ونزوئلا تهاجم بود و محکوم به شکست

ونزوئلا سربازان به تازگی در یک تمرین نظامی در کاراکاس. نیروهای دفع حمله هفته گذشته. عکس: منور quin

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 21 اردیبهشت 1399

ونزوئلا سربازان به تازگی در یک تمرین نظامی در کاراکاس. نیروهای دفع حمله هفته گذشته.

عکس: منور quintero/ایسنا

بوگوتا, کلمبیا—به عنوان یک بالا ونزوئلا ژنرال ارتش Clíver الکالا کمک برای آماده سازی این کشور برای به طور گسترده ای می ترسید تهاجم خارجی. اما پس از شکستن با رژیم سوسیالیستی او فرار کرد در اینجا به کلمبیا و برنامه ریزی آخر هفته گذشته را botched حمله میهن خود که قرار بود به سوراخ بسیار دفاعی او تا به حال راه اندازی است.

اصلی خود را طرح نامیده می شود برای تامین نیروی مبارزه با 1000 مردان عمدتا جداشدگان از ونزوئلا ارتش و گارد ملی که انجام خاکی فرود و جرقه گسترده تر شورش علیه رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو را سرکوبگر رژیم است. او با هدف به حرکت سریع قبل از ونزوئلا افسران نظامی بودند که باز به شورش پاکسازی شد.

"اگر شما این کار را انجام نمی در حال حاضر جمهوری از دست داده است," او گفت: وال استریت ژورنال سال گذشته به عنوان او آشکارا برنامه ریزی تاخت و تاز.

اما به جای پیدا کردن شکوه و عظمت نیروی مورد حمله قرار گرفت ونزوئلا سربازان در آبهای کارائیب در نزدیکی کاراکاس ترک هشت مرده 13 دستگیر شده از جمله دو آمریکایی و آقای مادورو basking در یک تبلیغ پیروزی او به عنوان متهم واشنگتن است.

در حال حاضر با مقامات ایالات متحده در تلاش برای تعیین جزئیات آنچه اتفاق افتاده روشن شده است که به خوبی روغن طرح آقای الکالا نقشه برداری در رستوران دستمال در یک مجلل بازار در بارانکیلا در کلمبیا ساحل شمالی هرگز حتی نزدیک به موفقیت گفت: افراد آشنا با این وضعیت.

به جای صدها نفر از مردان وجود دارد چند ده دریازده مهاجمان. به جای چندین قایق شده بودند با سختی کافی سوخت. آموزش در پخت مامان, لا گواجیرا استان در کنار ونزوئلا مرز ناچیز بود. آب و غذا کمیاب شد. مردان با استفاده از جاروهایی به عنوان stand-ins برای تفنگ تا دریافت سلاح در مدت کوتاهی قبل از این ماموریت است.

چه تر است, آقای الکالا بود ابدا عمل او شده است می خواهم از تحویل به نیویورک به اتهام مواد مخدر پنج هفته قبل از. که در سمت چپ این ماموریت در دست اردن Goudreau سابق ایالات متحده سبز کلاه بره که زد فلوریدا مبتنی بر امنیت و پیمانکار SilverCorp ایالات متحده آمریکا پس از جنگ در عراق و افغانستان است. اما حتی آقای Goudreau شرکت نمی کنند در حمله قادر به ترک فلوریدا با توجه به کروناویروس مستند دیپلم گفت.

رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو برنده تبلیغات پیروزی با botched تهاجم.

عکس: Miraflores کاخ ریاست جمهوری/Anadolu Agency/گتی ایماژ

در مراحل برنامه ریزی آقای الکالا و همکاران خود را مشتاق بودند به بحث در مورد این طرح که به طور گسترده ای شناخته شده به سابق ونزوئلا سربازان در نظر گرفته که شرکت اپوزیسیون ونزوئلا, ارقام, ارشد, کلمبیا مقامات اطلاعاتی و حتی سازمان سیا که تحت نظارت فعالیت های خود را در لا گواجیرا گفت: مردم با آگاهی از برنامه های.

"این بود که عملا دانش باز" گفت: یک مقام ارشد آمریکا در کنگره دموکراتیک aide که با این نسخهها کار در کلمبیا سیاست. "هیچ کسی پیگیری این تعجب است که Cliver الکالا بود انجام این کار است."

یک اپوزیسیون ونزوئلا شکل که برای بازدید از اردوگاه با آقای الکالا اما نگران شد عمل کار نمی کند گفت: "او دوست داشت به صحبت های زیادی" و اضافه میکند: "مشکل این است که ونزوئلا صرف زمان بیش از حد به تماشای Netflix و "جک رایان" و آنها باید بیشتر واقع گرایانه است."

سازمان سیا کاهش یافته است به نظر و ارجاع سوال به کاخ سفید که هرگونه مستقیم ایالات متحده ، کلمبیا مقامات امنیتی می گویند که آنها تنها آموخته آقای الکالا طرح پس از اعلام آن در کلمبیا مصاحبه رادیویی قبل از تسلیم شدن به ایالات متحده در اجرای قانون در اواخر ماه مارس است. آقای Goudreau نمی تواند نظر رسیده است.

توسط بهار 2019, آقایان الکالا و Goudreau حال تشکیل یک تیم بودند و فرشهای طرح به سرنگونی آقای مادورو که صدا امکان پذیر است به مخالفت چهره های آینده پس از ماه که در آن آنها تا به حال شکست خورده خود را تحت رهبر خوان Guaidó برای بیرون راندن این رژیم است. در یک خانه خصوصی در بوگوتا آقای Goudreau ساخته شده یک پیشنهاد جسورانه به یک Guaidó مشاور: او را حذف آقای مادورو.

در ماه جولای Mssrs. Goudreau و الکالا ارائه طرح به مشاور در Bogotá, جی دبلیو ماریوت هتل. دو مرد گذاشته شده نقشه های یک هتل, تخت خواب, توصیف یک بی پروا قصد نفوذ غرب ونزوئلا با 300 مبارزان و سریع مخفیانه ناراضی از افسران ارتش به افزایش و پیوستن به شورشیان گفت: افراد آشنا با این موضوع.

تبعید ونزوئلا چهره های گوش با بهره. آقای الکالا همراه با Hernán Alemán تقابل مجلس در تبعید در کلمبیا هم با ملاقات های متعدد سابق رژیم وفاداران از جمله دادستان کل سابق Luisa ارتگا آقای Alemán گفت.

ماه بعد J. J. Rendón ارشد مشاور به آقای Guaidó گفت: او امضا قرارداد با آقای Goudreau, متعهد به پرداخت بیش از 200 میلیون دلار برای خدمات خود را.

صحبت کردن با CNN en Español آقای Rendón گفت که معامله شد اکتشافی است و او تنها به آقای Goudreau 50.000 دلار از پول خود را برای پوشش هزینه های سفر. آقای Goudreau تایید کرده است که publicly. آقای Rendón سی ان ان گفت او قطع روابط با آقای Goudreau اواخر اکتبر پس از شکست او برای تحویل در وعده های خود را از کنار هم قرار دادن نیرومند مبارزه با نیروی.

آقای Guaidó را در روز جمعه گفت که این رهبر مخالفان را رد کرده بود به مقابله با آقای Goudreau "با توجه به تفاوت شدید در چشم انداز و استراتژی قانونی بودن اعتماد به نفس در شرکت" و نگرانی است که رژیم خبرچینان حال نفوذ سابق کلاه سبز را از دایره.

ونزوئلا نیروهای امنیتی قایقرانی در آبهای کارائیب در سواحل کاراکاس در نزدیکی محل یک شکست خورده ممکن است 3 حمله با رهبری سربازان سابق ایالات متحده.

عکس: منور quintero/ایسنا

اما Mssrs. Goudreau و الکالا نگه داشته کنار هم قرار دادن خود در مبارزه با نیروی آموزش ونزوئلا را "مبارزان آزادی" را به عنوان آنها به نام آنها در اردوگاه های خارج از بی کس شهر ریهچا, کلمبیا. سه نفر حمایت خود را از علت توصیف متروک شرایط با مبارزان زندگی در کثافت کاری.

آن آشکار شد به افرایم Mattos سابق نیروی دریایی مهر و موم اجرا می شود که یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند آموزش پزشکی و بازدید از اردوگاه که ونزوئلا فراریان فکر رفتن آنها به تجهیزات و حمله به ونزوئلا با آمریکا حمایت نظامی. او می دانست که نمی آیند.

"آنها فکر می کردند که قرار بود به حمایت کامل و پول و سلاح" او به یاد می آورد. بعد از آن در ماه فوریه در ایالات متحده او از مبارزان که این عملیات به زودی آغاز خواهد شد.

"گفتم, سرد, شما ممکن است اسلحه هنوز؟'" او پرسید.

"هیچ هیچ, آن را در آینده" او به یاد می آورد که گفته بودن.

"گفتم خوب چیزی است'" آقای Mattos گفت.

مشکل دیگر که روشن شد برای مردم, آشنایی با عملیات بود که آن را به حال شده است به احتمال زیاد نفوذ توسط ونزوئلا هوش—آموزش توسط کوبا دستگاه اطلاعاتی.

هکتور فونت, 43, که تا به حال فرار از گارد ملی شد و خواست به قطار در لا گواجیرا, تصمیم گرفتند به دلیل حضور آقای الکالا بود که مهم دندانه دار در رژیم برای مدت طولانی. او می ترسید که کاراکاس کاشته مول است.

"ما بسیار دست کم گرفت هوش ظرفیت رژیم," او گفت:. "آنها همه جا هستند."

حتی پس از 3 ماه مه عملیات رفت جلوتر رهبری تا حدودی توسط دو نفر از سربازان آمریکایی آقای Goudreau استخدام—اما با آن دو متفکر Mssrs. الکلا و Gourdreau دور از عمل است.

آقای Goudreau نشده است دیده می شود از آنجا که او گفت: Factores de Poder خروجی آنلاین در یک ویدئو روز از تهاجم است که او را از طریق رفت با آن چرا که این امر باعث یک شورش توده ها را سرنگون آقای مادورو.

خانواده های مبارزان در حال حاضر بازداشت شده در ونزوئلا در حال ترس. ورونیکا Noya شوهر سابق سروان. آنتونیو Sequea یک رهبر تهاجم نیروی حال امید بالا. در حال حاضر او گفت: او سه فرزند—زندگی با او در تبعید شده اند گریه بیاختیار.

"من فقط به آنها گفتم به افتخار خود را پاپا او یک قهرمان" او گفت: مبارزه با اشک است. "او اختصاص داده شده به رهایی میهن."

یکی دیگر از رهبر در عملیات خاویر Nieto سابق ونزوئلا سرویسکار که همچنین در فلوریدا زندگی می کند گفت: او به عهده گرفت و مسئولیت خود را برای شکست فرود. او گفت: آن را مانند چند نفر دیگر طراحی شده برای سرنگونی آقای مادورو در سال های اخیر می توانست موفق شد با حمایت از حق.

"شده اند وجود دارد مانند 15 عملیات ناموفق به دلیل عدم لجستیکی و (ونزوئلا) حمایت نظامی" او گفت:. "مردم نمی دانستند که راه را از طریق استفاده از زور است."

نوشتن به خوان وان فوره رو در Juan.Forero@wsj.com و Kejal Vyas در kejal.vyas@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن