بانک جهانی می بیند 5.2% کاهش در اقتصاد جهانی در سال 2020 از Coronavirus

بانک جهانی در گزارش خود تأکید میزان آسیب شده است که به شکل دراورده شده در فعالیت های اقتصادی در سراسر

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 20 خرداد 1399

بانک جهانی در گزارش خود تأکید میزان آسیب شده است که به شکل دراورده شده در فعالیت های اقتصادی در سراسر جهان است.

عکس: جان گرم. mabanglo/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

اقتصاد جهانی انتظار می رود که به کوچک شدن حدود 5.2 درصد در سال 2020 به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس و آن را یکی از چهار شديدترين رکود در 150 سال بانک جهانی روز دوشنبه گفت:.

پیش از این هرگز به بسیاری از کشورها وارد یک رکود اقتصادی در یک بار حتی در طول سه شدیدتر قسمت—رکود و رکود پس از دو جنگ جهانی این بانک گفت.

این بانک برآورد که بیشتر از بدبینی نسبت به چشم انداز اقتصاد جهانی منتشر شده توسط صندوق بین المللی پول در ماه آوریل است. عمیق تر رکود این پیش بینی در قسمت نشان دهنده تصویر واضح تر از این خرید اینترنتی که پدید آمده پس از صندوق بین المللی پول پیش بینی است.

بانک جهانی شش ماهه پیش بینی برای اقتصاد جهانی پیش بینی جهش در سال آینده با رشد 4.2 درصد. حتی پس از این گزارش تأکید میزان آسیب شده است که به شکل دراورده شده در فعالیت های اقتصادی در سراسر جهان حتی به عنوان بسیاری از کشورهای ثروتمند شروع به ظهور از مستندات.

"ما انتظار بیشتر از متوسط بازیابی در سال 2021" گفت: Ayhan کوز اکونومیست که منجر به جهانی بانک جهانی پیش بینی های اقتصادی.

در یک همدم گزارش منتشر شده در هفته گذشته بانک جهانی گفت که بسیاری از کشورهای در حال ظهور اقتصاد بازار خواهد بود عامل و زیر بالقوه خود را حتی پنج سال از هم اکنون. در آمار منتشر شده در دوشنبه بانک قرار داده عددی برآورد اطراف عمق بحران اقتصادی در راه است.

در حالی که کشورهای ثروتمند در حال بازگشایی بسیاری از بازارهای نوظهور هنوز هم ورود به تعمیق مرحله از coronavirus بحران—برزیل و روسیه و هند و پرو را دیده اند خود را در مورد تعداد به سرعت در حال رشد در هفته های اخیر.

بانک جهانی انتظار دارد که اقتصاد ایالات متحده به کوچک شدن 6.1 درصد در سال 2020 و پس از 4 درصد جهش در سال آینده. منطقه یورو خواهد شد کوچک است 9.1% پس از 4.5% دوباره بجای اول برگشتن.

چین خواهد بود یکی از چند کشور به گسترش این بانک گفت: با 1 درصد رشد به دنبال 6.9% دوباره بجای اول برگشتن در 2021. حتی چین عملکرد اقتصادی خواهد بود که پایین ترین قیمت در حدود 45 سال است.

بانک جهانی و بین المللی وام دهنده است که در مجموع متعلق به 189 کشور عضو و با آمریکا به عنوان بزرگترین سهامداران این است که بسیج به 160 میلیارد دلار منابع برای کمک به کشورهای در آب و همه گیر و نجات اقتصاد خود را. حتی با این تلاش های این بانک گفت که به عنوان بسیاری از 70 میلیون به 100 میلیون نفر در سراسر جهان خواهد بود تحت فشار قرار دادند به فقر شدید تعریف شده به عنوان زندگی در کمتر از $1.90 یک روز.

مربوط تصویری

اقتصاد ایالات متحده قرارداد 5 ٪ در سه ماهه اول سال 2020 است. با کروناویروس بحران ادامه به تابستان اقتصاددانان انتظار دارند حتی تندتر انقباض در سه ماهه دوم. وال استریت ژورنال خبر داد McCall توضیح می دهد که چگونه تولید ناخالص داخلی محاسبه شده است و چگونه coronavirus است تأثیر این معادله است. تصویر عکس: یعقوب رینولدز/وال استریت ژورنال

نوشتن به جاش Zumbrun در Josh.Zumbrun@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب