پس از استقرار اورژانس, CDC, کارکنان, چرخه, برای, خیریه, مجموعه رکورد

در عرض یک هفته لورن د Crescenzo تکمیل 60 روز COVID-19 اضطراری-پاسخ استقرار و تنظیم Everesting رکورد جهانی است.

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 19 خرداد 1399

در عرض یک هفته لورن د Crescenzo تکمیل 60 روز COVID-19 اضطراری-پاسخ استقرار و تنظیم Everesting رکورد جهانی است.

د Crescenzo یک رنسانس زن سابق pro دوچرخه سوار که او در کنار حرفه ای در بهداشت عمومی. او بازنشسته از دوچرخه سواری در سال 2016 پس از متحمل post-traumatic brain injury که مورد نیاز حدود دو ماه در Craig بیمارستان در دنور.

"این بدترین چیزی است که می خواهم همیشه در زندگی من اتفاق افتاده است." "این وحشتناک بود. زندگی در بیمارستان وحشتناک بود. آن هم یک بیمارستان و آنها را بزرگ کند اما در زندگی وجود دارد وحشتناک بود. محدود بودن که برای مدت طولانی. من استفاده می شود به عنوان یک طرفدار دوچرخه سوار قادر به سوار شدن در هر نقطه و سفر به جهان و پس از آن فقط در یک مرکز نوتوانی. آن را واقعا سخت بود."

در آن زمان ده Crescenzo یافت انگیزه برای انجام کاری او می خواهم همیشه می خواستم: بازگشت به مدرسه و تحصیل و بهداشت عمومی. اموری فارغ التحصیل سپس مدرک کارشناسی ارشد خود را از کلرادو دانشکده بهداشت عمومی. بازنشستگی اش را باز کرد یک مسیر جدید است.

"بود که انگیزه اش در بیمارستان بود که من می خواستم برای رفتن به مدرسه و تحصیل و بهداشت عمومی" او گفت:.

د Crescenzo, 29, محقق با مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا مشغول به کار در بخش پیشگیری از آسیب دیدگی. او به تازگی به اتمام COVID-19 اضطراری-پاسخ جلسه که در آن او کار می کرد 12 ساعت در روز از طریق 60 روز دوره. در عین حال او در بر داشت زمان برای آموزش به صورت یک فرصت غیر منتظره.

جیم او نامزد و یک دانشجوی پزشکی در اموری می خواستم برای جمع آوری پول برای Grady بیمارستان مارکوس مرکز تروما و یک وسیله برای انجام این کار از طریق Everesting. د Crescenzo مشتاقانه می خواست برای پیوستن به او امید به جمع آوری پول برای کریگ – بیمارستان است که هدایت او را از طریق بسیاری بار تلاش.

"این ایده برای اولین بار," او گفت:. "او گفت که او آن را انجام می دهند برای Grady. و من فکر کردم یک لحظه صبر کن من می خواهم به جمع آوری پول برای کریگ.' سپس به من گفت: "یک لحظه صبر کن من می خواهم برای تنظیم یک رکورد جهانی است.' من کمی رقابتی (می خندد). بنابراین اگر من قصد دارم به آن را انجام دهد من نیز ممکن است شکستن رکورد جهانی است."

Everesting شده است به خصوص محبوب به تازگی با این بیماری همه گیر کاهش رقابتی دوچرخه سواری. در ورزش دوچرخه سواران در صعود و فرود از تپه به نقطه جایی که آنها صعود 8,848 متر – Mt. اورست به ارتفاع. در این مورد ده Crescenzo استفاده Hogpen شکاف در شمال گرجستان کوه.

در مه 31, د Crescenzo مجموعه جدید زنان Everesting رکورد جهانی در 9:57:29 – بله که تقریبا 10 ساعت بر روی دوچرخه.

"این سخت ترین روز من و ام تا به حال بر روی یک دوچرخه" کلرادو بومی گفت. "من هرگز زده بیش از هشت ساعت پس از ساعت هشت تا 10 نفر در قلمرو ناشناخته است. من هرگز گریه بر روی یک دوچرخه اما من گریه کردم چون من خیلی درد. آن را به چالش کشیدن. من تا به حال برخی از دوستان دیگر اموری بچه ها CDC همکاران من تا به حال یک دسته از دوستان در بالای کوه بودند که کمک به من در تمام طول روز تغذیه من غذا, آب, Red Bull, هر آنچه که من مورد نیاز است."

Everesting نوردی برجسته ساخته شده است که سوابق تغییر دست به سرعت. د Crescenzo جای کسی را گرفتن کتی سالن سابقه 10:01:42 شد که مجموعه شش روز پیش از آن. این آخر هفته گذشته خود را علامت گذاری تصویب شد توسط هانا رودز در انگلستان است.

اما مهم ترین د Crescenzo سفر مطرح شده در اطراف $1,100 برای کریگ COVID-19 صندوق امداد که او گفت: بیماران کمک خواهد کرد که نمی تواند بازدید کنندگان از نگه داشتن در تماس با دوستان و خانواده.

"این همه پول من شوخی در مورد آن در حال رفتن به سمت مسائل مانند ipad," او گفت:. "این بسیار برای من مهم است زیرا زمانی که من در Craig, و من یک بیمار برای حدود دو ماه من واقعا نگاه به جلو به بازدید از خانواده و دوستان من از آمدن به دیدن من. من نمی توانستم تصور کنید که وجود دارد در حال حاضر و نه داشتن آن. من می خواستم برای کمک به کسانی که در اعماق آن را در حال حاضر."

این فرصتی بود برای ده Crescenzo به ترکیب احساسات او. پس از بازنشستگی او هنوز روت و حدودا از آن شرکت در شن نژادها و به سنگ کوهستان به طور معمول. آن را بسیار دشوار است به مرحله ای از دوچرخه سواری, با وجود مصدومیت و او اذعان کرد آن را به عنوان "بخشی از هویت من."

"این خیلی سخت به مرحله" او گفت:. "من در حفظ و آموزش. من نمی دانم آنچه من آموزش برای من فقط نیاز به چیزی برای نگه داشتن من انگیزه طول بیماری همه گیر. همه چیز بسته است و هیچ نژادها. من نیاز به یک خروجی و این بود: جمع آوری پول برای کریگ بیمارستان و تنظیم یک رکورد است."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب