یک برنامه گوشی های هوشمند تلاش می کند برای راهنمای راه خروج از Coronavirus مستندات

لندن بیمارستان در تاریخ 1 آوریل. داده ها از نرم افزار نشان می دهد این ویروس به اوج خود رسید در بریتان

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 13 اردیبهشت 1399

لندن بیمارستان در تاریخ 1 آوریل. داده ها از نرم افزار نشان می دهد این ویروس به اوج خود رسید در بریتانیا که روز با 2.1 میلیون نفر مبتلا به علائم.

عکس: دانیل leal-olivas/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

خود سازمان آن را "بزرگترین شهروند پروژه های علمی در سلامت است که ما تا کنون دیده می شود در هر نقطه در جهان است."

با استفاده از یک برنامه گوشی های هوشمند نصب شده توسط بیش از سه میلیون انگلیسی, کاربران, محققان می تواند افزایش جدید عفونت کرونا ويروسی که ظهور آنها اجازه می دهد که دانشمندان به هشدار مقامات بهداشتی از موج همه گیر و آماده سازی آنها برای آینده احتمال بستری شدن در بیمارستان. آن را ارائه می دهد زمان واقعی بینش است که می تواند یک ابزار حیاتی برای سیاست گذاران به عنوان آنها سهولت مستندات.

این Covid Symptom Tracker نرم افزار طراحی شده توسط دانشمندان در کالج کینگ لندن و سلامت-تجزیه و تحلیل داده های شرکت به نام Zoe جهانی اجازه می دهد تا کاربران گزارش روزانه اینکه آیا یا نه آنها رنج می برند علائم Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. Tim Spector, استاد اپيدميولوژی ژنتيک در پادشاه گفت: این برنامه باید ارائه "اولیه-دستگاه هشدار دهنده در مورد نقاط داغ." حتی در روز های اولیه آن برنامه نشان داد افزایش شدید در عفونت در مناطقی که برگزار, بزرگ, رویدادهای ورزشی, مارس.

دکتر Spector و تیم خود را نیز در همکاری با محققان در آمریکا توسط اندی چان استاد پزشکی در بیمارستان عمومی ماساچوست که در حال تجزیه و تحلیل داده ها از کاربران آمریکایی از این برنامه است. برنامه نیز راه اندازی شد در این هفته در سوئد.

در ایالات متحده takeup از این برنامه شده است کندتر با بیش از 200 ، 000 کاربران. این برنامه ارائه می دهد محققان اطلاعات که تنها bettered به موقع در مقیاس گسترده ای تست دکتر چان گفت.

دکتر چان گفت: علامت-پیگیری برنامه انجام کار های مختلف از تماس با ما-برنامه ردیابی است که می تواند کمک به جلوگیری از این بیماری را گسترش اما افزایش نگرانی های حریم خصوصی چون آنها پیگیری مردم و جنبش آنها را تامین کند. "این تلاش داوطلبانه است. ما می خواهیم مردم را به استفاده از این برنامه به عنوان یک راه برای کمک به جامعه خود," او گفت:.

نتیجه گیری بر اساس داده های از انگلستان نرم افزار نشان می دهد این ویروس به اوج خود رسید در بریتانیا در مارس 1, فقط طی یک هفته پس از این کشور قفل شده بود با حدود 2.1 میلیون نفر مبتلا به علائم.

این تعداد کاهش یافته است در حال حاضر به بیش از 310,000 و میزان کاهش به نظر می رسد به کاهش باشد.

داده ها همچنین نشان می دهد که این علائم برای اولین بار گزارش به عنوان نمونه ای از ویروس ها—از جمله تب و سرفه خشک—احتمالا دست از نیمی از کسانی که آلوده می شوند نشان می دهد که نهادهای رسمی در سراسر جهان در ابتدا تعریف شده گسترش علائم ممکن است بیش از حد محدود است. در روز سه شنبه, مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آمریکا اضافه شده شش علائم این ویروس را به لیست خود را.

مهم نتیجه است که چگونه متنوع علائم عفونت هستند که شایع ترین تا کنون است که از دست دادن بویایی و چشایی—پیدا کردن مشتق شده از آمریکا و انگلیس داده است. یکی از نشانه های این برنامه را شناسایی کرده است بثورات جلدی است که به نظر می رسد در زیر ناخن.

"ما سعی کردیم برای تشخیص در یک راه قدیمی از مد افتاده و آن را فقط به اشتباه" دکتر Spector گفت.

یکی دیگر از امیدوار کننده خط از پرس و جو است که محققان تلاش برای لینک علائم اولیه چگونه به طور جدی به توسعه آنها بعد. این کار ادامه دارد اما دکتر Spector و تیم او باید مقدماتی شناسایی پنج علامت خوشه.

خود را firmest نتیجه این است که بسیاری از افرادی که خود را از دست دادن طعم و بوی تمایل به توسعه علائم خفیف بعد. یک خوشه از دیگر علائم اولیه—به عنوان مثال قفسه سینه درد و از دست دادن نفس—اغلب منجر به بیماری به توسعه جدی تر.

Tim Spector یک پادشاه را استاد دانشگاه می بیند این برنامه به عنوان یک اولیه-دستگاه هشدار دهنده' برای کمک به تشخیص پتانسیل Covid-19 نقاط داغ.

عکس: Guillem لوپز/زوما پرس

نرم افزار راه اندازی شد و با یک گروه از 14,000 یکسان و nonidentical دوقلوها که دکتر Spector سازمان یافته برای مطالعات ژنتیک در سال 1992 قبل از برنامه در دسترس بودن گسترده تر بود به جمعیت عمومی است.

در ایالات متحده, دکتر چان و همکاران را تشویق به استفاده از این برنامه توسط خود بیمار-شبکه های تحقیقاتی از جمله بهداشت و درمان کارگران و افراد مبتلا به سرطان. زود نتیجه گیری از کار ایالات متحده است که سلامت کارگران با Covid-19 اغلب نشان می دهد خستگی به عنوان علامت اولیه. هر دو مطالعه نشان می دهد سلامت کارگران چند بار بیشتر احتمال دارد به این بیماری بیش از جمعیت عمومی است.

محدودیت وجود دارد به یک برنامه ای است که تماس ها برای داوطلبان. در انگلستان داوطلبانه طبیعت از نرم افزار بدان معنی است که کاربران تمایل به بهتر و بهتر تحصیل هستند احتمالا بیشتر زنان و کمتر به احتمال زیاد از یک اقلیت قومی دکتر گفت: Spector. افراد مسن تر از 70 سال سن دارند کمتر در انگلستان گروه چون دکتر Spector گفت: آنها کمتر به احتمال زیاد به استفاده از گوشی های هوشمند است. در آمریکا 30 درصد از این برنامه کاربران بیش از سن 60 سالگی دکتر چان گفت.

برخی از کاربران نیز گزارش علائم است که به نظر می رسد ناشی از ویروس نیست. اما به عنوان رایانه بحران داده ها—در مقایسه با کاربران علائم با کسانی که از برنامه 30,000 انگلستان کاربرانی که تا کنون آزمایش مثبت—سازمان در حال حاضر می گویند که آنها در حال گرفتن علائم راست 67% از زمان به اندازه کافی برای ارائه عصری اطلاعات با ارزش.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما احساس می کنید راحت ردیابی علائم خود را با یک برنامه گوشی های هوشمند? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

از هم اکنون به عنوان بسیاری از 5,000 انگلستان کاربران یک هفته با علائم خواهد بود قادر به گرفتن تست های گرد. که اجازه خواهد داد که برای بیشتر حد عالی رساندن از الگوریتم های که به اشتراک گذاشته شده با پژوهشگران ایالات متحده به بهبود دقت و صحت وجود دارد.

این برنامه در حال حاضر نشان داده است که آن را می توانید انتخاب کردن ویروس نقاط داغ. روز پس از چهار روز اسب مسابقه جلسه جذب 250,000 مردم در چلتنهام در انگلستان در ماه گذشته تعداد زیادی از مردم گزارش علائم در آن منطقه افزایش یافت.

یک الگوی مشابه رخ داده در لیورپول پس از یک شهرستان تیم به میزبانی یک مسابقه فوتبال با اتلتیکو مادرید که در خانه سیتی ویروس بود حداقل دو هفته بیشتر پیشرفته تر از در انگلستان Skegness, یک شهر رفت و آمد مکرر در انگلستان east coast تجربه افزایش موارد پس از یک تعطیلات آخر هفته هنگامی که مردم رنگی وجود دارد از شهرستانها در این نزدیکی هست.

باید ایالات متحده را ساخت-امکانات قرنطینه برای coronavirus بیماران با علائم خفیف? وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib پاسخ به این سوال از یک خواننده و توضیح می دهد که آنچه در آن به معنی به خود و قرنطینه در خانه. عکس: لورن جوان/ایسنا

افزایش موارد در دور افتاده ویلز island of Anglesey به نظر می رسد برای جلوگیری از ساکنان شهر از رفتن به خانه دوم. به عنوان یک نتیجه, دولت ویلز منع گردشگران از بازدید از اردو.

برنامه ابزار اصلی برای سیاست گذاران ممکن است دروغ در ارائه راهنمایی به سوی آرامش بخش این مستند و ارائه هشدار اولیه اگر محدودیت نیاز به تنگ تر می شود دوباره. آن می تواند کمک به بیمارستان آماده شدن برای افزایش پذیرش.

هنگامی که مردم بازگشت به کار و کودکان رفتن به مدرسه, ظهور یک نقطه داغ می تواند سریع مقامات بهداشتی برای ارسال در swabbing و انزوا تیم است. کاربران برنامه می تواند دریافت یک هشدار تلفن نشان می دهد آنها تست شده است.

بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون در آوریل 10. این نرم افزار دارای بیش از 200 ، 000 کاربران در ایالات متحده, که در آن takeup شده است کندتر است.

عکس: آلیسون شام/زوما پرس

داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به مستندات به کاسته منطقه ای گفت: دکتر Spector. در ایالات متحده, دکتر چان و همکارانش در حال بررسی با استفاده از نتایج حاصل در این راه با بهداشت عمومی تیم در تگزاس و در جاهای دیگر.

این نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا دانشمندان برای کشف ویژگی های این بیماری است. آنها یافته های اولیه نشان می دهد که ساکنان شهرستان به طور متوسط بیشتر احتمال دارد به این بیماری در مقایسه با کسانی که زندگی در مناطق روستایی—حتی برای تنظیم جمعیت و آشکار همبستگی مثبت بین علامتدار مبتلا و هوابرد آلودگی هوا قبل از این مستند.

افراد سیگاری و افراد چاق تمایل به رنج می برند علائم بدتر. افراد مبتلا به سرطان به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد به این ویروس دچار علایم جدی تر ایالات متحده داده ها نشان می دهد. افراد فقیر به نظر می رسد بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس و رنج می برند علائم بدتر. اکثر افراد مبتلا به آسم به نظر نمی رسد به تحت تاثیر قرار به خصوص به طور جدی با توجه به تجزیه و تحلیل داده برنامه.

بر اساس دوقلوها' نمونه دانشمندان تخمین می زنند که 50 درصد از تنوع در علائم مربوط به عوامل ژنتیکی به جای اشکال مختلف ویروس.

دکتر Spector گفت: مقدار باقی مانده است که باید آموخته شده در مورد Covid-19. "این یکی از عجیب ترین بیماری است که اکثر پزشکان دیده می شود," او گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به استفان Fidler در stephen.fidler@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن