ACC کمیسر جان Swofford به بازنشستگی در پایان 2020-21 فصل

پس از چوپانی لیگ گسترش از نه تا 15 مدارس و تامین امنیت زنده ماندن خود را از طریق ایجاد خود را ESPN شبکه ACC کم

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 5 تیر 1399

پس از چوپانی لیگ گسترش از نه تا 15 مدارس و تامین امنیت زنده ماندن خود را از طریق ایجاد خود را ESPN شبکه ACC کمیسر جان Swofford بازنشسته خواهد شد در پایان 2020-21 ورزشی سال. از آن خواهد شد خود را 24th, در این موقعیت های, طولانی ترین زمان تصدی هر کمیسر در لیگ 67 سال سابقه.

لیگ اعلام کرد Swofford تصمیم پنج شنبه صبح.

زمانی که Swofford صعود به این کار در سال 1997 نه مدرسه ACC موجود بود در شش پیوسته جنوب شرقی متحده است. از طریق علاوه بر این از میامی و ویرجینیا تک در سال 2004 و به دنبال آن بعد از جذب از کالج بوستون, پیت, Syracuse, نوتردام و لویی کنفرانس به رشد شامل بزرگترین جغرافیایی ردپا و بزرگترین جمعیت هر یک از پنج قدرت همایش.

Swofford این مانور کمک به ثبات در لیگ و تضمین آینده آن در طول یک دوره از کنفرانس تجدید و افزایش اتکا به درآمد حاصل از تلویزیون قرارداد. شاید نهایی خود دستاورد قابل توجه بود استقرار ACC شبکه راه اندازی شد در ماه اوت سال 2019.

"از آن شده است یک امتیاز به بخشی از ACC برای بیش از پنج دهه و احترام و قدردانی برای کسانی که در ارتباط با لیگ در طول تاریخ به اندازه است" Swofford در بیانیه ای گفت. "داشتن یک ACC دانش آموز-ورزشکار دو و میدانی مدیر و کمیسر شده است مطلق افتخار است. وجود دارد فوری چالش هایی که صورت نه تنها کالج, دو و میدانی, اما ما در کل کشور و من ادامه خواهد داد به انجام بهترین من برای کمک به راهنمای این کنفرانس در این بی سابقه بار از طریق مانده از تصدی من. (همسر) نورا و من برنامه ریزی شده است برای این که من سال گذشته برای برخی از زمان و من مشتاقانه منتظر به بهره گیری از قابل توجه دوستی ها و خاطرات من شده است با برکت و طولانی پس از ترک این صندلی."

در بیانیه ای Georgia Tech مدیر ورزشی تاد Stansbury ارائه شده ستایش خود را از Swofford.

"در علاوه بر این به زمان ما با هم در ACC جان من و به اشتراک گذاشتن یک پیوند ویژه ای با عنوان ما هر دو دانشجو-ورزشکاران تحت عالی هومر برنج که به کمک شکل ما سند چشم انداز برای دو و میدانی بین دانشکده," Stansbury گفت. "او در طول 23 سال به عنوان کمیسر ACC جان پیشرفته است این ارزش های دفاع و پشتیبانی توسط هومر برنج, بلند کردن اجسام لیگ عضو آن مدارس و دانش آموزان ورزشکار به ارتفاعات بی سابقه ای ورزشی, تحصیلی و اجتماعی است. من افتخار می کنم برای به اشتراک گذاشتن چنین تنگ اوراق قرضه با جان و آن را یک افتخار و یک امتیاز به کار و یادگیری از جمله یک شکل نمادین در دو و میدانی بین دانشکده. من آرزو می کنم او و همسرش نورا جز بهترین در بازنشستگی."

برنج سابق Tech مدیر ورزشی در واقع نقش مهمی در ایجاد Swofford حرفه ای در مدیریت ورزشی. برنج بود مدیر ورزشی در کارولینای شمالی زمانی که Swofford بود تکمیل فوتبال خود را حرفه ای در مدرسه. مایل به یک حرفه ای در ورزش Swofford به دنبال حکمت برنج که به او پیشنهاد کرد که ثبت نام در دانشگاه اوهایو به کسب مدرک در مدیریت ورزشی به عنوان آن را در میان اولین مدارس برای ایجاد یک برنامه است. Swofford برنج در زمان مشاوره خود را اولین گام در مسیر تبدیل شدن به میان قوی ترین چهره ها در دو و میدانی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب