چرا رنه مونتگمری تصمیم گرفتند خارج از فصل به مبارزه برای عدالت اجتماعی

در پی جورج فلوید مرگ رنه مونتگمری تماشا به عنوان برخی از مردم شروع به بپرسید که چگونه آنها می تواند کمک جلو آو

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 30 خرداد 1399

در پی جورج فلوید مرگ رنه مونتگمری تماشا به عنوان برخی از مردم شروع به بپرسید که چگونه آنها می تواند کمک جلو آوردن عدالت اجتماعی و برابری بیشتر.

که پاسخ و receptiveness به تغییر بخشی از چرا رویای گارد تصمیم به انتخاب کردن از آینده WNBA فصل است.

"من فقط احساس می کنم در یک لحظه در حال حاضر که من می خواهم به سرمایه گذاری در این معنا بسیاری از مردم می خواهید بهتر است بسیاری از شرکت ها مانند" چگونه می تواند به ما کمک کند؟'" مونتگمری گفت.

"بسیاری از مردم مانند 'OK چه کنیم؟" آنها ممکن است درخواست آن دسته از سوالات مشابه در چهار ماه. بنابراین برای من, در حالی که آنها در حال پرسیدن این سوالات در حالی که تمام جهان به دنبال که در آن من می خواهم به عنوان یک کاتالیزور به نگه داشتن آن رفتن."

به جای بازی با رویای مونتگمری را وقف این سال آینده به مبارزه برای عدالت اجتماعی و تلاش برای ایجاد یک تفاوت. او اعلام کرد تصمیم خود را روز پنجشنبه از طریق توییتر اما اساسا تصمیم مارس 25 روز فلوید مرگ هنگامی که او را دیدم بخشی از تصویری است که رفت و ویروسی سابق-مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در Floyd گردن به او فریاد هوا.

مونتگمری نمی تواند خودش را برای تماشای کامل تصویری اما با دیدن حتی یک بخش از این فیلم کافی بود.

"هنگامی که جورج فلوید رو به قتل من فکر می کنم آن را بیدار امریکا را بیدار جهان تا" مونتگمری گفت. "شما ببینید تظاهرات در سراسر جهان است. بنابراین من فکر می کنم برای من در آن لحظه من فقط شما نمی تواند چشم پوشی از آن را ندارد. ما نیاز به انجام کاری. بنابراین من فکر می کنم آن لحظه است که در آن من می دانستم که قلب من بیرون رفت و به آن."

در روز دوشنبه WNBA اعلام کرد برنامه های خود را برای سال 2020 فصل است که به دلیل تاخیر coronavirus. ابتدا در اواخر ماه جولای هر تیم بازی خواهد کرد 22 بازی در یک حباب سناریو با اردوگاه آموزشی شیوه ها و بازی های موجود به IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا.

مونتگمری که بازی برای UCONN, برنامه ای برای بازگشت به بسکتبال بعد از این سال است.

تیم او بوده است حمایتی از جمله رویای مربی Nicki Colle که Montgomery به نام سه روز پیش به بحث نشسته و از فصل آینده. در مونتگمری مطمئن نیستید که چگونه Colle را دریافت اخبار از خروج تاثیر رویای فصل (تیم است که به دنبال به گزاف گویی پس از رفتن 8-26 فصل گذشته و مونتگمری تجربه گارد به طور متوسط 9.5 امتیاز و 2.6 کمک در 2019).

"من نمی دانم که چگونه مربی که قرار بود به این دلیل که کار خود را" مونتگمری گفت. "(Colle) در کار است که چگونه به خوبی ما را در دادگاه. بنابراین من به نام او به بحث در مورد چیزی که درباره بسکتبال و پاسخ او این بود بهترین سناریو. او مانند 'نگاه آن شخص نیست که شما در این فصل است. اما ما به حمایت شما تمام راه را. من آن را دریافت کنید و اجازه دهید ما می دانیم اگر ما می تواند هر چیزی را انجام دهید.'"

مونتگمری است غیر انتفاعی که رنه مونتگمری پایه و اساس است که تلاش برای "ایجاد یک تاثیر مثبت در زندگی از هر دو پیر و جوان از طریق ورزش" و همچنین رشد ورزش زنان. او آوازی در مورد مسائل مربوط به او در مورد مراقبت — از طریق بنیاد او به تازگی شروع به جمع آوری پول برای کمک به ارائه آتلانتا معترضان با آب و از طریق توییتر او را تحسین نسکار تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در مسابقه.

حرکت رو به جلو Montgomery مطمئن نیست دقیقا چه مراحل بعدی خواهد بود, هر چند او علاقه مند در یک رای گیری-حقوق گروهی که LeBron James, Trae جوان و Skylar Diggins-اسمیت بخشی از بیش از رای دادن.

او امیدوار است که شرکت ها و سازمان های غیر انتفاعی را رسیدن به او به عنوان تنظیم یک طرح.

"پس من گفت که امروز صبح من واقعا در زمان یک جهش ایمان" مونتگمری گفت. "من یک برنامه خاص من فقط می دانستم که این بود که در آن قلب من است پس بیایید ببینید که در آن می رود. و پس از آن بوده است دیوانه من قصد ندارم به دروغ. بی وقفه به من رسید و وجود دارد بیش از یک رای و کمپین های مختلف وجود دارد چیزهایی که من می خواهم به ارتباط با, و این چیزی است که من گفتن مردم " نگاه من فقط می دانم که من می خواهم برای ایجاد تغییر دهید. بنابراین اگر کسب و کار, شرکت های دیگر, دیگر پایه انجام چیزهایی که من می خواهم به بخشی از آن. من می خواهم به یک قسمت از هر کجا که این جنبش در جریان است چرا که آن را به جایی خوب است."

خداحافظی بسکتبال, حتی اگر آن را فقط برای یک سال یک چالش است از آن جمله بخشی جدایی ناپذیر از هویت او است. اما او می داند که این حرکت مناسب برای او.

"من به بازی بسکتبال به معنای واقعی کلمه من تمام زندگی" مونتگمری گفت. "پس من 10 بسکتبال بود چیزی که من انجام داد. همه همکاران من با بسکتبال است. پس به که منطقه آسایش بسکتبال آره که ترسناک است. اما در نفس همان احساس کردم به شدت به اندازه کافی است که من می دانستم که هر چه اتفاق می افتد این است که حق تصمیم گیری برای من برای من است."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب