در میان ویروس ترس و نژادی و اختلاف در جهان بد حفاری در

ونزوئلا رهبر نیکولاس مادورو عکس: Marcelo GarcÃcA/زوما پرس توسط Gerald F. Seib نزدیک G

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 2 تیر 1399

ونزوئلا رهبر نیکولاس مادورو

عکس: Marcelo GarcÃcA/زوما پرس

هر آن دیگر محاسن یا معایب کتاب جدید توسط سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون است که یادآور یکی از ناراحت کننده واقعیت: در حالی که ایالات متحده شده است پریشان برای بسیاری از سال 2020 توسط coronavirus و نژادی و خروش مردمان بد در سراسر جهان به سادگی حفر عمیق تر.

چهار رهبران آمریکایی را در لیست بد بازیگران—حاکمان ایران و کره شمالی و ونزوئلا و سوریه—به نظر نمی رسد به رفتن در هر نقطه با وجود جدید spates از تحریم های اقتصادی است. با سرعت از ایران فعالیت های هسته ای برداشت است نه کاهش. کره شمالی شلیک کردن موشک آزمایش و باد تا به معنای واقعی کلمه در فرایند هموارسازی روابط با کره جنوبی است.

سوریه به رهبری بشار اسد متوقف شده است در تلاش های خود را برای پاک کردن آخرین جیب سازماندهی مقاومت مسلحانه در کشور و استان ادلب و رژیم او است که با چکش در این ماه با یک مجموعه جدید از آمریکا تحریم. در عین حال حمایت از روسیه و پایانی منافع آمریکا در نامزدی نظامی به نظر می رسد به اندازه کافی برای نگه داشتن او را مستحکمتر میکند.

ضمن دیکتاتور ونزوئلا نیکولاس مادورو به نظر می رسد به طور فزاینده ای غیر قابل نفوذ به این واقعیت است که ایالات متحده و کشورهای دیگر به رسمیت شناخته اند حریف اصلی خود را خوان Guaidó به عنوان ونزوئلا را رهبر مشروع. در واقع کمی متوجه توسعه در جمعه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Axios که او را در نظر برگزاری یک جلسه با آقای مادورو—یک گام است که نشان دهنده خیره کننده برگشت از سیاست های آمریکا در اعطای مشروعیت به ونزوئلا چپ قدرتمند و یک حرکت از آقای Guaidó. (رئیس جمهور توییتی دوشنبه که او "تنها دیدار با مادورو به بحث در مورد یک چیز: یک صلح آمیز خروج از قدرت است.")

جمهوری خواه و دموکرات به قانونگذاران در حال هل دادن برای پلیس اصلاحات و در حالی که وجود دارد برخی از توافق نیز وجود دارد که برخی را بدست آورد. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib گفتگو با خبرنگار Kristina پترسون در مورد چالش های قانون گذاران چهره به ملاقات در وسط. عکس: سارا Silbiger/CNP از طریق زوما سیم

"ما به عقب رفته تقریبا در هر جبهه می گوید:" ریچارد Haass, رئيس جمهور از شورای روابط خارجی. "من در حفظ این استدلال که این بیماری همه گیر نشده تبدیل تاریخ, اما شتاب آن است. هر روند شما می توانید ببینید که به سادگی دورتر همراه است."

آقای بولتون کتاب "اتاق که در آن اتفاق افتاده است" ارائه می دهد یک پژمرده نقد رئیس جمهور تهمت را از دست داده و تمام این مشکلات است. در عین حال رئیس جمهور ایجاد نمی کند هر یک از آنها در هر مورد او به ارث برده یک وضعیت دشوار. آنچه او انجام داده است سعی کنید کاملا متفاوت از روش پیشینیان خود را شاغل در دست زدن به آنها را با نتایج محدود.

با آمریکا پریشان مسائل داخلی و انتخابات ریاست جمهوری شانس این مشکل پایدار آمریکا توجه باقی مانده از سال 2020 رو به کاهش هستند. علاوه بر این رسیدن به جهانی coronavirus معنی شده است وجود دارد تمایل در میان سایر ملل نیز به نوبه خود درون به این معنی که جهان را تمرکز بر این چالش ها کاهش یافته است.

در برخورد با این گالری سرکش از بازیگران بد موضوع مشترک در مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست شده است سنگین به کارگیری تحریم های اقتصادی به نیروی تغییر یا رفتار یا رژیم. و بدون شک وجود دارد تلاش شده برخی از واقعی و دردناک فشار اقتصادی.

در ظاهر در شورای روابط خارجی, رویداد در هفته گذشته برایان قلاب وزارت امور خارجه به ویژه نماینده ایران گفت: آمریکا تحریم های اقتصادی باید ایران را مجبور به محدود کردن پشتیبانی برای نیروهای رادیکال در سراسر خاورمیانه است. "من نیز بسیار خوشحال برای دیدن خیلی گزارش مستند چگونه رژیم ایران ضعیف تر است و بنابراین آن پروکسی" آقای هوک گفت.

بیشتر سرمایه مجله

  • تهمت می نویسد: کمپین اسکریپت با سه تم (15 ژوئن)
  • بحران وضع لخت حسن نیت کسری بودجه در آمریکا (8 ژوئن)
  • ویروس بیکاری شورش: زمانی که شوک ضرب اثرات معمولا گذشته (ژوئن 1)
  • در Coronavirus مبارزه با عدم قطعیت ظهور به عنوان دشمن جدید (25 مه)

در عین حال هدف اصلی آمریکا فشار اقتصادی است که برای وادار کردن ایران به عقب برنامه هسته ای خود را—و مخالف به نظر می رسد اتفاق می افتد. پس آقای ترامپ کشیده ایالات متحده از سال 2015 به توافق هسته ای با ایران رهبران این کشور را به شدت غنی سازی اورانیوم و در حال حاضر نزدیک به سه برابر کشور خود از ذخایر اورانیوم غنی شده, سازمان ملل متحد' آژانس اتمی گفته است.

برخورد با جامعه بین المللی ممکن است آینده. سازمان ملل به آژانس بین المللی انرژی اتمی در این ماه را متهم کرد, ایران, از پنهان کردن فعالیت های هسته ای و مانع بازرسی که می تواند منجر به افزایش سیاسی و فشار اقتصادی از امریکا و اروپا و متحدان.

هنوز تجربه با کره شمالی ارائه می دهد یک درس در محدوده فشار اقتصادی. آقای ترامپ رفته به دردهای بزرگ برای ایجاد روابط شخصی خوبی با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به این امید که چنین شخصی پیوند خواهد متقاعد کردن آقای کیم به رول کشور هسته ای-سلاح و بالستیک-موشک های برنامه های. در واقع آقای ترامپ عملا وعده داده است که اتفاق می افتد.

در عین حال در ماه های پس از آخرین برگ برنده-کیم جلسه آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن است که رهبر کره شمالی را واقعی قصد ندارد برای محدود کردن سلاح های خود را برنامه اما به سادگی به پیروزی اقتصادی امداد. و او در پاسخ به فشار ادامه داد: با بیشتر موشک های, تست, نه کمتر و با جدید نشان می دهد بستم.

یکی از گسترده تر از خطراتی است که ایالات متحده ممکن است ورود به یک دوره کاهش تمایل برای رسیدگی به مشکلات در سراسر جهان است. در خود کتاب جدید "جهان: یک مقدمه" آقای Haass ارائه می دهد خود را تلخ ارزیابی از یک جهان که در آن ایالات متحده است برداشت: "ایالات متحده نمی تواند به عنوان مثال به دیگران در سراسر جهان و نه می تواند آن را به طور موثر ترویج سفارش خارج از کشور آن است که اگر تقسیم در خانه پریشان مشکلات داخلی و فاقد منابع است."

نوشتن به Gerald F. Seib در jerry.seib@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب