آمریکا و متحدان خلیج فارس لیست سیاه دولت اسلامی مالی شبکه

وزارت خزانه داری صادر تحریم همراه با دیگر اعضای چند ملیتی تامین مالی تروریستی با هدف قرار دادن مرکز.

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 26 تیر 1399

وزارت خزانه داری صادر تحریم همراه با دیگر اعضای چند ملیتی تامین مالی تروریستی با هدف قرار دادن مرکز.

عکس: اولیویه douliery/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—ایالات متحده پیوست و شش کشور دیگر در تحریم مالی شبکه وابسته به دولت اسلامی گروه تروریستی و وابسته به آن و مسدود کردن هر یک از دارایی های خود را در ایالات متحده آمریکا وزارت خزانه داری گفت.

مشترک تحریم یکشنبه هدف مالی-خدمات شرکت ال ان ارز Tawasul شرکت و یک سوم است که به گفته وزارت خزانه داری "که نقش حیاتی در انتقال وجوه برای حمایت از سوریه مبتنی بر پیکارجویان داعش و ارائه صدها هزار دلار از نقدینگی به داعش رهبری است."

تلاش برای رسیدن به ال ان ارز ناموفق بودند. یک نماینده برای Tawasul نمی پاسخ به سوال ارسال شده از طریق پیام متنی.

همچنین تحریم شد فردی که ایالات متحده آمریکا گفت: تا به حال انتخاب شده توسط دولت اسلامی به منظور تسهیل در آن معاملات.

مجازات های صادر شده توسط هفت عضو از تامین مالی تروریستی با هدف قرار دادن مرکز هدفمند افراد و اشخاص در ترکیه و سوریه و افغانستان است. این TFTC راه اندازی در سال 2017, شامل, آمریکا, عربستان سعودی, بحرین, کویت, عمان, قطر و امارات متحده عربی.

یک افغانستان-بر اساس خیریه Nejaat اجتماعی سازمان بهزیستی کشور و مدیر آن شد تحریم برای سایتهای محافظ معاملات از طرف داعش, خراسان, گروه شاخه در آن کشور است. تلاش برای رسیدن به Nejaat ناموفق بودند.

پنج از اهداف قبلا تحریم شده توسط وزارت خزانه داری.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: تامین مالی تروریستی با هدف قرار دادن مرکز اقدامات "باید حداکثر اختلال در تامین مالی تروریستی در سراسر جهان" تقویت همکاری میان آمریکا و کشورهای حوزه خلیج فارس در مبارزه با تروریسم و ترور تامین مالی است.

گذشته تحریم های صادر شده توسط هفت کشور بلوک را هدف القاعده داعش طالبان و ایران سپاه در علاوه بر این به دولت اسلامی و وابسته به آن است.

تحریم بلوک اهداف' ملک است که در ایالات متحده و یا می آید که به اختیار و یا کنترل از آمریکا افراد و میله آمریکا افراد و کسب و کار از معاملات با املاک.

نوشتن به کورتنی مک براید در courtney.mcbride@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب