پس از در حال اجرا در تمام 50 AJC Peachtrees بیل خار را انجام دهد خود را 10K

گرمای آزار دهنده صدمات و حتی سرطان پروستات شکست خورده اند برای جلوگیری از لایحه خار از تپش از 10 کیلومتر اجرا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 13 تیر 1399

گرمای آزار دهنده صدمات و حتی سرطان پروستات شکست خورده اند برای جلوگیری از لایحه خار از تپش از 10 کیلومتر اجرا در صبح روز استقلال برای هر یک از 50 سال گذشته. Coronavirus همه گیر می توانید لیستی از نیروهای که نمی خواهد نگه داشتن خار – تنها کسی که برای تکمیل AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه برای همه آن 50 نسخه از خود را منصوب وظیفه حتی اگر نمادین مسابقه به تعویق افتاده است تا روز شکرگزاری.

خار, 89, دارای یک 6.2 مایل مسیر مشخص شده که شروع می شود و به پایان می رسد در مقابل خانه اش در تایرون.

"من امیدوار هستم که من آن را" خار گفت: AJC. "من نمی دانم. من هرگز می دانم. اما این طرح من برای (روز شنبه)."

خار که بازنشسته و از مربیگری در برجسته مسیحی مدرسه در سال 2019 پس از پیروزی 38 مسابقات قهرمانی کشور در عبور از کشور و میدانی گفت: او احتمالا اجرا با اعضای خانواده و شاید چند نفر از دوستان از محله. او گفت: ایده برای انجام خود Peachtree فقط به او آمد.

"من گفت:" این چیزی است که من تلاش برای انجام حتی اگر من نمی باید به," او گفت:.

او می تواند در میان هزاران نفر برای آنها بزرگترین 10 کیلومتری مسابقه شده است بخشی ضروری از چهارم جولای جشن. در این مسابقه شده هتل هفت افراز جاده شروع در مقابل لنکس بازار در Buckhead و در ناحیهای در شمال غربی پارک هر سال شروع و در سال 1970. زمینه اتحاد در ایستاده بود 60,000 از سال 2011 است. در مارس 1, آتلانتا, آهنگ باشگاه اعلام کرد تصمیم خود را به حرکت نژاد به شکرگزاری (Nov. 26) با توجه به کروناویروس همه گیر اولین بار در تاریخ است که از آن منتقل شده است و خاموش جولای 4.

"این سخت است بر هر کس که در سطح کارکنان" گفت: غنی Kenah مدیر اجرایی آتلانتا آهنگ باشگاه و نژاد مدیر برای Peachtree. "من فقط درگیر شده است با Peachtree برای هفت سال اما ما باید برخی از کارکنان و کلید داوطلبان که درگیر شده اند با Peachtree برای چند دهه. بنابراین وجود غم است اما من فکر می کنم همه ما باقی می ماند مصمم است که این تصمیم درست است."

>> Bradley: یک نوع متفاوت از ماه جولای 4th

یکی دیگر از مسابقه ثابت کشیش سام Candler از کلیسای سنت فیلیپ در Buckhead است همان احساس ناامیدی. شروع در سال 1999 Candler بود تا به همراه دور مسابقه فقط در خارج از کلیسا و پاشیده آب مقدس در دوندگان به عنوان آنها گذشت. به طور معمول تا 4 یا 4:30 صبح به آماده ارائه نعمت خود را به Peachtree شرکت کنندگان او قصد دارد آنچه که او به نام "کم-چگالی چهارم جولای" با اعضای خانواده. کلیسای آیا تولید یک فیلم برای آن در Facebook صفحه Candler فریاد نعمت خود را از طریق یک ماسک برای اعضای کلیسا به عنوان آنها گذشته pantomiming خود را حول آب از خالی نقره ای کاسه.

"این یک چیز سرگرم کننده برای انجام یک راه به شرکت" Candler گفت. "آنچه من متوجه شدم این است که مردم واقعا لذت بردن از یک برکت و رحمت است."

خار خواهد شد که به نوبه خود 90 در ماه سپتامبر برای تلفن های موبایل خود را اجرا کنید. او ادامه داد: رژیم ورزش است که او را دنبال کرده است برای سال ها که شامل کشش محدوده در ترامپلاین pushups, وزنه برداری, تمرین اصلی و در حال اجرا است. او شش روز در هفته و مقیاس برگشت در روز یکشنبه. در ماه ژوئیه گذشته او تحت پوشش 10K در دو ساعت, 17 دقیقه و 58 ثانیه.

"من می دانم که خداوند در کنترل و او همه چیز را با همه این اما با این وجود او منبع همه ما پس حداقل من می توانم از او تشکر کنم و افتخار او را با در نظر گرفتن مراقبت از بدن من بهترین من می توانم, و به طوری که یکی از چیزهایی که همواره مرا گفت:" خار که انتخاب شد برای القای به گرجستان ورزشی مربیان سالن از شهرت در ماه نوامبر گذشته.

آیا عمدا یا نه خار خواهد بود غذای آهنگ باشگاه تشویق برای دوندگان و واکر برای تکمیل دوره های خود را (آن را ندارد به 10 کیلومتر یا 6.2 مایل) و ارسال آن به رسانه های اجتماعی با هشتگ "#MyPersonalPeachtree." Kenah سابق المپیک میانه-دونده از راه دور گفت: او می خواهد برای رفتن به یک اجرا در محله خود خواستار آن "درمان خوبی برای من" خود را به عنوان استاندارد روز استقلال فعالیت است که مطمئن شوید Peachtree شرکت کنندگان در رسیدن به خط پایان با خیال راحت.

این باشگاه نیز به شدت تشویق می شود Peachtree دونده به مقاومت در برابر در حال اجرا واقعی دوره به عنوان یک ماده ایمنی. Kenah آن را به نام یک ماده در مقیاس اشاره به این که حتی اگر تنها 10 درصد از معمولی درست تصمیم گرفت برای سر به لنکس بازار و اجرای Midtown که هنوز هم از 6000 نفر است. خیابان به ترافیک باز خواهد شد.

"شما در حال ایجاد یک پتانسیل نیاز برای پاسخ ابتدا باید به واکنش نشان می دهند" Kenah گفت.

کسانی که اتفاق می افتد به همراه Peachtree صبح روز شنبه ممکن است Reg و پائولا بارنز که نگه داشتن خط پایان نوار برای برندگان مسابقه در 10 خیابان لباس پوشیدن به ترتیب به عنوان عمو سام و بتسی راس. پائولا بازنشسته و از خدمت به عنوان معاون دستیار مشاور عمومی برای CDC تا به حال این کار از اوایل دهه 80 و شوهر, Reg بازنشسته داروساز برگزار شد برنده نوار گذشته هفت Peachtrees. صبح روز شنبه آنها برنامه ریزی برای درایو کردن این دوره مسابقه در پورشه 911 تبدیل لباس صحنه و لباس کامل و پیشنهاد خود را در چهارم جولای سلام از ماشین خود را.

"ما خواهید بود با پوشیدن ماسک – که راه ما گفت: 'پوشیدن ماسک,'" پائولا گفت. "این چیزی است که اتفاق می افتد در روز شنبه. آن را قطعا تلخ و شیرین (در مورد به تعویق افتادن) اما حق تصمیم گیری است."

آهنگ باشگاه در ادامه آماده سازی خود برای شکرگزاری Peachtree. در حالی که این مسابقه است که به سختی یقین Kenah گفت: "ما بسیار دور پایین خیابان" در برنامه ریزی این مسابقه و این که باشگاه تا به راه حل برای اجتماعی فاصله که او خواستار "بسیار رادیکال و خلاق است." در میان چالش های می آیند تا با راه های مختلف برای حفظ دونده هیدراته به عنوان توزیع باز فنجان آب (و ایجاد logjams از تشنه کنندگان) یک گزینه نیست. به طور معمول تقریبا تمام زمینه تقسیم شده است 21 شروع گروه که آمار خط شروع هر پنج دقیقه.

Kenah گفت که این گروه شروع خواهد شد به طور قابل توجهی در اندازه کوچکتر و بیشتر در زمان. او همچنین گفت که از 45,000 افرادی که ثبت نام برای اجرای Peachtree به عنوان اصل برنامه ریزی شده بیش از 75 درصد در زمان یکی از دو گزینه نگه داشتن نقطه خود را برای شکرگزاری مسابقه و یا اجرای خود را در "مجازی هتل هفت افراز" که هنوز هم آنها را کسب باارزش دان تی شرت.

"بسیار کمی از مردم خواسته اند برای بازپرداخت کامل که دوباره صحبت می کند به قدرت Peachtree," او گفت:.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن