پیشنهاد بیس بال قوانین: هیچ کثافت خفاش پسران بالا-سپاس یا تف

لیگ اصلی بیس بال را نگاه کنید تا حدودی مانند دبیرستان توپ در این سال تحت پروتکل برای مقابله با کروناویروس جدید

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 28 اردیبهشت 1399

لیگ اصلی بیس بال را نگاه کنید تا حدودی مانند دبیرستان توپ در این سال تحت پروتکل برای مقابله با کروناویروس جدید با دوش در ballparks دلسرد و بازیکنان احتمالا پس از رسیدن در لباس و مانند آنها را زمانی که آنها نوجوان بودند.

تیم پرسنل ممنوع خواهد شد از غذا خوردن در رستوران در جاده سفر.

حتی Phillie Phantic و آقای ملاقات کرد و بریوز' اشتباه احمقانه خواهد بود گم شده ممنوع از زمین همراه با تمام تیم های دیگر کثافت.

سنتی تبادل صف کارت خواهد بود را حذف همراه با سپاس مشت برجستگی و بت پسران و دختران با توجه به 67 صفحه پیش نویس از لیگ اصلی بیس بال را پیشنهاد 2020 عملیات کتابچه راهنمای کاربر. یک کپی فرستاده شده به تیم جمعه به دست آمده و توسط آسوشیتد پرس. این دستورالعمل برای اولین بار توسط گزارش ورزشی به موضوع مذاکره با بازیکنان در ارتباط است.

تیم اجازه خواهد داشت به 50 بازیکن هر زیر برنامه با شماره های فعال برای هر بازی هنوز مذاکره شود.

تف کردن ممنوع است همراه با کوزه های آب و استفاده از سونا, اتاق بخار, استخر و سرما درمانی و گاز ، هدف قرار دادن در داخل قفس است دلسرد دستکش پنبه حلاجی شده و تشویق می شود.

پنبه حلاجی تمرین کوزه به پوشیدن ماسک ستاره شرق تلفن ضد عفونی پس از هر بار استفاده. بازیکنان ممکن است در لمس صورت خود را به نشانه و آنها مجاز به لیسیدن انگشتان دست خود را. تیم را تشویق به برگزاری جلسات خارج از منزل, بازیکنان گسترش از هم جدا.

تیم خواسته شد تا پاسخ خود را با پیشنهاد های ورودی توسط مارس 22. پروتکل نوشته شده توسط MLB معاون ارشد رئیس جمهور پاتریک Houlihan, Bryan Seeley و کریس جوان و معاون رئیس جمهور جان Coyles. جوان سابق پارچ که بازنشسته پس از 2017 فصل است.

پروتکل شامل جزئیات بیشتر در مورد تست برای تیم کارکنان که در حال تقسیم به سه ردیف. دیگران ممکن است وارد clubhouses, dugouts و این زمینه است.

کرسی های خالی می ایستد در نزدیکی ستاره شرق باید مورد استفاده قرار گیرد برای حفظ فاصله با توجه به نمودار در کتابچه راهنمای کاربر و روز بعد شروع پارچ نمی تواند نشستن در ستاره شرق. هر کس باید خود را حفظ فاصله در طول "پرچم پرستاره" و "God Bless America"

دونده ها در "تشویق به عقب نشینی چند قدم دور از baserunner" بین زمین. اولین و پایه سوم مربیان هستند و نه رویکرد baserunners یا داوران و بازیکنان نباید معاشرت با مخالفان است.

مدیران و مربیان باید ماسک می پوشند در حالی که در dugouts. کل سفر حزب-از جمله بازیکنان-باید پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی در حالی که در اتوبوس و پرواز. رستوران ها از حد در جاده ها از جمله آنهایی که در هتل به عنوان هتل و مرکز تناسب اندام است.

"ما بر این است که اولین پیش نویس و انجام چند دور از تغییرات که ما جمع آوری نظرات و پیشنهادات خود را از باشگاه ها بازیکنان در انجمن بازیکنان و مقامات دولتی" معاون کمیسر دن Halem نوشت: در یک ایمیل به صاحبان تیم رئیس جمهور و مدیران اجرائی و مدیران عامل که همراه با پروتکل های.

"در این سند طراحی شده است به مجموعه ای از استانداردهای حداقل و شناسایی بهترین شیوه اما ما تلاش کرده اند به ارائه باشگاه ها با انعطاف پذیری کافی برای رسیدن به مطلوب سلامت و ایمنی اهداف در یک شیوه ای است که متناسب به شرایط خاص از جمله ballpark را پیکربندی موقعیت و طبیعت از هر محلی مقررات دولتی و یا محدودیت" Halem نوشت.

رتبه بندی تصویری ممنوع است اما موسیقی مجاز است. در حالی که وجود دارد نمی تواند طرفداران حداقل نه در شروع آن ارائه خواهد شد آشنا صوتی پس زمینه برای telecasts انتقادی به MLB خط پایین.

یک توپ را دور انداخته شود و پس از آن است که لمس متعدد بازیکنان و پرتاب توپ در اطراف زمین زیر کشت خواهد بود دلسرد شده است. پرسنل که rub توپ بیسبال با گل برای داوران باید از دستکش استفاده کنید.

"افراد باید برای جلوگیری از هر گونه فعل و انفعالات فیزیکی (مانند بالا-سپاس مشت برجستگی و یا در آغوش گرفتن) در حالی که در باشگاه امکانات" کتابچه راهنمای کاربر می گوید.

ردیف 1 نفر در این طرح عبارتند از بازیکنان و مدیران و مربیان به همراه دو هر از میان پزشکان دو و میدانی مربیان و اغل گاو یا حشم فو به علاوه یک قدرت و تهویه مربی.

درجه 2 شامل محل باشگاه وانجمن کارکنان اضافی مربیان پزشکی و آموزش کارکنان, سفر هیات صاحبان مقابل دفتر مترجمان ارتباطات کارکنان تصویری پرسنل سر groundskeeper و امنیت به علاوه اتحادیه بازیکنان و MLB کارکنان همراه با پیمانکاران.

ردیف 3 را پوشش می دهد پخش پرسنل و رویداد دیگر خدمات است.

بازیکنان باید ماسک می پوشند در حالی که در مناطق ممنوعه "به جز در حالی که در این زمینه و یا درگیر شدن در فعالیت های شدید" و قالبهای باید حداقل 6 فوت بین آنها است. در صورت نیاز به طور موقت محل باشگاه وانجمن فضا اضافه خواهد شد ترجیحا خارج از منزل و یا مناطق با تهویه بهتر.

"دوش گرفتن در باشگاه امکانات باید دلسرد" این طرح می گوید. "به حدی دوش گرفتن رخ می دهد باشگاه ها باید کشف تغییرات به امکانات اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی فاصله و بهداشت" مانند نصب پارتیشن بندی و محدود کردن تعدادی از بازیکنان با استفاده از این دوش در همان زمان.

تیم "باید با در نظر گرفتن نیاز (در میدان کارکنان) به ورود در باشگاه امکانات برای فعالیت های روز به منظور محدود کردن زمان صرف شده در محل باشگاه وانجمن یا اتاق قفل است."

تنها پرسنل پزشکی مجاز در نزدیکی بازیکنان آسیب دیده است.

وجود خواهد داشت مبهوت گزارش تاریخ برای از سرگیری بهار آموزش. هنگامی که کوزه و خشکشویی می رسند تنها پنج بازیکن ممکن است در یک زمان. سپس تیم کامل تمرینات با گروه های کوچک تشویق, اما لازم نیست به دنبال نمایشگاه بازی های. وجود خواهد داشت مصرف غربالگری پس از ورود به دنبال خود قرنطینه برای 24-48 ساعت تا نتایج در دسترس هستند. بازیکنان اختصاص داده نشده به تیم لیگ زمانی که فصل شروع می شود باقی خواهد ماند و در بهار آموزش و یا جداگانه دیگری در مرکز.

همه بازی ها در بهار امکانات آموزشی در فلوریدا و آریزونا, آیا نمایشگاه یا فصل به طور منظم باید, برنامه ریزی برای 7 تا 9 بعد از ظهر به وقت محلی مگر اینکه MLB می دهد خاص رضایت.

یک پنجم داوری اجازه داده می شود هنگامی که درجه حرارت می رسد یک سطح معینی اجازه می دهد برای چرخش از جمله های ورق داوری وظایف تیم باید پنبه حلاجی تمرین در پشت زمینه.

در میان سفر جاده ای تغییرات:

—استفاده از بارگذاری و مترو و اتوبوس های عمومی ممنوع است.

—فرودگاه خصوصی را تشویق و اگر در دسترس نیست و تیم ها به استفاده از حمل و نقل هوایی خصوصی امکانات به هیئت مدیره و خروج.

—حمل و نقل اداره امنیت صفحه نمایش باید در ballparks اگر آن را می توان مرتب شده اند.

—در پرواز غذا محدود است.

—طبقه پایین تر استفاده می شود اگر ممکن است در هتل ها تا پله می توان به جای استفاده از آسانسور و بخش خصوصی برای تنظیم ورودی و خروجی را بررسی کنید-در.

—شش مبهوت از سفرهای اتوبوس برنامه ریزی شده خواهد شد و از در ballpark.

تیم کارکنان از جمله بازیکنان داده خواهد شد و دماسنج برای غربالگری هستند و به دو آزمون در جانشینی سریع هر روز صبح.

در ballpark مردم داده خواهد شد و درجه حرارت چک دو بار در روز و چند مایع سواب در هر هفته. جامع تست مواد مخدر را جمع آوری نمونه و پزشکی ورزشی تحقیقات و تست های آزمایشگاهی در سالت لیک سیتی است که به ارائه نتایج در عرض 24 ساعت.

اعضای خانواده از بازیکنان داوران و خانواده ها از هر کسی تحت پوشش این طرح ارائه خواهد شد دسترسی به تست و PPE. افراد تشویق می شوند برای جلوگیری از جمعیت که دور از ballpark.

هر کسی با درجه حرارت 100 یا بالاتر و یا که نمایشگاه COVID-19 علائم و یا در تماس با کسی تایید می شود آلوده خواهد بود موضوع را به آزمایش سریع در یک سایت در این نزدیکی هست. یک فرد نمی تواند دوباره به تیم تا زمانی که تست منفی دو بار در آزمون های گرفته شده حداقل 24 ساعت از هم جدا. این فرد همچنین باید نمایشگاه علائم یا COVID-19 و پزشک تیم و MLB کادر پزشکی باید در تعیین فرد در معرض خطر نیست.

اگر یک فرد در معرض یک فرد مبتلا به یک عفونت است که فرد باید نشان می دهد هیچ نشانه ای از بیماری آزمایش می شود روزانه حداقل به مدت هفت روز متوالی و تحت مکرر دما را بررسی میکند. این فرد همچنین باید از پوشیدن ماسک در همه زمان ها به جز در حالی که در این زمینه است.

هر بهار و آموزش فصل به طور منظم ballpark را باید تست اختصاصی و جداسازی مناطق. MLB نیز ارائه خواهد شد تست از مردم که زندگی می کنند در همان خانواده به عنوان پوشش افراد و به مراقبت های بهداشتی کارگران/اولین پاسخ دهندگان در لیگ شهرستانها.

اکثر آزمون را در بزاق وجود دارد اما ممکن است دهان یا بینی سواب. نمونه های خون جمع آوری خواهد شد کمتر برای تست سرولوژی استفاده می شود برای تشخیص آنتی بادی است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن