پیش از MLB پیش نویس گرجستان کول فروردین منتظر مرحله بعدی زندگی حرفه ای خود را

کول فروردین خاموش بود به یکی از heck از یک شروع به خود را دانشجوی سال دوم فصل در گرجستان است. پس از یک پایان ن

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 13 خرداد 1399

کول فروردین خاموش بود به یکی از heck از یک شروع به خود را دانشجوی سال دوم فصل در گرجستان است.

پس از یک پایان ناگهانی به راست دست پارچ ممکن است بازی های آخر خود را دانشگاهی بازی نتیجه COVID-19 pandemic به عنوان Major League Baseball draft روش. خوب Wilcox ممکن است بازی کرده اند در آخرین بازی برای Bulldogs. چنین است که زندگی در این روز است.

پس از او رفت 3-0 رکورد با یک 1.57 دوران گرجستان فصل لغو شد پس از 18 بازی. فروردین تا به حال زده از 32 و رفت تنها دو بیش از 33 نوبت. وجود دارد امید زیادی برای گرجستان به بازگشت به کالج سریال های روز دنیا. در حال حاضر تمرکز باید بر روی پیش نویس است.

MLB پیش نویس برگزار خواهد شد 10-11 ژوئن خواهد بود و محدود به پنج دور از 40. این است که در آن عدم قطعیت در فروردین که پیش بینی می شود در اواخر دور اول انتخاب کنید. او نه متعهد به تبدیل حرفه ای.

"من نمی دانم هنوز" فروردین گفت: روز سه شنبه در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران. "این چیزی است که من احتمالا نمی دانید تا زمانی که پس از تهیه پیش نویس بیش از دلیل این است که چگونه کار می کند, تیم نگه داشتن کسب و کار خود را به خود را دارند. این نوع از بازی حدس زدن است. هر چه اتفاق می افتد, اتفاق می افتد. من در آن نگاه کنید به عنوان یک برنده.

"بدیهی است که من دوست دارم دانشگاه برای مدت دو سال من وجود دارد دو تا از بهترین سال زندگی من است, نه تنها با, بیس بال, اما من تجربه و رشد به عنوان یک فرد. و سپس در طرف دیگر از آن شما باید چیزی است که برای تحقق یک رویای مادام العمر. در هر صورت من در آن به عنوان یک پیروزی برای اطمینان حاصل کنید."

پیش نویس آغاز می شود و شنبه هفته آینده با دور اول 37 میدارد و در مجموع. دور 2-5 برگزار خواهد شد و روز بعد با مجموع 160 بازیکنان انتخاب شده است. فروردین دارای شماره 23 در MLB چشم انداز رتبه بندی. این احتمال وجود دارد که Wilcox خواهد شد پیش نویس اولیه همراه با هم تیمی راست دست پارچ Emerson, Hancock, رتبه شماره 4.

گرجستان شد 14-4 قبل از فصل به پایان رسید. در میان فروردین پیروزی بود shutout از Georgia Tech در فوریه. 29 زمانی که 6 پا-5 پارچ انداخت هفت نوبت و مجاز سه بازدید در حالی که قابل توجه 11 و راه رفتن هیچ کدام.

"من به یک شروع خوب و احساس می کنم مثل من فقط شروع به خراش سطح" ویلکاکس گفت.

در دو فصل در گرجستان فروردین رفت 6-2 با 3.38 عصر در 23 ظاهر. او را زده 96 و رفت 40 به صورت حرفه ای و تمام ثانیه های انتخاب به عنوان دانشجوی سال اول.

اگر Wilcox است که حرکت او را ترک خواهد کرد, خاطرات برخی از بهترین از زندگی جوان خود را پشت سر گذاشت.

"آن را تحت تاثیر قرار همه ما در من احساس می کنم مثل همان راه" ویلکاکس گفت: از کوتاه فصل است. "ما می دانستیم که ما تا به حال یک تیم خاص یک گروه خاص. ما تا به حال خوب قرضه در طول کل تیم و این چیزی است که بسیار خاص در مورد آن. فصل پایان می خواهم که کاهش از دو ماه و نیم از خاطرات از زندگی خود را, واقعا, که, شما می توانید بازی وجود دارد را با هم تیمی های سفر در جاده برای رفتن به مکان های مختلف است.

"به دنبال بازگشت در سال گذشته بود که چیزی که بهترین خاطرات زندگی من, سفر به ایالتی می سی سی پی رفتن به هوور (Ala.) برای مسابقات SEC. چیزهای شبیه به آن است و فقط سختی و شما واقعا می رویم به از دست ندهید و شما می دانید که شما هرگز از بازی کردن با آن بچه ها دوباره."

این خواهد بود که برای بار دوم فروردین شده است در پیش نویس. بیرون آمدن از دبیرستان در Chickamauga او مقاصد خود را شناخته شده است که او در نظر گرفته شده به بازی بازی های کالج بازی بیس بال. هنوز واشنگتن انتخاب او در 37 دور. فروردین گفت: این کمک خواهد کرد که این زمان در اطراف دانستن اینکه چه چیزی را باید انتظار داشت.

فروردین گفت: او شده است در تماس با چند تیم های لیگ. او همچنان در آتن برای خیلی از وقفه کار کردن در یک موجود ، او نگه داشته است یک پرتاب رژیم نه پرتاب کردن یک تپه اما آماده به سطح شیب دار تا اگر و هنگامی که زمان مناسب است. هنگامی که و که در آن است هنوز به تعیین خواهد شد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن