ایالات متحده در حال حرکت دارایی های نظامی در سراسر آسیا برای مقابله با چین Esper می گوید

وزیر دفاع علامت Esper نشان داده شده در مارس روز سه شنبه گفت ایران می خواهد گام های بیشتری برای مقابله

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 31 تیر 1399

وزیر دفاع علامت Esper نشان داده شده در مارس روز سه شنبه گفت ایران می خواهد گام های بیشتری برای مقابله با چین حرکت در آسیا است.

عکس: اولیویه douliery/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—ایالات متحده تجهیز و موقعیت نیروهای خود را در سراسر آسیا برای تقابل احتمالی با چین, وزیر دفاع علامت Esper گفت: در سخنان ترسیم نظامی جزء از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سخت شدن موضع نسبت به پکن.

صحبت از پنتاگون تقریبا به لندن با موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک آقای Esper گفت: ارتش ایالات متحده ادامه خواهد داد به ارسال کشتی های نیروی دریایی به منطقه برای مقابله با چین سیاست های اقتصادی و به فروش سلاح به تایوان که بیش پکن ادعای حاکمیت.

او همچنین گفت که او به گفت و گو باز. او گفت که او برنامه ریزی شده برای دیدار از چین تا پایان سال اضافه کرد که او امیدوار است چنین دیدار خواهد "ایجاد سیستم های لازم برای ارتباطات بحران و تقویت نیت ما آشکارا به رقابت در سیستم بین المللی است که در آن همه ما تعلق دارند."

او گفت: چین مورد آزار واقع شده بود متحدان منطقه ای آمریکا و شرکای خارج از آنجا که $2.6 تریلیون دلار در پتانسیل نفت و گاز درآمد در سرپیچی از به طور فزاینده تهاجمی ارتش ایالات متحده و استقرار در منطقه است.

در سال 2019 ایالات متحده انجام عملیات به دفاع از آزادی دریانوردی در دریای چین جنوبی نسبت به قبلی چهار دهه آقای Esper گفت. در اوایل این ماه دو هواپیما حامل انجام تمرینات وجود دارد که تا به حال اتفاق افتاده است از سال 2012.

"این سیاست قهرمانان باز و آزاد اقیانوس هند و آرام که در آن تمام منطقه را با ملیتهای مختلف زندگی می کنند و رستگار در صلح و روشن می سازد که [جمهوری خلق چین] حق ندارد به نوبه خود در آبهای بین المللی به یک منطقه از محرومیت و یا خود دریایی امپراتوری" آقای Esper گفت.

باید آقای Esper سفر به پکن از آن خواهد شد اولین سفر خود به عنوان وزیر دفاع. سپس-وزیر دفاع جیم Mattis بازدید پکن در سال 2018 اولین دفاع رئیس به انجام این کار پس از 2014.

آقای Esper سخنان آمد و تنها چند روز پس از ایالات متحده آمریکا اعلام چینی ادعا می کند در دریای چین جنوبی غیر قانونی و غیر منتظره ای چالش مستقیم به پکن تلاش برای ادعا کنترل استراتژیک آب.

"ما در حال ساخت روشن: پکن ادعا می کند به منابع دریایی در سراسر بسیاری از دریای چین جنوبی به طور کامل غیر قانونی است مبارزات انتخاباتی خود را از قلدری به کنترل آنها" وزیر امور خارجه مایک Pompeo در بیانیه ای گفت در اوایل این ماه.

مربوط تصویری

ایالات متحده در حال حاضر رسما رد چین ادعای حاکمیت در بسیاری از دریای چین جنوبی است. وال استریت ژورنال را Alastair گیل توضیح می دهد که چگونه حرکت بیشتر تشدید تنش های سیاسی. عکس: نیروی دریایی ایالات متحده/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

آقای Esper نیز روز سه شنبه گفت که ایالات متحده آمریکا به فروش سلاح به تایوان یک حرکت به احتمال زیاد به تشدید تنش ها پس از چین از نظر فروش از جمله تخطی از حاکمیت است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تایید کرده است حدود 10 میلیارد دلار در فروش سلاح از جمله یک $180 میلیون tranche است.

"من فکر نمی کنم کسی در تایوان معتقد است در این نقطه است که چین به هیچ وجه قصد ندارند از زندگی خود را یک کشور دو سیستم" آقای Esper گفت: با اشاره به پکن شعار ارتباط آن با تایوان (که همچنین با استفاده از با توجه به هنگ کنگ و ماکائو). او گفت: چین بوده است "تهاجمی تر" نسبت به تایوان است.

او همچنین گفت که ارتش ایالات متحده ادامه خواهد داد انجام آزادی-از-ناوبری عملیات طریق تنگه تایوان. USS راسل یک ناوشکن نیروی دریایی به تصویب رسید از طریق این تنگه تایوان در ماه گذشته نیروی دریایی گفت.

نوشتن به Nancy A. یوسف در nancy.youssef@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب