آمریکا می گوید شکست خورده ونزوئلا تهاجم به دستگیری مادورو

رئیس جمهور نیکولاس مادورو نشان می دهد که ونزوئلا مقامات می گویند در حال شناسایی اسناد و مدارک از شهرو

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 18 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور نیکولاس مادورو نشان می دهد که ونزوئلا مقامات می گویند در حال شناسایی اسناد و مدارک از شهروندان ایالات متحده لوقا Denman, سمت چپ, و ایران بری در طول یک آنلاین کنفرانس خبری در کاراکاس در روز چهارشنبه در یک منتشر شده توسط Miraflores ریاست جمهوری ،

عکس: miraflores کاخ/آسوشیتد پرس

لوقا الکساندر Denman, یک آمریکایی استخدام شد منجر به یک ragtag گروه از شورشیان برای تصرف فرودگاه کاراکاس برای سرنگونی دولت ونزوئلا و پرواز او به ایالات متحده در زندان عراق جانباز توضیح داد: در یک ویدئو منتشر شده توسط ونزوئلا روز شنبه.

به جای آقای Denman, 34, از شهر آستین در تگزاس و دیگری امریکایی ایران بری, 42 که آدرس در فلوریدا و تگزاس در میان 13 "تروریست ها" که دولت ونزوئلا گفت: دستگیر شدند در خنثی آخر هفته تاخت و تاز.

آقای Denman نبود متفکر; که اعتبار می رود به اردن Goudreau, یکی دیگر از آمریکا و سابق ارتش ایالات متحده سبز کلاه بره سرباز و Cliver الکالا یک بازنشسته ونزوئلا کلی که شکست با مادورو رژیم است. اما در این ویدئو آقای Denman گفت: او رهبری گروه مسلح که آموزش داده شده بود در همسایه کلمبیا به کشور در دو قایق برای آنچه که آنها امیدوار خواهد بود که بی پروا شورش.

این طرح شکست خورده چشمگیری گفت: ونزوئلا رژیم که در روز چهارشنبه رفت و در یک تبلیغ توهین آمیز برای توصیف عمل در سواحل یکشنبه و دوشنبه به عنوان یک پیروزی با شکوه بیش از نیروهای امپریالیستی.

در این ویدئو آقای Denman گفت که او به استخدام آموزش و رهبری نیروی مزدور توسط آقای Goudreau, یک سرباز نیروهای ویژه سابق و حال انتظار می رود به پرداخت بین $50 ، 000 و $100,000. آقای Goudreau اجرا می شود ملبورن فلوریدا.-بر اساس پیمانکار خصوصی به نام SilverCorp ایالات متحده آمریکا است.

"من فکر کردم من کمک ونزوئلا گرفتن کنترل کشور خود را" آقای Denman گفت: در 10 دقیقه ای ویرایش ویدئو است که آقای مادورو همچنین دو بار در طول یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری قبل از ارسال در رسانه های اجتماعی. آقای Denman برگزار می شود تا آنچه که او گفت: موجود یک قرارداد امضا شده توسط آقای Goudreau و خوان Guaidó ایالات متحده-حمایت رهبر مخالفان در ونزوئلا نشان دادن حمایت برای عملیات. آقای Guaidó در بیانیه ای به نام قرارداد جعلی رد هر گونه روابط به آقای Goudreau شرکت و هشدار داد که این رژیم با استفاده از این حادثه به عنوان یک سرپوش و پوششی برای توجیه آزار و اذیت سیاسی.

مرتبط

  • 'Freedom Fighters' به رهبری آمریکا سعی در حمله به ونزوئلا

در این ویدئو یک سبیل پرپشت و ژولیده به دنبال آقای Denman می تواند دیده می شود فقط از نیم تنه در مقابل یک دیوار سفید در مکانی نامعلوم. به دنبال مستقیم به دوربین و پوشیدن شل خاکستری تی شرت او در پاسخ پرسش مطرح شده در شکسته انگلیسی توسط یک فعال-دوربین بازجوی. معلوم بود که چه نوع از فشار ونزوئلا تا به حال اعمال شده بر او و اظهارات نمی تواند به طور مستقل تایید نشده است.

آقای مادورو گفته بود او را پخش ویدئوها از هر دو مردان آمریکایی است اما تنها آقای Denman را بازجویی ، هشت نفر از اعضای خود حزب یورش کشته شدند در ضربات رژیم او گفت:.

"آنها اعتراف کرده بودند و گرفتار قرمز دست" آقای مادورو گفت: سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای حمله, یک ادعای رئیس جمهور آمریکا را تکذیب کرد. "در اینجا در ونزوئلا آنها خواهد بود سعی کردم احترام تمام از حقوق خود است."

این دستگیری ها تعیین کرده اند تا آخرین مرحله نهایی مسابقات بین کاراکاس و واشنگتن است که تلقی آقای مادورو نامشروع پس از یک سال 2018 انتخابات ریاست جمهوری که در دولت های مختلف می گویند خدشه دار شد با تقلب. آمریکا و ده ها تن از متحدان خود بازگشت آقای Guaidó به عنوان ملت را رئيس جمهور مشروع هر چند آقای مادورو حفظ کنترل نیروهای مسلح و دادگاه.

در ماه مارس وزارت امور خارجه ایالات متحده ارائه 15 میلیون دلار پاداش برای آقای مادورو را بازداشت و پس از او تحت تعقیب توسط دادستان ایالات متحده در مبارزه با مواد مخدر-قاچاق اتهامات که او را رد کرده است.

صحبت یکشنبه به خبرنگاران وزیر امور خارجه مایک Pompeo هرگونه مستقیم دولت آمریکا نقشی در عملیات.

"اگر ما می خواهم درگیر شده اند این امر رفته متفاوت," او گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هر چند آشکارا بیان آن آرزو که آقای مادورو و lieutenants تخلیه ونزوئلا و وارد طیف وسیعی از تحریم های, از جمله کسانی که طراحی شده است برای خفه کردن تولید نفت برای بی ثبات کردن رژیم است. آقای Pompeo گفت: ایران می خواهد با استفاده از هر ابزار که در حال حاضر در دسترس" برای دریافت دو آمریکایی ها به عقب.

که در تلاش است به احتمال زیاد پیچیده ایالات متحده تصمیم به بستن سفارت خود در کاراکاس در سال گذشته است. ماموریت اجرا از کلمبیا و هر گونه مذاکره را باید از طریق یک شخص ثالث است. وزارت امور خارجه است که در حال حاضر به دنبال انتشار شش بازداشت مدیران نفت از جمله پنج شهروند آمریکا و یک مقیم دائم قانونی.

Juan Cruz سابق بالا مشاور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ونزوئلا سیاست گفت: آمریکا می تواند با در نظر گرفتن طیف وسیعی از گزینه نظامی برای افزایش فشار بر کاراکاس بدون قرار دادن سربازان بر روی زمین است. در ماه گذشته در ایالات متحده گفت: این حرکت نیروی دریایی کشتی های جنگی به ونزوئلا برای مقابله با قاچاق مواد مخدر است.

"ما پیر انبارها پر از Tomahawks که در بیش از حد در موجودی ما," او در مصاحبه ای گفت:. بن بست بین دو کشور "می تواند کاملا تشدید مهم نیست که چه کسی مقصر است."

افرایم Mattos سابق نیروی دریایی مهر و موم اجرا می شود که یک غیر انتفاعی و ارائه آموزش های پزشکی به یک گروه از ونزوئلا درگیر در این عملیات گفت: آقای Denman به نظر می رسد به سیگنال فشار در این ویدئو با نگاه کردن به دوربین در حالی که صحبت کردن در مورد ایالات متحده آمریکا دخالت دولت.

"او به نظر می رسد صفحه نمایش خاموش شدن سریع واقعی" آقای Mattos گفت. "که او را به وضوح سیگنالینگ که او دروغ میگوید. این چیزی است که نیروهای ویژه افراد آموزش دیده را انجام دهد."

آقای Mattos گفت: او سعی کرد به دخالت برای توقف عملیات در ماه فوریه پس از مشکوک که آقای Goudreau گمراه کننده بود که ونزوئلا که امضا کرده بود در این ماموریت مورد ممکن است دولت آمریکا برای حمایت از عملیات.

"من مانند همه حق چیزی را راه. من نیاز به صحبت با این مرد اردن, 'علت او را به رفتن به آنها را کشته است. چیزی را به وضوح اشتباه در اینجا," او گفت: وال استریت ژورنال. او رسیده به آقای Goudreau در Instagram به راه اندازی یک نشست اما او هرگز پس از پاسخ اولیه ارز.

آقای Goudreau که نمی تواند بلافاصله نظر رسیده روز یکشنبه در زمان مسئولیت برای آنچه که او به عنوان یک تلاش برای بازگرداندن آزادی به این کشور آمریکای جنوبی. وزارت دادگستری ایالات متحده نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا او ممکن است به اتهام قاچاق اسلحه و یا حمایت از شبه نظامیان خارجی به دنبال سرنگونی دولت است.

در این ویدئو آقای Denman گفت که او تا به حال ملاقات آقای Goudreau حدود یک دهه پیش در خدمت فعال در آلمان و دریافت تماس از او در ماه دسامبر با اندک اطلاعات در این ماموریت است. توسط Jan. 16 آقای Denman گفت: او اولین سفر به کلمبیا و سفر با خودرو به مناطق خشک و منطقه از راه دور در امتداد مرز با ونزوئلا است. او و آقای بری پیوست برخی از 60 داوطلب مبارزان که آموزش دیده برای تاخت و تاز در اردوگاه شده توسط کل پیشین آقای الکالا. آقای الکالا که نقل مکان کرده بود به کلمبیا در سال 2018 به عنوان یک تبعید تسلیم به مقامات ایالات متحده در اواخر ماه مارس در اتهام مواد مخدر و تحویل به نیویورک است.

Hernán Alemán در یک مجلس ونزوئلا و ونزوئلا detractor, که گفت که او درگیر در برنامه ریزی ماموریت تمجید آمریکایی ها نقش دارد.

"دلبستگی و کار از این در آمریکای شمالی هموطنان در این عملیات یک افتخار است," او گفت:. "من احساس می کنم آنها بیشتر میهنی از بسیاری از ونزوئلا."

نوشتن به Kejal Vyas در kejal.vyas@wsj.com و جسیکا Donati در jessica.donati@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن