات متحده اقتصاددان در ماریا Fiorini Ramirez, Inc. او گفت: به دنبال جنبه های ISM نظرسنجی هنوز "بسیار ضعیف"

CBO در حال حاضر انتظار دارد تولید ناخالص داخلی آمریکا به 5.6 درصد کوچکتر در سه ماهه چهارم سال 2020 نسبت به سال قبل از آن قابل ملاحظه markdown از آن سال 2020 طرح 2.2% رشد در پایان سال 2019 قبل از همه گیر.

در حالی که اقتصاد در حال انتظار برای از سرگیری رشد پس از این سال سرعت رشد به احتمال زیاد نمی تواند به اندازه کافی سریع را به سرعت را تشکیل می دهند برای زمین های از دست رفته طی بیماری همه گیر کوروناویروس. تفاوت بین CBO ها طرح برای تولید ناخالص داخلی و ژانویه آن هوا "تقریبا از بین می رود تا سال 2030" تنظیم شده برای تورم است.

چشم انداز ضعیف تولید یکی از عوامل وزن در توانایی اقتصاد جهانی به نوبه خود در اطراف.

تیم Fiore که مدیریت ISM کارخانه بررسی گفت که او انتظار بهبود بیشتر در ماه ژوئن به دولت اجازه می دهد بیشتر غیرضروری فعالیت های اقتصادی را از سر گرفت. اما تا زمانی که یک واکسن یا درمان موثری برای Covid-19 در دسترس می شود, اجتماعی-فاصله تلاش خواهد محدود کردن تعداد کارگران مجاز در کارخانه طبقه به احتمال زیاد ضابط تولید.

تنها در چین برای اولین بار اصلی اقتصاد به آغاز بازگشایی پس از رمان coronavirus شیوع آیا کارخانه ها گزارش افزایش در فعالیت است. اما نظرسنجی پیشنهاد کرد که آن نوپای بهبود اقتصادی در حال حاضر شروع به غرفه با سفارشات صادرات به شدت در حال سقوط در میان ادامه داد: تلاش جهانی برای مهار این بیماری همه گیر.

این نظرسنجی نشان می دهد که بدترین حالت ممکن است برای تولید کنندگان و فعالیت می تواند شروع به افزایش در ماه های آینده. اما در راه بازگشت به سطح توليد و اشتغال دیده در پایان سال گذشته تنظیم شده است به مدت طولانی و پر از دست انداز.

"آیا رشد اقتصادی می تواند رسیدن به هر حرکت جدی باقی می ماند بسیار نامشخص است اما به عنوان تقاضا به نظر می رسد به باقی می ماند رام اجتماعی-فاصله اقدامات بیکاری بالا و کاهش سود شرکت برای برخی از زمان به آمده گفت:" کریس ویلیامسون مدیر ارشد کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit اطلاعات شرکت است که جمع آوری بسیاری از نظرسنجی ها در خارج از ایالات متحده

در بسیاری از کشورها مدیران کارخانه گزارش شده است که محدودیت در جنبش همچنان به آن را دشوار است برای آنها را به کار در سطح نرمال خروجی. اما آنها همچنین گزارش شده است که تقاضا ضعیف است و نگه داشتن آنها را با سفارشات جدید ادامه به سقوط.

در نشانه آن است که کارخانه های انتظار نداریم که شرایط برای بهبود سرعت در بسیاری از گزارش بیشتر کاهش شغل. در هند و کره جنوبی آن کاهش اشتغال شدند, بزرگترین رکورد.

یک فولکس واگن کارخانه در درسدن, آلمان. ساخت اسلاید در یک رکورد سرعت در مارس اما نظرسنجی از مدیران خرید نشان می دهد کاهش کند شده است.

عکس: Krisztian Bocsi/مهر نیوز

یک مشکل مشخص شده توسط این نظرسنجی این است که حتی در جایی که محدودیت های محلی حذف شده اند و یا هرگز بسیار شدید برای شروع به بازگشت به حالت عادی است که مانع ضعیف صادرات و تقاضا است.

چین اولین کشور در معرض ویروس وارد شده مستند زودتر از کشورهای دیگر است. آن را نیز خارج شد آن مستند زودتر, اما ممکن است, نظرسنجی از مدیران خرید با اشاره به کاهش صادرات سفارشات.

که هم درست نشد از کره جنوبی که تصمیم به تحمیل اجباری مستندات و متمرکز به جای گسترده تست و ردیابی از کسانی که آلوده به ویروس و مردم با آنها آمده بود به تماس.

جدا کردن ارقام منتشر شده در روز دوشنبه نشان داد کره جنوبی ممکن است صادرات بودند پایین 23.7% از سال قبل به $34.86 میلیارد دلار پس از ماه قبل را تجدید نظر 25.1% انقباض.

مربوط تصویری

اقتصاد ایالات متحده قرارداد 5 ٪ در سه ماهه اول سال 2020 است. با کروناویروس بحران ادامه به تابستان اقتصاددانان انتظار دارند حتی تندتر انقباض در سه ماهه دوم. وال استریت ژورنال خبر داد McCall توضیح می دهد که چگونه تولید ناخالص داخلی محاسبه شده است و چگونه coronavirus است تأثیر این معادله است. تصویر عکس: یعقوب رینولدز/وال استریت ژورنال

چین Caixin کلی شاخص مدیران خرید بخش تولید گل رز به 50.7 از 49.4 نشانه آن است که فعالیت های تولیدی افزایش یافته و پس از کاهش در ماه آوریل است. خواندن فوق 50.0 نشان می دهد افزایش در فعالیت, در حالی که خواندن در زیر سطح است که نشان می دهد کاهش می دهد.

اما دیگر تولید نیروگاهی در ادامه به تجربه عمیق کاهش می یابد. در آلمان: شاخص مدیران خرید بخش گل رز تنها کمی به 36.6 از 34.5 در حالی که ژاپن PMI کاهش یافت و به 38.4 از 41.9.

در سراسر منطقه یورو ایتالیا نقل مکان کرد و نزدیک به یک تولید بازیابی آن به عنوان شاخص PMI رز به 45.4 از 31.1.

با توجه به CPB هلند برای اداره سیاست های اقتصادی, تحلیل, جهانی تولید صنعتی شد 4.2 درصد کاهش در سه ماه اول سال نسبت به سه ماهه آخر سال 2019. نظرسنجی از مدیران خرید نشان می دهد کاهش در سه ماه منتهی به ماه ژوئن ممکن است حتی بزرگتر.

اصلاحات & Amplifications
چین Caixin شاخص مدیران خرید افزایش یافت. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه آن را به نام Caixan شاخص مدیران خرید. (اصلاح شده در ژوئن 1)

نوشتن به پل Hannon در paul.hannon@wsj.com و پل Kiernan در paul.kiernan@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب