کولر گازی تیز فروش

در مورد کولر گازی اسپلیت و گری GREE ، یکی از معتبرترین مارک های کولر گازی و کولر گازی اسپلیت ، در سال های اخی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 12 خرداد 1400

در مورد کولر گازی اسپلیت و گری

GREE ، یکی از معتبرترین مارک های کولر گازی و کولر گازی اسپلیت ، در سال های اخیر با استفاده از آخرین تخصص و فن آوری های روز دنیا ، با تولید بیش از 27 میلیون کولر خانگی مانند کولر گازی ، به یک شرکت چند ملیتی Has شدن گری و 2 میلیون کولر گازی تجاری در سال ، جایگاه ویژه ای در بین مصرف کنندگان کولر گازی و شعب در جهان پیدا کرده است.

استراتژی تهویه هوا

 

کولرها و جداکننده های GREE (GREE) که اصالتاً از مارک چینی هستند ، با طراحی زیبا ، ساختار قدرتمند ، تنوع در مدل ها و ظرفیت های مختلف و البته بعد از نیا از پرفروش ترین مارک های کولر گازی در ایران شبکه خدمات فروش بهینه و ضمانت. بودن.

کولر گازی اسپلیت و گری

آنچه باید درباره کمپرسورهای تهویه مطبوع و مبرد بدانید:

شرکت گری از انواع کمپرسورهای دوار ، پیستون ها و کمپرسورها در تولید کولرهای گازی و شاخه های آنها استفاده می کند.

کمپرسورهای دوار متداول ترین نوع کمپرسور در کولرهای گازی هستند. همچنین از کمپرسورهای پیستونی در کولرهای گازی پنجره ای ساخت شرکت گری استفاده می شود. سرانجام ، کولرها و انشعاباتی که کمپرسور آنها دارای کیت اینورتر است ، برق و انرژی کمتری مصرف می کنند. انجام می دهند. به عنوان کولر گازی اسپلیت کم مصرف شناخته می شوند.

همچنین مبرد مورد استفاده در کولرهای گازی معمولاً دو نوع R22 و R410a است.

با مطالعه ویژگی ها و راهنمای انتخاب هر کولر گازی می توانید در مورد نوع کمپرسور و گاز مبرد مورد استفاده در این محصولات اطلاعات کسب کنید.

انواع مدل ها و ظرفیت ها در کولرهای گازی و شاخه های گری

به طور کلی کولرهای گازی و اسپیلت های گازی در مدل ها و ظرفیت های مختلفی مانند S4 Matic ، I'save ، G4 Matic ، I Cool ، Z Matic ، T2 Matic ، R4 Matic ، Q2 Matic ، G Matic و ... تولید می شوند و عرضه می شوند . بودن.

در سایت مرجع و فروشگاه Domatjahiz اطلاعات فنی و قیمت های تضمین شده انواع کولر گازی اسپلیت گازی و گری با ضمانت اصلی جهت لذت بردن از احساس خرید بهینه و هوشمند در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

Gree (Gree Electric Appliance Inc.) ، بزرگترین تولید کننده سیستم های خنک کننده و تهویه هوا در جهان و فروشگاه تهویه ایران ، به عنوان نماینده فروش این برند در بانه ، با تکیه بر 10 سال تجربه فروش و خدمات پس از فروش گری محصولات ، تلاش های آن تا بهترین و بروزترین مدل های کولر گازی داکت اسپلیت و گری را با بهترین قیمت روز به بازار عرضه کنیم.

کولر گازی دیواری

گری یک برند محبوب در تولید سیستم های گرمایشی و سرمایشی و لوازم خانگی است که طی این سال ها موفقیت بزرگی هم در بازار بین المللی و هم در بازار ایران کسب کرده است. در واقع ، اگر قصد خرید کولر گازی دیواری را دارید ، قطعاً این نام می تواند بهترین گزینه هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت باشد.

گری ایرانی تضمین می کند که همه کولرهای گازی مناسب ترین رده مصرف انرژی را دارند و در طراحی آنها از آخرین اصول و همچنین مهندسی مدرن برای رفع نیازهای شما استفاده شده است.

به طور کلی دو نوع کولر در بازار ایران بسیار محبوب شده اند و قطعاً یکی از آنها اسپلیت است. کولرهای گازی دیواری فضای کمی را اشغال می کنند و همچنین نسبت به نسخه های پنجره ای مصرف برق بسیار کمتری دارند.

https://tizfrosh.com/search/products/category-gascooler/brand-11

آخرین مطالب