پس از چین مرز مبارزه و هند به احتمال زیاد وزن آن نزدیک آمریکا روابط نظامی

همسر یک سرباز هندی کشته شده در مرز برخورد, دریافت, نظامی, یونیفرم و یک پرچم در یک مراسم در حیدرآباد ه

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 2 تیر 1399

همسر یک سرباز هندی کشته شده در مرز برخورد, دریافت, نظامی, یونیفرم و یک پرچم در یک مراسم در حیدرآباد هند در روز پنج شنبه.

عکس: Mahesh کومار یک/آسوشیتد پرس

دهلی نو—در مواجهه با به طور فزاینده ای قاطعانه و به خوبی مسلح چین, هند, سیاست گذاران به احتمال زیاد با توجه به اینکه بیشتر گسترش همکاری نظامی با ایالات متحده و متحدان آمریکا که به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود را در مورد پکن افزایش قدرت, به گفته تحلیلگران.

یک توافق هفته گذشته بین هند و چین نیروهای که در سمت چپ 20 سربازان هندی و تعداد نامعین چینی, مرده, بود, جدید ترین استارک یادآوری از چالش های مطرح شده توسط چینی نظامی فعالیت در طول دو کشور مورد مناقشه مرزی هیمالیا و در اقیانوس هند.

در حالی که هند را مقاومت در برابر دخالت مستقیم از کشورهای دیگر در برخورد با چین در آن مورد مناقشه مرزی جنوب کشور آسیایی به دنبال ایجاد اهرم به طور گسترده تر با چین از طریق همکاری نزدیک تر با آمریکا برای تقویت آن قدرت نظامی و با دیگر کشورهای آسیایی به گسترش آن در منطقه نفوذ تحلیلگران می گویند.

"هند خواهد سعی کنید به چین نزدیک به آمریکا و دیگران نیز که مایل به بررسی و چین گفت:" Manoj Joshi برجسته همکار با Observer Research Foundation, a New Delhi-بر اساس فکر می کنم تانک. "هند خواهد شد تا تلاش های دیپلماتیک با همفکر کشورها مانند آمریکا و استرالیا و ژاپن است."

ضد چین و تایوان را شکست در سراسر هند پس از 20 آسیای جنوبی کشور, سربازان کشته در یک درگیری با نیروهای نظامی در هیمالیا. این بدترین رویارویی نظامی بین ایران مسلح به همسایگان در دهه. عکس: Narinder Nanu/AFP

یک بار قاطعانه مصمم به باقی می ماند nonaligned—یک اصطلاح تعریف شده است که هند در سیاست خارجی برای بسیاری از 50 سال از وجود—جنوب کشور آسیایی ساخته شده است روابط نزدیک تر به واشنگتن است. به تازگی آن را نیز گسترش دفاع روابط با آمریکا و متحدان ژاپن و استرالیا به عنوان بخشی از آنچه لقب گرفته است چهار گوش یا چهار گفت و گو است.

هند ژاپن و ایالات متحده در حال حاضر صحنه مشترک تمرینات نیروی دریایی در اقیانوس هند در سال های اخیر است. و هند در این ماه با امضای یک توافق نامه جدید با استرالیا است که اجازه خواهد داد که دو کشور دسترسی به هر یک از دیگر پایگاه های نظامی هموار کردن راه برای تعمیق دفاع کرد.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه اقداماتی می تواند به ده-تشدید درگیری بین هند و چین ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

چهار در حالی که مراقب باشید برای جلوگیری از درک هدف شامل افزایش چین مشاهده شده است توسط ایالات متحده آمریکا به عنوان یکی از مهم ترین مکانیزم متعادل رو به رشد چین در نفوذ و قدرت نظامی در چه نظامی ایالات متحده در حال حاضر لقب هند و اقیانوس آرام.

از زمان تاسیس آن در سال 1947 هند طولانی در برابر یک رابطه نزدیک با آمریکا اجتناب از طرفدار غرب مواضع در طول جنگ سرد بین ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی. هند تبدیل به یک خریدار عمده سلاح از u. s. s. r. حتی پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی هند به مبارزه طلبیده غربی فشار و کاهش یافته است به ثبت نام در برای غرب به رهبری تلاش ها برای محدود کردن سلاحهای هستهای انجام آزمایش های هسته ای در سال 1998 به خود جلب کرد که تحریم های بین المللی.

در سال 2004 یک نقطه عطفی غیر نظامی هسته ای بین ایالات متحده و هند باز دوره جدیدی از همکاری که به طور پیوسته گسترش اقتصادی و به خصوص روابط نظامی بین دو کشور. ایالات متحده در حال حاضر رفتار هند به عنوان یک دفاع شریک—به عنوان یک نظامی ارتباط آن را به عنوان یک پیمان داد مانند آنچه که ایالات متحده با کشورهای آمریکای شمالی سازمان پیمان و یا با ژاپن و کره جنوبی.

"هند امنیت محیط چالش برانگیز" Ajay Kumar, هند, وزیر دفاع گفت: وال استریت ژورنال در اوایل این سال قبل تازه ترین درگیری ها در امتداد مرز مورد مناقشه. "تصمیم به کار با هم به عنوان مستقل شرکای متقابل است و این نشان دهنده یک چشم انداز مشترک در بالاترین سطح سیاسی."

در سال های اخیر هند امضا کرده است یک سری از مهم توافق با ارتش ایالات متحده اجازه می دهد به گسترش خرید از آمریکا تجهیزات نظامی و عملیات مشترک بین دو کشور. ایالات متحده پیمانکاران نظامی مانند Boeing Co. و لاکهید مارتین Corp. در میان نامزدهای به فروش ناوگان جت های جنگنده که هند در نظر دارد برای خرید در سال آینده.

آسیایی, غول

چین نظامی بزرگتر از هند توسط بسیاری از معیارهای.

چین

هند

پرسنل نظامی فعال

1.5 میلیون

2 میلیون

نبرد تانک ها

3,565

5,850

موبایل ناوشکن و ناوچه

25

80

جنگنده و هواپیما به زمین حمله

694

1,976

بالستیک بین قاره ای

موشک پرتابی

0

98

منبع: موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک

چین بارها هشدار داده هند و همچنین کشورهای دیگر—نه به پیوستن به دیپلماتیک و نظامی تلاش های چین انداز به عنوان هدف شامل قدرت آن است. برخی از تحلیلگران می گویند چین ابراز وجود در هیمالیا می تواند در نظر گرفته شده به عنوان یک هشدار به هند از مشکلات آن می شود باید هند بر روی ثبت نام در بیشتر آشکار تلاش برای مهار چین است.

در فوری سنگ زنی مناقشه با چین در دو کشور مورد مناقشه مرزی هند و چهره انتخاب های دشوار به گفته تحلیلگران و شما باید آنها را در حال رشد تحت فشار افکار عمومی.

ضد چینی تظاهرات شروع شد و در هند به عنوان مجالس ترحیم برای سربازان هندی در محل پس از برخورد. و مبارزات به تحریم کالاهای چینی به دست آورده اند بخار. دولت هند در حال حاضر گفت: دولتی و خصوصی شرکت های مخابراتی به استفاده از تجهیزات چینی به عنوان آنها آماده به سرمایه گذاری میلیاردها دلار برای ساخت شبکه های بی سیم.

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا شرکت های هندی به صورت مشارکت با شرکت چینی غول پیکر, Huawei Technologies Co. در این مسابقه به معرفی پیشرفته فناوری 5G هنوز در انتظار.

"خلق و خوی سمت چین در حال رفتن به تغییر در بسیار خورنده راه" گفت: اشلی Tellis سابق مقام امنیتی در جمهوری جرج دبلیو بوش و یک تحلیلگر با موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی. "فشار بر او برای پاسخ به برخی از مد خواهد بود که واقعا قابل توجه است."

کمپین تحریم کالاهای چینی به دست آورده اند بخار در هند پس از توافق در ژوئن 15. یک معترض در احمدآباد هفته گذشته است.

عکس: amit دیو/ایسنا

اما به طور مستقیم نزنی برای کشنده ژوئن 15 clash خطرات حتی مرگبارتر تشدید با یک نظامی که بودجه است که تقریبا چهار برابر بزرگتر است. در عین حال تحلیلگران می گویند نخست وزیر نارندرا نمی توانیم به عقب نشینی و تن به چین ادعا می کند در ردیف هایی از خاک که در برخی موارد یکپارچه شده است به هند است.

اولین چین و اخیرا هند ساخته شده است تا شبکه های جاده و امکانات نظامی همراه خود طرف مناقشه مرزی منطقه در سال های اخیر است. تحلیلگران می گویند چین که به نام هند اخیر تکمیل جاده استراتژیک فرودگاه تحریک کرده و باعث هندی مقامات امنیتی نگرانی عمیق خود را توسط پله تا گشت و راه اندازی encampments در بخش هایی از منطقه مورد مناقشه که در آن نشده بود قبلا فعال بوده است.

"هند-روابط چین امروز در یک نقطه عطف" گفت: Ashok K. Kantha, مدیر دهلی نو-بر اساس موسسه چینی مطالعات و سفیر سابق هند به چین است. "هند-چین روابط تحت فشار زیادی در این نقطه از زمان و اگر چینی ها همین حالا اقدام اصلاحی که فشار افزایش خواهد یافت."

نوشتن به کریشنا Pokharel در krishna.pokharel@wsj.com و بیل اسپیندل در bill.spindle@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن