بارون, Patel برده برای رهبری در گرجستان کار

خود برآورد برت بارون بازی های برگزار شده است بیش از یک هزار دور از گلف در آتلانتا باشگاه ورزشی. خانواده اش شده

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 22 تیر 1399

خود برآورد برت بارون بازی های برگزار شده است بیش از یک هزار دور از گلف در آتلانتا باشگاه ورزشی. خانواده اش شده است یک عضو از او فرزند او حد عالی رساندن مهارت های خود را به عنوان یک کاربر در این باشگاه par-3 دوره و او برنده مردان باشگاه های قهرمانی قبل از او وارد دانشگاه شدند.

که البته مزیت می تواند در مفید آمده است برای بارون روز یکشنبه زمانی که باشگاه میزبان دور نهایی 99 گرجستان, تازه کار در مسابقات قهرمانی. او آغاز می شود و آخرین روز زن را با نوجوان Devin پاتل در 3-تحت 139.

به تنهایی در سوم 1-تحت 141 الکس راس از آتلانتا یک سرعت آکادمی فارغ التحصیل که در Davidson. در حتی پر 142 هستند Georgia Tech را لوقا Schniederjans و اواسط کار دالتون Melnyk. گره خورده است برای ششم در بیش از 1 هستند دبیرستان ارشد ماکسول فورد از Peachtree گوشه نیکولا کسیدی از دانشگاه گرجستان و 14 ساله بیلی Abdow از دلوت.

استیو Kibare که مشترک دور اول سرب با Patel, شات 76 و گره خورده است برای نهم در 2-بیش از 144.

بارون که خواهد بود یک مقام ارشد در گرجستان جنوبی این سقوط در حال تلاش برای تبدیل شدن به 17 بازیکن را به نفع خود دولت های متعدد قهرمانی. او برنده 2018 گرجستان تازه زمانی که یک تیم به دور نهایی در آتن باشگاه کشور.

"من خوشحال هستم با عملکرد امروز" بارون گفت. "یکشنبه, فقط بازی گلف. نمی تواند فکر می کنم در مورد نتایج و یا شما در حال رفتن به در آن گرفتار. وجود دارد بسیاری از بازیکنان خوب بسیاری از نامها در بالا. وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از مردم در کشاکش (سهشنبه)."

پاتل ارشد در دانشگاه جانز کریک دبیرستان است به نظر می رسد عصبی در مرحله بزرگ است. او تا به حال دو birdies و دو bogeys در روز شنبه در مسیر به 71 و نشان می دهد هیچ نشانه ای از پلاس.

"من چسبیده به من بازی و خرد کل دور" پاتل گفت. "نبود من بهترین دور اما من مطمئن هستم که پر بود دوست من. وجود دارد بسیاری از بازیکنان بسیار خوب است بر روی رهبران. من فقط باید به بازی من بازی و نگه داشتن سنگ زنی."

بارون تن خود را برای دور دوم 69 با برخی از دقیق قرار دادن.

"من خوش شانس زود است. من ضربه سبز در شماره 2 بود و من بالا سوراخ و من می دانستم که آن را در نقطه ای به," او گفت:. "من ضربه واقعا خوب زدن توپ با آنچه من فکر کردم سرعت خوب و من می توانم بگویم که آن را برای رفتن پنج فوت, اما آن را در رفت. شماره 3 همان وضعیت بالا سوراخ و آن را برای پر. بنابراین این نوع از من دور آغاز شده دانستن من ساخته شده این دو putts."

او همچنین یک عقاب در 12th, سوراخ تطبیق نمره از بازی شریک دیوید Noll جونیور که پناه رویکرد خود را از fairway.

"در midflight من گفتن بود من caddie, (Noll شات) کامل بود. آن فرود آمد و حدود 10-15 کوتاه و نورد مانند یک توپ" بارون گفت. "من فکر شما رو به شوخی به من. من 25 فوت برای عقاب و اگر من آن را به من از دست دادن سوراخ.' من تا به حال به عنوان خوانده شده خوب و ضربه آن را کاملا و آن را در رفت. این یک پاداش است."

این رگه دار Ross – who shot 31 در پشت و نه در روز جمعه -- کمین دو عکس پشت سر گذاشت. او گره خورده بود برای سرب دو بار اما هرگز ساخته شده است هر گونه حرکت. او 72 شامل سه birdies و چهار bogeys.

Schneiderjans تا به حال دور از 72-70 و شکایت او نیست به خوبی در این هفته است. او در تلاش است برای تبدیل شدن به اولین Georgia Tech بازیکن را به نفع خود دولت تازه پس از Bunky هنری در سال 1964.

Melnyk که در دانشگاه فلوریدا در اوایل 2000s putted خوبی در سراسر دور. تاسف توپ گل منجر به یک دیو در آخر سوراخ. او در تلاش است برای تبدیل شدن به اولین اواسط هستم برنده پس از Noll برنده دوم خود را با عنوان در سال 2011.

"من سوار آن واقعا خوب است و من ساخته شده بسیاری از putts," Melnyk. "ساخته شده بسیاری از 4-5 پاورقی برای پر و یک زن و شوهر از 12 پاورقی برای پر نگه داشتن آن رفتن."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب