آمریکا قصد دارد سلاح اتمی مذاکرات با روسیه با هدف اضافه کردن چین به پیمان

مارشال Billingslea رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن جدید کنترل تسلیحات مذاکره باز خواهد شد مذاکرات گسترده ت

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 1 خرداد 1399

مارشال Billingslea رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن جدید کنترل تسلیحات مذاکره باز خواهد شد مذاکرات گسترده توافق به جای شروع جدید پیمان که منقضی می شود در ماه فوریه است.

عکس: valda kalnina/شاتر

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جدید کنترل تسلیحات با ایران در حال برنامه ریزی برای دیدار با همتای روسی خود به زودی برای بحث در مورد پیشنهاد جدید ایالات متحده برای یک دور رسیدن به توافق برای محدود کردن روسیه و آمریکا کلاهک هسته ای مقامات آمریکایی فاش پنج شنبه.

مذاکرات را به زمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باز کرده است مذاکرات در یک توافق به جای شروع جدید توافق را پوشش می دهد که روسیه و ایالات متحده دوربرد سلاح هسته ای است و با توجه به پایان می رسد در ماه فوریه است.

آنها را با هم مارشال Billingslea که در زمان پست خود در ماه گذشته به عنوان آقای تهمت ارشد ایران در کنترل تسلیحات و سرگئی درگیر معاون وزیر امور خارجه روسیه.

دو دیپلمات ها کار کرده اند برای نهایی کردن دستور کار این جلسه است که به احتمال زیاد در وین.

"ما توافق کرده اند که در اسرع وقت با در نظر گرفتن COVID ویروس ما را دریافت کنید برای شروع مذاکرات" ارشد تهمت رسمی دولت گفت.

جدید آمریکا پیشنهاد بسیار بلند پروازانه تر از سال 2010 شروع جدید پیمان. مقامات ایالات متحده گفته است که لازم است به دلیل پیش بینی رشد در چین و روسیه زرادخانه هسته ای است.

اما منتقدان هشدار می دهند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استراتژی مقدار به نفس بیش از حد—و می تواند منجر به یک بن بست است که تضعیف موجود کنترل تسلیحات چارچوب که در حال حاضر شروع به نزاع.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز پنجشنبه گفت که آمریکا در حال حرکت به عقب نشینی از جدا باز آسمان پیمان نزدیک به سه دهه پیر توافق در نظر گرفته شده برای کاهش خطر جنگ بین روسیه و غرب است.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: ایالات متحده را به شش ماه متوجه به پیمان شرکت کنندگان در آن است که ترک سال 1992 توافق که اجازه می دهد تا هر دو طرف به انجام پروازهای شناسایی بیش از هر یک از دیگر مناطق به ساخت اعتماد به نفس است که یک حمله نیست که برنامه ریزی شده است.

ایالات متحده را متهم کرده است روسیه از انکار غربی هواپیماهای دسترسی کامل در پروازهای بیش از قلمرو خود آقای Pompeo گفت: دولت مایل به تجدید نظر در تصمیم خود اگر روس ها "بازگشت به تطابق کامل است."

چین که بسیار کوچکتر زرادخانه هسته ای از ایالات متحده و روسیه بارها گفت که آن را نمی خواهد به یک سه راهی نداریم. پکن هیچ تاریخچه اجازه می دهد سرزده کنترل تسلیحات تایید در قلمرو آن

آقای Billingslea اما گفته است روسها که آنها نیاز به کمک چین به میز مذاکره است. آمریکا قصد دارد با استفاده از دیپلماتیک—و احتمالا اهرم های اقتصادی برخی از مقامات اشاره به اصرار دارند که پکن شرکت مقامات ایالات متحده گفت.

"من نمی خواهم وانمود کنم که این است برای رفتن به آسان است. آن است که چیزی جدید: trilateralization سلاح هسته ای کنترل" ارشد تهمت رسمی دولت گفت. "چینی را باید در همان تاریخ با کنترل سلاح تأیید بنابراین این خواهد بود یک تجربه یادگیری برای آنها, اما این تجربه ما انتظار داریم آنها را برای به دست آوردن."

از پیشنهاد جدید ایالات متحده در یکی دیگر از فرار از شروع جدید را نیز پوشش تمام کلاهک های هسته ای از جمله کسانی که نگه داشته در ذخیره سازی و یا که در حال نصب در های برد کوتاه.

چنین ارائه خواهد فعال در ایالات متحده برای محدود روسیه زرادخانه از سلاح های هسته ای تاکتیکی که مقامات آمریکایی ادعا می کنند در حال رشد است و همچنین چینی کلاهک که در حال نگهداری در ذخیره سازی و جفت بر روی موشک در یک روز به صورت روز.

بررسی محدودیت در کلاهک انبارهای کارشناسان می گویند این است که بسیار سخت تر از شمارش زیادی موشک و بمب افکن ها و زیر دریایی است که حمل سلاح های هسته ای و نیاز به مقدار دقیق تر نظارت بر اقدامات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید که قصد دارد به پیشنهاد بیشتر سرزده تایید اقدامات از زیر شروع جدید. این شامل یک تقاضا برای اشتراک گذاری بیشتری از تله متری از موشک های تست و اندازه گیری است که اجازه می دهد سریع تر در محل بازرسی.

انگلیس و فرانسه نیروهای هسته ای نمی تواند بخشی از توافق تحت ایالات متحده طرح هر چند مقامات روسی گاهی اوقات استدلال کرد که آنها باید.

مذاکره عمده کنترل تسلیحات پیمان یک yearslong روند افزایش این سوال که چه محدودیت نگه داشته شود در جای خود پس از مذاکرات در راه هستند.

جدید پیمان استارت را می توان توسعه یافته تا پنج سال با رضایت متقابل است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن مسئولان باید اشاره کرد که ایالات متحده ممکن است انجام این کار نیست مگر اینکه سه جنگ مذاکرات را آغاز کرده اند و در حال ساخت پیشرفت.

سقوط از شروع جدید محدودیت و تایید مفاد آن را شامل می شده را علامت بیشتر پرده برداشتن از کنترل تسلیحات رژیم است. سال گذشته ایالات متحده در خارج از Intermediate-range Nuclear Forces پیمان که از آن اتهام مسکو نقض شد.

از همه بلندی موانع جدید به سمت توافق اصلی یکی است که متقاعد کردن چین برای پیوستن به

چین حدود 320 کلاهک با توجه به فدراسیون دانشمندان آمریکایی. است که در کسری از 1,750 سلاح های هسته ای ایالات متحده مستقر در آن دوربرد و کوتاه برد سیستم در میان 3,800 کلاهک در آمریکا ذخایر با توجه به این گروه را برآورد.

ایالات متحده آمریکا آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع گفته است که چینی آرسنال می رود که حداقل دو دهه آینده.

فرانک Klotz—بازنشسته سه ستاره کل و رئیس سابق اداره امنیت ملی هسته ای که نظارت بر توسعه زرادخانه هسته ای ایالات متحده—گفت که این ایده از نقشه چین به یک سه راه توافق شد مملو از مشکلات است.

برقراری برابر محدودیت در چین-آمریکا و نیروهای روسیه نمی خواهد یک گزینه در به دنبال یک توافق جدید به دلیل واشنگتن نمی خواهند به اجازه می دهد چین برای مطابقت با زمان آمریکا سطح. و نه پنتاگون می خواهید به قطع نیروی خود را به چین سطح.

"چرا چینی ها موافق بود و قفل شده است به یک سه راه توافق به طور قابل توجهی پایین تر شماره از آمریکا ؟" او گفت:. "چرا روسیه یا آمریکا به توافق اجازه می دهد چین به اعداد برابر روسیه و آمریکا"

نوشتن به Michael R. گوردون در michael.gordon@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن