ایالات متحده چشم خروج نیروهای نظامی در مصر را ناآرام سینا

یک دولت اسلامی شورشیان در شبه جزیره سینا کشته شدن صدها نفر از مصریان. عکس: محمود Abdo/زوما پرس

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 18 اردیبهشت 1399

یک دولت اسلامی شورشیان در شبه جزیره سینا کشته شدن صدها نفر از مصریان.

عکس: محمود Abdo/زوما پرس

وزیر دفاع علامت Esper است که منجر به یک فشار برای خروج نیروهای بین المللی حافظ صلح در ایالات متحده سران مصر در شبه جزیره سینا که در آن نیروهای امنیتی مصر در حال مبارزه با شبه نظامیان دولت اسلامی در اسرائیل آستان با توجه به فعلی و سابق ایالات متحده در افغانستان ،

این طرح که مقامات می گویند چهره های مخالف از وزارت امور خارجه و اسرائیل می تواند داد و بیداد ماموریت صلح بانی در زمانی که دولت اسلامی را شورش در منطقه شعله ور دوباره. یک سری از حملات مرگبار قرار داده اند نیروهای مصری از جمله یک بداهه بمب که به کشته شدن و مجروح شدن 10 سرباز در 30 آوریل با توجه به نظامی این کشور.

ایالات متحده در حال حاضر دارای بیش از 400 نیرو در این منطقه به عنوان بخشی از 13 کشور چند ملیتی & ناظران است که کمک به پیاده سازی آمریکا و میانجیگری پیمان صلح امضا شده توسط اسرائیل و مصر در سال 1979.

1100 نفر نیروی بین المللی دارای دو پایگاه در صحرای سینا به شدت غنی شده پست در شمال که در آن نیروهای نظامی تا حد زیادی محدود به پایه با توجه به شورش و دیگری در شهر رفت و آمد مکرر از Sharm El Sheikh, یک مقصد محبوب برای گردشگران خارجی است.

وزیر دفاع علامت Esper احساس می کند که ایالات متحده در تلاش های نظامی در شمال سینا نیست بهترین استفاده از منابع محلی می گویند.

عکس: یوری gripas/ایسنا

مقامات پنتاگون گفت که امکان خروج بخشی از هزینه برش نقد به سهام را از عملیات نظامی ایالات متحده در سراسر جهان است. مقامات وزارت دفاع آمریکا گفت: آقای Esper احساس می کند که ایالات متحده در تلاش های نظامی در شمال سینا نیست که بهترین استفاده را از بخش منابع—و یا ارزش در معرض خطر به نیروهای مستقر وجود دارد. مصر و اسرائیل باید حفظ صلح پایدار برای چهار دهه است.

"ایالات متحده در ماموریت به MFO (چند ملیتی & ناظران) یکی از بسیاری از ماموریت های وزارت دفاع در حال حاضر در حال بررسی گفت:" پنتاگون سخنگوی نیروی دریایی Cmdr. شان رابرتسون در بیانیه ای به وال استریت ژورنال.

این MFO نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد وضعیت. مقامات مصری نیز کاهش یافته است به نظر پیشنهاد آمریکا عقب نشینی می کردند تا اسرائیل وزارت امور خارجه. وزارت امور خارجه نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

رئیس جمهور تهمت نیز ابراز تمایل آمریکا برای خروج از درگیری ها در خاورمیانه است. در واقع دولت او ساخته شده است تا آمریکا از حضور در منطقه ارسال حدود 14000 نیروهای اضافی از جمله هزاران نفر به خلیج فارس برای جلوگیری از حملات توسط ایران.

برای آخرین دهه های کوچک سینا نیروی گرفتار شده است در وسط یک شورش خشونت آمیز توسط گروه های محلی مصر شبه نظامیان که متعهد وفاداری به "دولت اسلامی". شورشیان که به کشته شدن صدها نفر از مصریان و گردشگران خارجی همچنان ادامه دارد با وجود سنگین دست ارتش مصر کمپین مجبور است که دهها هزار نفر از ساکنان سینا به فرار از خانه خود را.

از بین بردن نیروهای آمریکایی از منطقه را به خطر اندازد آمریکایی-رهبری ماموریت است که نشان دهنده تنها نظارت مستقل از a تا حد زیادی پنهان جنگ است. دولت مصر به طور کلی بلوک روزنامه نگاران و گروه های کمک از شمال صحرای سینا با استناد به امنیت.

"این برای ما روشن است که حضور امریکا در سینا ارائه اطلاعات ارزشمند در مورد آنچه که در مصر انجام شد و آنچه که داعش انجام شد وجود دارد" گفت: اندرو میلر بود که مدیر در مصر و اسرائیل در مورد مسائل نظامی در شورای امنیت ملی تحت سابق رئیس جمهور اوباما.

یک گروه از چتربازان آمریکایی وارد شبه جزیره سینا در سال 1982 برای پیوستن به نیروی کمک به اجرای پیمان صلح امضا شده توسط اسرائیل و مصر است.

عکس: ارسطو ساری/آسوشیتد پرس

در سال 2016 نظامی ایالات متحده کاهش می یابد, رد پای آن در شمال صحرای سینا در حال حرکت نیروهای نظامی این کشور جدا شده از پست ها و جایگزین کردن آنها را با کنترل از راه دور سنسور. دیگران منتقل شدند به امن تر پایه در جنوب سینا.

مقامات ایالات متحده می گویند که فشار برای حذف نیروهای سینا مخالف است توسط اسرائیل که دیدگاه حافظ صلح به عنوان یک مهم در بررسی عملیات نظامی مصر و وزارت امور خارجه که با توجه به نیروی به عنوان نماد رهبری آمریکا در منطقه است که کمک می کند تا سفت نقطه عطفی دستاورد دیپلماتیک در اسرائیل و مصر پیمان صلح.

تحلیلگران اشاره می کنند که حذف سربازان دیده می شود می تواند در قاهره به عنوان یک جمع و جور کردن در ایالات متحده روابط, اما که برخی از مقامات مصری با احتیاط از آمریکا حضور مشکوک آن را از جاسوسی و مسدود کردن دولت از حرکت بیشتر نیروهای نظامی به منطقه غیرنظامی توسط 1979 پیمان صلح.

"آنها ما را به عنوان یک مانع. من فکر می کنم آنها می خواهند به remilitarize سینا گفت:" آقای میلر صحبت از مصر در آمریکا از حضور در منطقه است.

روز چهارشنبه آقای Esper به نام مصر با وزیر دفاع محمد زکی و تصریح کرد: "تعهد ایالات متحده به همکاری استراتژیک با مصر" با توجه به پنتاگون.

نوشتن به Jared Malsin در jared.malsin@wsj.com و Nancy A. یوسف در nancy.youssef@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب