اوکراین Zelensky می یابد و مبارزه با فساد است سخت تر از آن بود که در تلویزیون

توسط Georgi Kantchev نزدیک Georgi Kantchev بیوگرافی @georgikantchev georgi.kantchev@wsj.com و

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 29 اردیبهشت 1399

یک سال پیش ولدیمیر Zelensky روشن از بازی با فساد-مبارزه با رئیس جمهور در یک کمدی تلویزیون به عنوان چیزی واقعی پس از انتخاب به عنوان جدید اوکراین رهبر در یک زمین لغزش برنده شوید.

پس از آن آقای Zelensky, 42, ثبت کرده است برخی از. قانونگذاران و دیگر لذت بردن از مصونیت از تعقیب. پارلمان جدید را معرفی استیضاح روش که به آن قدرت برای حذف یک رئیس جمهور. در مارس 13, قانونگذاران نیز به تصویب یک قانون جدید که منع بازگشت از بانک ملی به صاحبان سابق خود در میان آنها oligarch که حمایت آقای Zelensky انتخاباتی برای ریاست جمهوری سال گذشته است.

اما دیگر قوانین ضد فساد پژمرده اند و اخراج از برجسته اصلاح طلبان از جمله مستقل فکر دادستان کل و روسای مالیاتی و گمرکی سازمان های کشیده شده انتقاد از مقامات اروپایی و ریشه های چمن شدند. اوکراین تبدیل به یک تمرکز توجه در ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته آقای Zelensky به بررسی معاملات کسب و کار از پسر رقیب اصلی او جو بایدن یک قسمت است که همچنین موجب یک تلاش ناموفق برای استیضاح آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در علاوه بر این به بدتر شدن شهرت اوکراین برای فساد.

"وجود دارد بسیاری از وعده هنگامی که [آقای Zelensky] به قدرت رسید اما پس از حرکت متوقف شده و ما حتی از دیدن بعضی از مراحل رو به عقب" گفت: Daria Kaleniuk از بنیانگذاران این غیر دولتی مبارزه با فساد اداری در اکشن سنتر.

آقای Zelensky, راست, در اوکراین مقننه جمعه به عنوان آن را به تصویب بانکی اصلاح قانون است.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آقای Zelensky تیم اذعان دارد که مبارزه با فساد در اوکراین دشوار است.

"موضع اصولی ما باعث مقیاس بزرگ مقاومت از مقامات فاسد در همه سطوح گفت:" آندری Yermak آقای Zelensky است رئیس ستاد. "اما ما با اطمینان حرکت به سمت اهداف ما است."

آقای Zelensky به ارث برده یک میراث از فساد پس از انتخابات سال گذشته. شوروی سابق جمهوری راه اندازی یک فشار به سمت خصوصی سازی پس از اعلام استقلال در سال 1991 اما بسیاری از ثروت خود را کشف و ضبط شد توسط الیگارشی قدرتمند که به کنترل دارایی های دولت و شرکت های.

از آن پس مقامات و اقتصاددانان می گویند پیوند دارای نفوذ جامعه اوکراین ایجاد یک سیستم که در آن قضات و دادستان ها به راحتی رشوه و پیمانکاران باید به وعده رشوه به برنده شدن در مناقصه. اوکراین عادی رشد کرده اند استفاده می شود به ارائه آنچه به آنها تماس بگیرید "هدیه" به امید گرفتن پزشکان به انجام روش های اساسی حتی اگر مراقبت های پزشکی در دولت-اجرای بيمارستان است ظاهرا رایگان. دانش آموزان و یا پدر و مادر خود را اغلب پرداخت رشوه برای اطمینان از نمرات خوب و یا ثبت نام در مدارس خاص.

تلفات قابل توجه است. هر چند تنها 2 ٪ از تمام شرکت های در اوکراین در حال اجرا توسط مقامات دولتی و یا وابسته به الیگارشی آنها کنترل بیش از یک پنجم از کل درآمد شرکت ها و بیش از 25 درصد از دارایی های همه شرکت های اوکراین, با توجه به جهانی 2018 بانک مطالعه است. این مسئله موجب کاهش بهره وری در اقتصاد گسترده تر مطالعه می گوید.

بسیاری از اوکراینی ها تردید دارند که آقای Zelensky می توانید ارائه در وعده خود را سبکبار کردن آنها را از این معضل از گذشته است.

یک فوریه بررسی کیف موسسه بین المللی جامعه شناسی یافت می شود که 83 درصد از اوکراینی ها بر این باورند آقای Zelensky فساد مبارزه شکست خورد تا از 69 درصد در ماه نوامبر. اوکراین نیز از دست داده و شش مکان در این سال رتبه بندی توسط برلین مبتنی بر فساد دیده بان شفافیت بین المللی, که قدم در این کشور 126th از 180 کشور جهان به دلیل شیوع رشوه خواری.

پیچیده تلاش در حال گسترش coronavirus که کوبیده شده است اقتصاد اوکراین و مناقشه در شرق این کشور که در آن روسیه و حمایت از جدایی طلبان شده است به مبارزه با نیروهای دولتی پرداختند و در جایی که هیچ صلح در چشم.

و نه آن را کمک می کند که اوکراین می یابد خود را کشیده به بحث های سیاسی در ایالات متحده فراهم می کند که میلیون ها دلار کمک های مالی و تجهیزات نظامی در هر سال. آقای تهمت قرار دادند آقای Zelensky به بررسی فعالیت های هانتر بایدن که در نشست هیئت مدیره شرکت گاز Burisma گروه هنگامی که پدر او معاون رئیس جمهور اما آقای Zelensky گفته است او نمی تواند تحت فشار است. آقای تهمت را رد کرده است هر گونه تخلف.

آقای Zelensky با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نیویورک در سپتامبر گذشته.

عکس: saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

"زمانی که من در ملاقات با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او اشاره کرد که کشور ما بوده است فاسد, در سال های گذشته" آقای Zelensky گفت: در ماه فوریه در یک کنفرانس سالانه بین المللی سیاست امنیتی در مونیخ. "من به او گفتم که ما مبارزه با فساد در هر روز [و] لطفا توقف گفت که اوکراین یک کشور فاسد زیرا این درست نیست از حالا."

برخی از فعالان ضد فساد نگرانی آقای Zelensky مردد است.

در مارس قوه مقننه آقای Zelensksy را کنترل رای به حذف این کشور بالا دادستان روسلان Ryaboshapka برجسته غربی مورد حمایت اصلاح طلب. آقای Zelensky انتقاد کرده بودند او و دیگر نهادهای اجرای قانون برای سرعت تولید نتایج ملموس است.

"ما وعده داده شده به شهروندان پیروزی بر فساد" آقای Zelensky گفت: در آن زمان. "در حال حاضر آن را حتی یک قرعه کشی."

آقای Ryaboshapka است در دفاع از خود ثبت کرد و گفت او را رد کرد و برای معرفی اصلاحات فراگیر از جمله حرفه ای و یکپارچگی آزمون که بیش از 700 دادستان شکست خورده و افتتاح 28 پرونده های جنایی در برابر مأموران اجرای قانون برای شکنجه.

آقای Zelensky دولت پس از آن حذف شده به خوبی در نظر گرفته سر از آداب و رسوم و مالیات دفاتر در چه خانم Kaleniuk این فعال ضد فساد به نام "خروج از آخرین اصلاح طلبان." آقای Yermak رئیس ستاد گفت: برنامه های خود را کار نمی کند و دولت نیاز به تغییر جهت.

این اخراج جلب توجه برخی از اوکراین حاکم در غرب است. ویولا فون Cramon-Taubadel معاون رئیس اتحادیه اروپا-اوکراین کمیته پارلمانی گفت: در بحث آنلاین با دیگر مقامات اروپایی در روز پنج شنبه که اوکراین سزاوار تر, پر انرژی, مبارزه با فساد.

"Ryaboshapka و بسیاری دیگر از اصلاح طلبان در حال حاضر اخراج," او گفت:. "این است که حق سیگنال را به ما در اتحادیه اروپا به عنوان یکی از بزرگتر خیرین و حامیان بیشتر بلند پروازانه اصلاحات در دستور کار است."

دادستان سابق کل روسلان Ryaboshapka اکتبر گذشته.

عکس: valentyn vg ogirenko/ایسنا

ارشد مقامات اوکراین اصرار دارند آنها متعهد به مبارزه با فساد اداری شود. جدید بانک قانون به طور گسترده ای به عنوان تفسیر مانع جاه طلبی های ایگور Kolomoisky یک سرمایه دار خیلی مهم که مورد حمایت آقای Zelensky در انتخابات سال گذشته شده است و مبارزه برای به دست آوردن کنترل از Privatbank بود که ملی در سال 2016; او و شریک هر حال برگزار شد 45 درصد از سهام قبل از آن گرفته شده است.

زیر نظر آقای Zelensky اوکراین نیز به تصویب رسید جدید برای حمایت از خبرچین نقل مکان کرد و به تقویت کلید مبارزه با فساد اداری در سازمان. جدید مبارزه با فساد اداری در دادگاه نیز راه اندازی شده است. آقای Yermak گفت: دولت درب باز شد به مردم با ایده های جدید اما این انتظار نتایج سریع

"من می خواهم تصویر از اوکراین به عنوان یک کشور فاسد به عنوان یک کشور که نمی تواند به عنوان یک شریک برابر را در گذشته باقی می ماند," او گفت:.

رئیس جمهور در اولین سال در زندگی واقعی خود را از نقش شده است کبودی یکی ، Tymofiy Mylovanov که تا ماه مارس اوکراین وزیر اقتصاد گفت: آن را آموخته است آقای Zelensky و تیم او "که مبارزه با فساد بیشتری طول می کشد زمان و تلاش دارد و بسیاری از دو طرف به تعادل است."

نوشتن به Georgi Kantchev در georgi.kantchev@wsj.com و ان M. سیمونز در ann.simmons@wsj.com

اصلاحات & Amplifications
ولدیمیر Zelensky رئيس جمهور از اوکراین. یک تیتر در نسخه قبلی این مقاله اشتباه گذشته خود نام به عنوان Zelensksy. (اصلاح شده در مارس 18)

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن