'واکسن ناسیونالیسم': جدید پویا در مسابقه برای سرکوب Coronavirus

اکثر شرکت های دارویی پیشرو که در حال توسعه front-در حال اجرا نامزدها پیش بینی است که هنگامی که یک واک

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 7 خرداد 1399

اکثر شرکت های دارویی پیشرو که در حال توسعه front-در حال اجرا نامزدها پیش بینی است که هنگامی که یک واکسن اثبات موثر کشور را مسدود صادرات است.

عکس: نیکولاس asfouri/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شرکت های دارویی در حال نیروبخش برای ممنوعیت صادرات در آینده coronavirus واکسن و گسترش تولید در سراسر قاره های مختلف در نشانه های اولیه از بالا مخاطرات ژئوپلتیک تقلا برای تضمین منابع برای دستیابی به موفقیت های علمی است که می تواند مشورت عظیم اقتصادی و قدرت سیاسی است.

تصویر و در نتیجه چیزی است که بهداشت عمومی کارشناسان "واکسن ناسیونالیسم" را به عنوان بین المللی برای پیگیری به شدت مورد نیاز شات شیفت به یک مسابقه از آن قدرت بزرگ جهان می تواند نقصان جمعیت آن ، یک coronavirus واکسن خواهد بود به یاد ماندنی جایزه برای اولین بار در کشور قادر به تولید آن در مقیاس یک تمدن پیروزی قابل مقایسه به ماه فرود. آن را اجازه می دهد برنده برای احیای اقتصاد آن ماه جلوتر از دیگران و سپس انتخاب کنید که متحدان دریافت محموله های بعدی محور بهبود جهانی در آن پزشکی خروجی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم به شما فکر می کنم توزیع احتمالی coronavirus واکسن باید هماهنگ ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

دولت ها در اروپا و آسیا باید در زمان ارسال پیام های متناقض در مورد چگونه به شدت آنها را ذخیره هر واکسن تولید شده در خاک خود. اما بسیاری از شرکت های دارویی پیشرو در حال توسعه front-در حال اجرا نامزدها پیش بینی است که هنگامی که یک واکسن اثبات موثر کشور را مسدود صادرات فقط به عنوان بسیاری را با ماسک های جراحی یا داروهای تجربی. به جای تمرکز بر تولید است که می تواند به دام افتاده در داخل مرزهای داروسازان مانند Johnson & Johnson و مدرن , Inc. در حال آماده سازی کارخانه ها در قاره های مختلف تولید به صورت موازی.

"همه حفاظت از خود گفت:" رئیس اجرایی جان Chiminski از نیوجرسی-بر اساس چند ملیتی دارویی Catalent Inc. شرکت خود را فراهم می کند برخی از جهان محدود ظرفیت برای تولید واکسن گام به نام استریل ویال پر کردن و آماده سازی کارخانه ها در آمریکا و ایتالیا به تولید چندین بالقوه واکسن. "ناگهان همه اینها آرزو دارایی."

سازمان بهداشت جهانی خواسته است برای هر آینده واکسن به سرعت صادر شده برای اولین بار به بیمارستان کارگران در سراسر جهان و سپس به تمام مردم باید در همه جا. "باید وجود داشته باشد یک تقسیم بین haves and the have-nots," مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته. برخی از داروسازان می گویند چپ به آنها ترجیح می دهند برای دیدن کارگران بیمارستان واکسینه اول.

دانشمندان در انگلستان بیوتکنولوژی Stabilitech در حال کار بر روی یکی از بیش از 100 نوع واکسن در حال توسعه است.

عکس: بن stansall/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

"مگر ما نقصان در اصل تمام جهان هیچ یک از ما امن خواهد بود" Merck & Co. Inc. مدیر اجرایی کن Frazier در مصاحبه ای گفت:. خود شرکت اعلام کرد دو واکسن جدید در توسعه سه شنبه.

اما هیچ سابقه برای چنین سریع و جهانی ایمن سازی و لوازم اساسی اجرای کوتاه از پزشکی شیشه ای به ultracold فریزر. نامزدهای مختلف با استفاده از تکنولوژی رمان درک تنها تعداد کمی از متخصصان است.

سران اتحادیه اروپا همراه با بیل و ملیندا گیتس را مجبور به جمع آوری 8 میلیارد دلار برای غلبه بر آن موانع است. در اوایل این ماه کمیسیون اروپا به میزبانی جهانی کنفرانس ویدئویی که در آن 43 سران کشورها و دولت گرفته شده به کار خاردار جزئیات چگونه یک واکسن ممکن است تولید و عرضه شده برای میلیاردها نفر از مردم در کشورهای فقیر.

درک این که چگونه بدن پاک کروناویروس جدید در حال تبدیل شدن مهم تر به عنوان ایالات متحده شروع به بازگشایی شده است. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد که چگونه بدن در مبارزه با عفونت و چرا احساس بهتر نیست مساوی بودن ویروس رایگان. تصویر عکس: لورا Kammermann

نه ایالات متحده و هند و نه روسیه پیوست این رویداد است. لی کچیانگ نخست وزیر چین شد قرار است به صحبت می کنند تا برنامه تغییر چند ساعت قبل از. تهران که جای او ارائه چند جزئیات در یک سخنرانی کوتاه متهم کشورهای غربی از بازی "بازی سرزنش" در اطراف coronavirus بیماری همه گیر.

"هنگامی که یک کشور می شود یک واکسن آن را می شود بسیار جالب است برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد گفت:" دیوید Heymann برجسته همکار در لندن, چتم هاوس جهانی بهداشت برنامه و سابق که دستیار مدیر کل. "بسیاری از کشورهای در حال رفتن به سیاسی موظف به مطمئن شوید که آن را می رود به مردم خود را اگر آن را در حال تولید و تولید در کشور است."

گورهای دسته جمعی برای coronavirus قربانیان در مانائوس, برزیل, در مارس 19.

عکس: Andre کوئیلو/گتی ایماژ

بیش از 100 نوع واکسن ها در توسعه, با حداقل 10 در حال حاضر در حال آزمایش بر روی انسان است. پنج نفر از کسانی که در چین که رئیس جمهور خلق چین گفت: هر واکسن در کشور خود طرح را تبدیل به یک "جامعه جهانی خوب است." در همان زمان Wang Hui حزب از Sinopharm گروه شرکت. Ltd. که شرکت های تابعه در حال تولید سه از چین نامزدهای پیشنهادی به دولت در اجرای تلویزیون مرکزی چین است که این شرکت ممکن است به اولین حقوق به اتباع چینی از جمله کادر پزشکی و کسانی که مشغول به کار یا تحصیل در خارج از کشور.

آمریکا و بریتانیا به بودجه محلی برای داروسازان آمده است با مشابه مقررات. در هند یکی از بزرگترین سازندگان واکسن—لابی های محلی صنعت داروسازی انتظار می رود دولت برای محدود کردن صادرات به طوری که سرخپوستان می توانید دسترسی به هر دوز اول به عنوان مقامات با تجربی, دارو هیدروکسی کلروکین.

روز دوشنبه در مریلند بر اساس Novavax Inc. گفت: آن را آغاز کرده بود بالینی از خود واکسن جدیدترین چنین نامزد برای رسیدن به این مرحله است. این شرکت امیدوار است که تولید آن در بازارهای مختلف—به عنوان بسیاری از قاره ها که ممکن است آن را اجرایی Staley Erck گفت: در یک مصاحبه. اگر همه می رود و این شرکت می تواند تا 100 میلیون دوز در پایان سال است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

"سوال این است که آیا اول 100 میلیون دوز بروید ؟" او گفت:. این شرکت با توجه به احتمال این که رئیس جمهور تهمت را فراخوانی دفاع تولید اقدام به رزرو دوز تولید شده در ایالات متحده برای آمریکایی ها و به دنبال در چگونه برای افزایش تولید در خارج از ایالات متحده "بالقوه مشکل این است که مرزهای نزدیک" آقای Erck گفت.

در آمریکا دولت فدرال ارائه شده بیش از 2 میلیارد دلار برای تامین مالی تولید واکسن چهار داروسازان همه از آن باقی می ماند ماه دور در بهترین حالت از آوردن یک محصول به بازار: Johnson & Johnson, مدرن, Inc., AstraZeneca PLC و شرکت سانوفی SA . بسیاری از کسانی که مرتکب شده اند یا در هر شرایط از بودجه خود را و یا به طور جداگانه به تولید در داخل آمریکا و برخی مانند جانسون و جانسون نیز به طور همزمان به دنبال تولید در اروپا است.

"ما تا به حال در خط اول گفت:" ریک روشن مدیر سابق ایالات متحده در پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار شهادت در برابر کنگره در هفته گذشته توضیح داد که چرا آمریکا prefunded شرکت که تولید خود را هنوز اثبات نشده واکسن در درون مرزهای آن. "این چیزی است که ما انجام دادیم."

بردا ارائه شده است تا معادل 483 میلیون دلار برای مدرن به صندوق توسعه و آماده سازی برای تولید انبوه آن واکسن. مدرن را اجرایی استفان Bancel گفت: در مصاحبه ای که این قرارداد شامل بدون نیاز خاص در لوازم ایالات متحده

اما مدرن است که با استفاده از برخی از بردا بودجه برای ایجاد عملیات تولید در یک کارخانه در نیوهمپشایر توسط Lonza Ltd. سوئیس تولید کننده قرارداد که مدرن اتحاد پیوست و با به گسترش واکسن تولید می باشد. این شرکت نیز به طور جداگانه تولید واکسن در گیاه در سوئیس.

آقای Bancel گفت که او شنیده است از دولت و رهبران در سراسر جهان که "نگران تخصیص این محصول است."

"وجود خواهد داشت افرادی که واقعا ناراحت اگر آنها نمی واکسن" آقای Bancel گفت. "ما باید به موضوع که سوزن متفکرانه و با دقت"

فراتر از ایالات متحده, انگلیسی, دولت داده شده حداقل $79 میلیون نسبت به واکسن طراحی و توسعه توسط AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد. شهروندان بریتانیا خواهد بود و برای اولین بار در خط به دست آوردن دسترسی به این واکسن با 30 میلیون دوز انتظار می رود به عنوان به زودی به عنوان سپتامبر.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: آن را ارائه تا به $1.2 میلیارد دلار در کمک های مالی به AstraZeneca به تولید برخی از 300 میلیون دوز برای ایالات متحده

"هر واکسن تولید کننده احساس خواهد شد تعهدات این کشور که در آن بر اساس" گفت: Richard Hatchett مدیر اجرایی ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری, اسلو بر اساس گروه غیر انتفاعی است که منابع مالی coronavirus واکسن پروژه از جمله Novavax نامزد برای کمک به نقصان مراقبت های بهداشتی کارگران در سطح جهان است. آن را فقط در ایالات متحده آمریکا است که ممکن است هدایت واکسن تولید به شهروندان خود گفت: "این یک پدیده جهانی است."

بیشتر

  • محققان خارج طب جدید تمرکز
  • ایالات متحده Coronavirus مرگ و میر نزدیک 100,000 عنوان آمریکای جنوبی, موارد, موج
  • اتحادیه اروپا قصد دارد 2 تریلیون دلار Coronavirus پاسخ تلاش

نوشتن به پیتر در لوفتوس peter.loftus@wsj.com و درو Hinshaw در drew.hinshaw@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب