غربی اقتصاد ببینید, بزرگترین رکود پس از بحران مالی

اقتصادی خروجی در فرانسه شاهد بیشترین افت را در میان کشورهای OECD در سه ماهه اول. یک رنو-خط تولید در F

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 6 خرداد 1399

اقتصادی خروجی در فرانسه شاهد بیشترین افت را در میان کشورهای OECD در سه ماهه اول. یک رنو-خط تولید در Flins-sur-Seine, France, on May 6.

عکس: مارتین اداره/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

جهان اقتصادهای توسعه یافته شاهد بزرگترین کاهش در خروجی پس از بحران مالی جهانی در سه ماه اول سال به عنوان دولت شروع به تحمیل مستندات طراحی شده برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus.

به عنوان شدید به عنوان کسانی که رد شد و آنها به احتمال زیاد به تحت الشعاع قرار می افتد در فعالیت های ثبت شده در سه ماه منتهی به ژوئن اگر چه اقتصاد در حال انتظار برای شروع به بهبود می یابند در نیمه دوم سال است.

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی گفت: در ترکیب تولید ناخالص داخلی آن 37 عضو شد 1.8 درصد کاهش در سه ماهه اول نسبت به سه ماه آخر سال 2019 بزرگترین سقوط از 2.3% کاهش ثبت شده در سه ماه اول سال 2009 در ارتفاع سقوط مالی.

در میان گروه هفت بزرگترین اقتصادهای توسعه یافته, فرانسه شاهد بزرگترین افت اقتصادی در خروجی و به دنبال آن ایتالیا. ژاپن دیدم کوچکترین انقباض اقتصادی و به دنبال آن ایالات متحده آمریکا

اندازه اقتصادی انقباضات با تجربه در سه ماهه اول نشان دهنده مدت و شدت مستندات اعمال شده توسط دولت است. اما حرکت نیز اهمیت: ایالات متحده بود و در حال رشد با سرعت بیشتری نسبت به همتایان اروپایی خود قبل از coronavirus زده.

با مستندات از طریق ادامه آوریل و تا حد زیادی در محل در نیمه اول ماه مه اقتصاددانان انتظار سه ماهه دوم برای دیدن بزرگتر کاهش در تولید ناخالص داخلی نسبت به ثبت شده است که در پی بحران مالی جهانی.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نظرسنجی از مدیران خرید نشان داد بخش خصوصی از فعالیت در آمریکا و اروپا و ژاپن کاهش یافت و برای سومین ماه متوالی در ماه مه. اما ایالات متحده و جهانی فعالیت های کسب و کار و بازار کار دچار کمی کمتر در ماه مه نسبت به ماه قبل از ارائه نشانه هایی که آسیب به اقتصاد جهانی از coronavirus همه گیر است که کاهش اما نیاز به زمان قابل توجهی برای تعمیر.

سازمان همکاری اقتصادی و توسعه خواهد شد در نسخه جدید پیش بینی برای رشد اقتصاد جهانی در 10 ژوئن. در اوایل این ماه, سازمان ملل متحد گفت که انتظار دارد اقتصاد جهانی به قرارداد با 3.2 درصد در سال جاری به رهبری 5% کاهش در خروجی از کشورهای توسعه یافته و یک 0.7% کاهش در خروجی از کشورهای در حال توسعه که به طور معمول با سرعت بیشتری رشد. سازمان ملل تخمین زده است که خروجی را از دست داده در سال جاری و آینده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و تلاش های دولت برای کنترل آن به مقدار $8.5 تریلیون معادل سود ساخته شده در چهار سال گذشته.

"همه گیر فلج کرده است بخش های بزرگی از اقتصاد جهانی به شدت محدود کردن فعالیت های اقتصادی و افزایش ابهامات و رها کردن یک رکود نهان پس از رکود بزرگ" U. N. گفت.

مربوط تصویری

بر خلاف بسیاری از کشورهای غربی سوئد نیست منظور دقیق coronavirus مستند—هنوز هم آن اقتصاد است و آمار گرفته. وال استریت ژورنال به همسرش, خواستگاری, گزارش از یک کشور که در آن مغازه ها و کافه ها نیست تعطیل. عکس: همسرش خواستگاری

نوشتن به پل Hannon در paul.hannon@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب