4-star گیرنده گسترده جیمز BlackStrain مرتکب به Georgia Tech

Georgia Tech استخدام و اجرا جمع آوری سرعت یکشنبه این بار با تعهد چهار ستاره گیرنده گسترده ای از فلوریدا. جیمز

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 25 اردیبهشت 1399

Georgia Tech استخدام و اجرا جمع آوری سرعت یکشنبه این بار با تعهد چهار ستاره گیرنده گسترده ای از فلوریدا.

جیمز BlackStrain اعلام تعهد خود را به فناوری 2021 امضای کلاس تبدیل شدن به پنجمین rising ارشد تا تصمیم خود را برای مربی جف کالینز و کت زرد در گذشته 16 روز. فناوری کلاس در حال حاضر در هشت. BlackStrain ذکر شده در 6-پا-2 و 180 پوند برای اولین بار چهار ستاره چشم انداز (247Sports کامپوزیت) برای پیوستن به کلاس. او دارای شماره 284 بازیکن در کشور است.

"من می دانستم که آن را مناسب کامل برای من شخصا" BlackStrain گفت: AJC در یک پیام به صورت متن. "آنها یک نوع خانواده جو را دوست دارم و نمی توانید صبر کنید به بخشی از."

BlackStrain از پراكتر آکادمی در ملبورن, Fla., نوشت: علاوه بر این که با تکنولوژی سازگار بود در آن استخدام او و که او یک رابطه قوی با کالینز و گسترده ای از گیرنده های مربی کری دیکسون. BlackStrain برداشت Tech بیش از کارولینای شمالی فلوریدا و دانشگاه ایالتی فلوریدا در میان دیگران.

BlackStrain تصمیم بدون مراجعه به تکنولوژی غیر معمول است که در شرایط عادی اما رشد کرده است به طور فزاینده ای مشترک به عنوان NCAA را ممنوع کرده است در فرد استخدام به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. BlackStrain گفت که او ساخته شده تعهد خود را پس از یک بازدید مجازی که در آن او در یک تماس با چندین مربیان است.

"من می توانم احساس عشق در حال حاضر و من می دانستم که این نقطه در ATL بهترین بود برای من و خانواده من" BlackStrain نوشت.

>> آنچه یک بازدید مجازی بود ؟

BlackStrain در حال آمدن است از یک پاره لیگ قهرمانان آسیا که مورد نیاز او را به دست خود junior فصل است. او بهبود به نقطه هر چند که او در حال برنامه ریزی برای شرکت در بهار عمل در تثلیث مقدس قبل از آن لغو شد به دلیل بیماری همه گیر. او اعلام کرد خود را "بهتر از همیشه است."

BlackStrain (نام است که تلفیقی از پدر و مادر خود را' تاریخ و زمان آخرین نام و فشار) دوم گیرنده گسترده ای در کلاس پیوستن به یکی دیگر از Floridian ملک رادرفورد از Hialeah.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن