ایالات متحده می فرستد ناوهای هواپیمابر به چین باعث می شود امواج در اقیانوس آرام

یو اس اس نیمیتز است که یکی از دو ناو هواپیمابر آمریکا به تازگی مستقر در اقیانوس آرام. عکس: Po2 نا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 22 خرداد 1399

یو اس اس نیمیتز است که یکی از دو ناو هواپیمابر آمریکا به تازگی مستقر در اقیانوس آرام.

عکس: Po2 ناتالی بایرز/نیروی دریایی ایالات متحده/زوما پرس

آمریکا اعزام دو ناو هواپیمابر اعتصاب گروه به اقیانوس آرام تحت روشهای درمانی برای محافظت در برابر یکی دیگر از شیوع کروناویروس به چین, نظامی, مراحل فعالیت خود را در منطقه است.

این استقرار از ناو یو اس اس رونالد ریگان و USS Nimitz افزایش نیروی دریایی ایالات متحده با حضور در یک منطقه مشخص شده توسط تنش با چین بر سر قلمرو.

تایوان وزارت دفاع گفت: چندین چینی جت جنگنده به طور خلاصه عبور به تایوان دفاع هوایی شناسایی منطقه, یک منطقه در مجاورت سواحل در نظر گرفته شده حساس برای امنیت ملی است. ژاپن گزارش بازگشت از سفر توسط یک ناو هواپیمابر و اعتصاب خود را از گروه های کوچکتر نظامی عروق از طریق ژاپن در جنوب جزیره رشته برای اولین بار در مارس و تنش ها نیز افزایش یافته است در دریای چین جنوبی است.

ایالات متحده حامل استقرار آمده پس از ناو یو اس اس تئودور روزولت مجبور شد به بندر در گوام در اواخر ماه مارس پس از چند خدمه آزمایش مثبت برای coronavirus بالا بردن سوال در مورد ایالات متحده آمادگی نظامی در اقیانوس آرام. شیوع این بیماری در نهایت آلوده حدود 1200 کشته و یک.

دریادار George M. Wikoff فرمانده اعتصاب گروه به رهبری ناو یو اس اس رونالد ریگان که خروج از آن خانه بندر یوکوسوکا در ژاپن روز دوشنبه گفت نیروی دریایی آموخته بود برای ایجاد یک "حباب سلامت" با تجربه ای که از ناو یو اس اس تئودور روزولت.

خدمه در کاروان های دریایی به رهبری ناو یو اس اس رونالد ریگان و ناو یو اس اس نیمیتز که در سمت چپ سن دیگو در دوشنبه شد و تمام آزمایش دو بار برای coronavirus بیش از دو هفته قرنطینه دوره قبل از سوار. فرایند شناسایی برخی از بدون علامت coronavirus حامل که نگه داشته شدند, کردن, کشتی, با توجه به یک نیروی رسمی.

در میان روش های جدید خدمه که پایین آمدن تب می توانید برای تماس کارکنان پزشکی بدون نیاز به راه رفتن به خلیج بیمار و به طور بالقوه گسترش این ویروس می تواند جدا شده و در مناطق تعیین شده در هیئت مدیره. پیام های تصویری در کشتی رله اهمیت استفاده از تجهیزات حفاظت فردی, بهداشت, و تشویق اجتماعی فاصله زمانی که ممکن است.

"خط پایین این است که این ماموریت را تحمل می کند و نگاهی به یک استراحت برای ویروس" عقب Adm. Wikoff گفت: از ناو یو اس اس رونالد ریگان در تماس با خبرنگاران. "ما همچنان به ارتقاء امنیت منطقه ای با شرکای خود و حفظ بسیار بالا خارجه از آمادگی او گفت:" در حالی که کاهش به بحث در مورد مناطق خاص از عملیات.

شیوع بیماری در یو اس اس تئودور روزولت spiraled به یک بحران در نیروی دریایی پس از, پس از اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modlyfired حامل این فرمانده سروان. برت Crozier پس از سروان. Crozier نوشت و توزیع یادداشتی خواستار اقدام قاطع تر توسط نیروی دریایی به تخلیه خدمه. آقای Modly استعفا داد و مدت کوتاهی پس از آن.

یک مطالعه در سه شنبه منتشر شد نشان داد که بیش از یک سوم از یک نمونه از خدمه از ناو یو اس اس تئودور روزولت به حال آنتی بادی است که می تواند در خنثی کردن جدید coronavirus داده که محققان گفته بود امیدوار کننده شاخص حداقل در کوتاه مدت ایمنی پس از عفونت است.

بین آوریل 20 و 24 نیروی دریایی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مورد آزمایش قرار 382 خدمه برای آنتی بادی جدید برای کوروناویروس. از کسانی که 228 مورد یافت شد به آنتی بادی و 135 تا به حال آنتی بادی با قدرت کافی برای خنثی کردن ویروس.

مرتبط

  • ناو یو اس اس تئودور روزولت مجموعه به بازگشت به دریا به عنوان Covid-19 تهدید باز گشت (18 مه سال 2020)
  • آمریکا کشتی های جنگی پشتیبانی مالزی در برابر چین فشار در دریای چین جنوبی (مارس 13 سال 2020)
  • ملوان از ناو یو اس اس تئودور روزولت می میرد از Covid-19 (13 آوریل سال 2020)
  • اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly استعفا در پی یو اس اس روزولت نظرات (7 آوریل سال 2020)
  • نیروی دریایی حذف کاپیتان Coronavirus زده ناو هواپیمابر (2 آوریل سال 2020)

نوشتن به Alastair گیل در alastair.gale@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن