آمریکا تحریم شرکت نفتکش را متهم به صادرات نفت ونزوئلا

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پی قطع کمک های مالی به رژیم رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو. عکس:

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 29 خرداد 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پی قطع کمک های مالی به رژیم رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو.

عکس: jhonn zerpa/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز پنج شنبه لیست سیاه بیش از یک دوجین از افراد کسب و کار خود و دو تانکر اتهام به درگیر شده اند در حد 40 درصد از ونزوئلا نفت خام-صادرات نفت در هفته های اخیر.

وزارت خزانه داری ایالات متحده که اعلام کرد این تحریمها مدعی است که این عملیات شکل گرفته تلاش توسط مادورو رژیم به سیفون دولت منابع را به حساب های شخصی.

یک مقام ارشد وزارت خزانه داری ایالات متحده گفت: یک لیست بسیار طولانی تر برنامه ریزی شده بود همانطور که قبلا گزارش شده توسط وال استریت ژورنال اما اورژانس اقدامات انجام شده توسط بخش خصوصی برای جلوگیری از ونزوئلا معاملات باعث شد دولت به هرس لیست.

وزارت خزانه داری همچنین در زمان دو تانکر نفت به تازگی تحریم های ایالات متحده را از لیست سیاه به این دلیل که شرکت های خود را قطع روابط با ونزوئلا است. این مقام گفت: این اقدام نشان داد اثربخشی دولت را گسترده تر دیپلماتیک کمپین برای قطع کمک های مالی به رژیم از رئیس جمهور نیکولاس مادورو.

عمل هدفمند مکزیک-based company به نام Libre Abordo, S. A. de C. V. که به امضا قرارداد با ونزوئلا شرکت های دولتی برای کشتی های مواد غذایی به این کشور در ازای صادرات نفت خام. این شرکت به فروش نفت به ارزش حدود 300 میلیون دلار در هفته های اخیر اما هنوز نمی حمل هر گونه مواد غذایی به ونزوئلا خزانه گفت.

عملیات بودند هماهنگ با کلمبیا تاجر الکس ساب با توجه به خزانه است. آقای ساب بازداشت شده بود در هفته گذشته در کشور جزیره کیپ ورد توسط مقامات اقدام اینترپل در بیانیه خود پس از کیفرخواست خود را در ایالات متحده برای پول شویی و جرائم در سال گذشته ، وزارت دادگستری آمریکا سخنگوی گفت.

یک نماینده برای Libre Abordo گفت: اتهامات نادرست است.

نوشتن به ایان Talley در ian.talley@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن