یک هرج و مرج بازار خاکستری کنترل حیاتی عرضه دنده محافظ

توسط برودی Mullins نزدیک برودی Mullins بیوگرافی برودی.Mullins@wsj.com , سوزان Pulliam نزدیک سوزا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 19 اردیبهشت 1399

چند هفته پیش مایک Gula مذاکره بود میلیون ها دلار از معاملات در بازار خاکستری برای دنده محافظ در خط برای یک سود بزرگ است. آقای Gula, 39, حال فلک کشیده تبدیل به یکی از بزرگترین کارگزاران واسطه ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی به کشورهای در نیاز آنها به عنوان مبارزه با کروناویروس جدید.

در حال حاضر معاملات خود را با چندین ایالت از جمله کالیفرنیا و مریلند آمده اند باز گرداند. او رو به فدرال و ایالتی تحقیقات. خود شرکت شعله آبی پزشکی LLC در واشنگتن دی سی است تقلا امن تجهیزات از چین برای تحقق دیگر می پردازد.

کسانی که تازه رفتند به بازار فروش ماسک و دستکش و روپوش, پنکه, و, ویروس, تست را به انجام برسانند نیاز ایالات متحده کارگران خط مقدم—و آن این است که هرج و مرج ،

یک نگاه در داخل این حیاتی است اما هرج و مرج در بازار نشان می دهد مشروع فروشندگان و تجار پرواز کارگزاران و اپورتونيست که نگاه را به جفتک انداختن سریع در حالی که عامل در یک عرصه با کمی شفافیت و سرعت در حال تغییر قوانین. برخی از کارگزاران برآورد بازار دارای عقاید به 50 میلیارد دلار.

آنچه در آغاز به عنوان یک ثروت باد اورده رشد کرده است خطر ناک. چین تنگ تر قوانین و مقررات گمرکی و در نتیجه تاخیر و logjams در دستور متحده امیدوار می رسند به زودی. برخی از سفارشات برای دنده محافظ به تازگی شده اند به تعویق افتاد تا اواخر تابستان یا بعد از آن دولت, مقامات گفت.

تقاضا برای محافظ دنده را افزایش می دهد به عنوان متحده بازگشایی اقتصاد و کسب و کار. با پایان هفته 43 متحده انجام خواهد شد که حداقل تا حدی. با دنده کوچک که از دولت ایالات متحده, متحده, بیمارستان ها, اجرای قانون و شرکت ها را افزایش شکار خود را برای حفاظت از کارکنان. بازار خاکستری است که در آن بسیاری از خود ادامه خواهد داد و به نوبه خود برای کالا—عمدتا ساخته شده در چین—وادار کردن کارگزاران متحده و دیگران به اختراع دوباره یک زنجیره تامین در پرواز است.

اتان Bearman یک وکیل برای شعله آبی گفت: این شرکت تا به حال مشکلات تامین دنده محافظ از چین در یک مد به موقع اما گفت: آن را به حال هیچ کار اشتباهی انجام داده و خواهد همکاری با هر تحقیقات پزشکی خود را عرضه می پردازد.

قیمت ماسک و دستکش و روپوش تغییر به طور مداوم. هزینه حمل و نقل ماسک بر روی هواپیماهای چارتر بیش از دو برابر در یک ماه. شرایط برای خرید حمل و نقل و صدور صورت حساب یک چیز درهم و برهم از ترتیبات. کارگزاران و خریداران می گویند لوازم منشاء آن در انبارها موجود هستند یک روز رفته بعد.

اضافه کردن به سردرگمی غذا و دارو در روز پنج شنبه انصراف تصویب بیش از 60 چینی تولید کنندگان به صادرات ماسک ساخته شده به چینی KN95 استاندارد به ایالات متحده آمریکا پس از پیدا کردن آنچه که گفته شد کیفیت پایین محصولات از برخی از قبلا تایید سازندگان. ماسک قبلا وارد شده به ایالات متحده آمریکا است که ساخته شده توسط برخی از شرکت ها بود که مصوبات خود را yanked.

'پین و سوزن'

لباس شب قیمت رسید در میان کمبود گفت: کارگزار پیتر Collipp. ماه گذشته او یک سفارش از Henrico County, Va., برای خرید 37,000 انزوا لباس در مظنه قیمت 3.20 $در هر, او گفت:. خود فروشنده گفت: به منظور به پایان می رسد در دو هفته اما بعد گفت: آنها دیگر در دسترس که در آن قیمت.

آقای Collipp درهم برای پیدا کردن یکی دیگر از تامین کنندگان حتی به عنوان شهرستان خواست برای 30,000 بیشتر لباسهای. قیمت تا به حال شروع به پریدن کرد و 38 درصد به $4.40 هر, او گفت:. او در بر داشت یک تولید کننده چینی و کار طرح: او خواهد راش 6,000 لباسهای توسط هواپیما و قرار 24,000 در یک قایق به کاهش هزینه های حمل و نقل. شهرستان دریافت اولین دلار 219,000 سفارش برای لباسهای این هفته است.

پیتر Collipp اولین محموله KN95 ماسک.

عکس: پیتر Collipp

"ما نشستن بر روی پین و سوزن" پس از قرار دادن سفارشات گفت: Jackson Baynard Henrico County اضطراری مدیر.

حدود 1 میلیون معامله در ماه آوریل برای دستکش با دولت کانادا درگیر یک procurer در کلگری یک معامله گر در فلوریدا و یک تولید کننده در شاندونگ چین—هر یک از هماهنگی از طریق بازار اجرا شده توسط یک مرد در Boulder, Colo., در تلگرام نرم افزار پیام—به گفته یک کارگزار است که همکاران با فلوریدا معامله گر.

معمولا بخش تهیه محصولات بهداشتی است که یک روند طولانی برای متحده است. مقامات به طور معمول انجام علت سعی و کوشش در فروشندگان و اغلب 30 روز به پرداخت یک فاکتور ارائه اندازه گیری حفاظت اگر هر چیزی چپ چپ می رود.

در حال حاضر وجود دارد هیچ وقت به صورت معمولی چک. خریداران می گویند که آنها اغلب در برخورد با کارگزاران که کمی سابقه و درخواست مکرر برای نیمی از پرداخت در صف مقابل. مقامات محلی در ایالات متحده در سمت چپ با عبور از امید مورد نیاز را تامین می رسند.

کارگزاران مانند Jason Frankovich در استاتن آیلند, n. y. که تا به حال برخورد در لوازم پزشکی قبل از همه گیر صورت همان معضلات. با وجود دانستن که در آن برای تهیه ماسک و دستکش و تجهیزات دیگر برای بیمارستان آقای Frankovich گفت: "ما اصلا توانایی انجام یک شیرجه عمیق در علت سعی و کوشش."

"اگر من صرف پول در یک معامله من معمولا در یک هواپیما و رفتن لرزش دست در دست کسی است," او گفت:. "ما نمی توانیم این کار را انجام در حال حاضر است."

تولید تجهیزات حفاظتی در چین در ماه فوریه است.

عکس: وانگ جیلین/Sipa/زوما پرس

بیشتر بازار در حال درخواست تامین مالی کوتاه مدت برای محافظت از خود و امن می پردازد. در هفته گذشته Atlys جهانی, سرمایه گذاری, نیوجرسی شرکت فراهم می کند که حوادث-امداد رسانی کمک های مالی برای پیمانکاران دریافت کمک مالی درخواست در مجموع 1 میلیارد دلار از ایالات دولت و کارگزاران به دنبال تامین مالی این معاملات گفت: co-founder فرانک رابینسون. که دو مقدار برای همه مه, او گفت:. "اگر یک معامله است که هدف قرار دادن میز کار من," او گفت: "این به معنی وجود یک مشکل نقدینگی."

ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان ramping تا تولید دنده محافظ, اما آن را در زمان برای دیدار با تقاضا است. آلاباما گفت: آن دستورات قرار داده شده برای تنفسی ماسک ساخته شده توسط 3M Co. بسیاری از آلاباما سفارشات با فروشندگان برای همه نوع از تجهیزات حفاظتی باقی می ماند برجسته گفت: تیم تخم معاون مدیر اضطراری دولت-آمادگی بخش. "ما در حال گرفتن یک قطره از تحویل ما سفارشات بزرگ است."

متحده بیمارستان ها و دیگران انتظار می رود دولت فدرال به گام برای ارائه منابع در این نوع اضطراری. اما پس از coronavirus بحران آغاز شد و بیمارستان و ایالات متحده گفت: ملت خالص ایمنی شناسی پزشکی-لوازم و تجهیزات استراتژیک ملی ذخایر کاهش یافته به مراتب در ارائه دنده.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی سخنگوی گفت: ذخایر "هرگز طراحی شده برای خدمت به ملت را خالص ایمنی به صورت گسترده در سراسر کشور همه گیر" در نظر گرفته شده بود اما به مکمل دولت و دولت های محلی.

California Highway Patrol افسران گارد سرمایه دولت زمینه در طول یک مه 6 اعتراض.

عکس: پل Kitagaki جونیور/زوما پرس

مایک Sprayberry مدیر مدیریت اضطراری در کارولینای شمالی گفت: دولت خود را دریافت کرده بود و سه سهمیه از ملی ذخایر کمک کسری از دولت به طور کلی نیاز دارد. کارولینای شمالی دریافت کرده است تنها حدود 11 درصد از آنچه در آن دستور داده است از فروشندگان خصوصی, او گفت:. اللینگتن چرچیل اجرا می شود که این ایالت مریلند دفتر نظارت بر تهیه و گفت: "شما باید به نوبه خود بیش از هر سنگ شما می توانید پیدا کنید به آمده تا با این مواد نیاز داریم."

اشتباهات را می توان پر هزینه. آقای Collipp سابق عتیقه-صاحب فروشگاه که با این نسخهها کار از خود پنسیلوانیا, اتاق نشیمن, دولت برای مقابله با او مرتب کردم و با تاخیر زمانی که تجهیزات گیر کرده بود در آداب و رسوم چینی. یک برچسب خطای خود را مجبور همکاران چینی به relabel 10,000 جعبه ماسک تنها به کشف ماسک بودند, با کیفیت پایین, و تا به حال به جای دیگری تامین شود.

کشف و ضبط محموله

دولت فدرال در زمان منحرف شده است تجهیزات حفاظتی مرتب در معاملات توسط کارگزاران و دیگران محدود برای بیمارستان ها و یا آتش. فدرال مدیریت اضطراری آژانس در ماه گذشته کشف و ضبط یک محموله ماسک ماسک در نیویورک جان اف کندی فرودگاه است که یک دلاور فروشنده hazmat مناسب وارداتی از چین, اسناد و مدارک نشان می دهد. شرکت Indutex ایالات متحده آمریکا تا به حال سفارشات به فروش حدود 125,000 ماسک به خریداران از جمله خانه های سالمندان یک بیمارستان کودکان و اداره پلیس گفت: جورج Gianforcaro رئیس جمهور آن.

آقای Collipp کار از اتاق نشیمن خود را.

عکس: Collipp خانواده

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا راه بهتری برای امریکا به تهیه تجهیزات حفاظت فردی با توجه به شرایطی ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

یک سند امضا شده توسط FEMA بالا رسمی دستور خود شرکت به فروش ماسک برای FEMA برای "دفاع ملی با استفاده از" با توجه به کپی نوشته شده توسط وال استریت ژورنال. سفارش نیز به هر گونه تجهیزات دیگر او دریافت تا تاریخ 1 ژوئن. دولت پس از ضبط دو محموله های اضافی و یا در مجموع از 500,000 ماسک آقای Gianforcaro گفت.

یک FEMA سخنگوی گفت: آژانس "است نه تصرف و یا در نظر گرفتن تجهیزات حفاظت شخصی از دولت و یا دولت های محلی و بیمارستان و یا هر گونه اشخاص که قانونی درگیر در معاملات که از طریق این منابع توزیع شده است."

او گفت: FEMA بازداشت Indutex ایالات متحده آمریکا ماسک در بخشی به اطمینان حاصل شود آنها را ملاقات كاربردي استانداردهای ایمنی و به عنوان بخشی از ابتکار عمل با وزارت دادگستری برای مبارزه با غیر قانونی احتکار و قیمت-درآوردن. FEMA می تواند تصمیم به نگه داشتن ماسک و یا نیاز به وارد کننده به فروش آنها را در قیمت های معقول و منطقی او گفت: در اواخر ماه آوریل است.

کارگران تولید پزشکی N95 ماسک در چونگ کینگ چین در ماه مارس است.

عکس: وانگ Quanchao/ایسنا/زوما پرس

پس از تشنج موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی آزمایش 20 با همان بسته بندی به عنوان کسانی که تصرف در فرودگاه JFK در بر داشت و آنها را برآورده نمی ایالات متحده استاندارد برای N95 ماسک و نیست Niosh تایید شده به عنوان بسته بندی ادعا کرد با توجه به سند ارسال شده در Niosh سایت. این FEMA سخنگوی اشاره سوالات در این آزمون به وزارت دادگستری است که کاهش یافته است به نظر.

Indutex ایالات متحده آمریکا آقای Gianforcaro گفت: Niosh-آزمایش ماسک خود بودند. چینی تست آزمایشگاه گواهی آنها را به N95s جلسه Niosh استاندارد, او گفت:, و اگر آنها نمی, او می خواست به آنها بازگشت. "من در ایمنی, کسب و کار," او گفت:. "من هرگز به فروش می رسد یک محصول است که شکست در یک آزمون و یا ساخته شده ادعاهای دروغین."

به عنوان برای هر گونه سوال از احتکار آقای Gianforcaro گفت که او تا به حال به پرداخت کارخانه چینی در صف مقابل متحمل تامین مالی و هزینه های حمل و نقل و فروش ماسک زیر نرخ بازار.

ماه گذشته کارگزار الکسیس وانگ گفت: او مذاکره 1.5 میلیارد دلار برای مقابله 300 میلیون ماسک تنفسی واقع در انگلستان با یک کارگزار به نمایندگی از میامی مشاوره مالی شرکت. حمل و نقل برنامه ریزی شده بود برای لس آنجلس.

قبل از اتمام معامله او گفت: او را کشف کارگزار ارائه شده بود جعلی proof-of-صندوق نامه. "پس از من متوجه نامه ای شد doctored گفت:" خانم وانگ که با این نسخهها کار در هنگ کنگ بر اساس معاملاتی شرکت بی سر و صدا برازنده Ltd. "مرد فقط ناپدید شد."

پلیس کارگزاران

Mackenze McAleer سابق دریایی نظامی و پلیس در, Boulder, Colo., راه اندازی معاملات آنلاین گروه با استفاده از Wechat نرم افزار پیام به دنبال ایجاد یک بازار برای بهتر پلیس برخی از این معاملات. او گفت: یک کسب و کار تماس با خواسته برای کمک به فروش یک منبع بزرگ از ضد عفونی کننده دست.

Mackenze McAleer از Boulder, Colo., راه اندازی یک بازار آنلاین برای تجهیزات حفاظتی.

عکس: Mandalena Greenlee

او رسیده به مخابرات کسب و کار در بخش کشاورزی شاهدانه و cryptocurrency. معلوم شد بسیاری از آنها در حال حاضر در تجارت لوازم پزشکی و یا به دنبال یک راه به او گفت. سریع در حال رشد تبدیل شده است به یک نوع از نسخه خصوصی Craigslist که در آن اعضای پست ارائه می دهد و نیاز—گاهی صدها میلیون نفر از ماسک و دستکش یا لباس—قبل از خروج از تلگرام به مرتب کردن بر اساس یک معامله را از جزئیات.

کلاهبرداران و قیمت gougers دیده اند این گروه آقای McAleer گفت و در بخشی از کار خود شده است و پلیس. یک عضو defrauded یکی دیگر از پیش پرداخت از $75,000 در cryptocurrency و پول از دست داده بود, او گفت:.

آقای McAleer گفت که هفته گذشته او اخراج یک عضو که با میانجیگری یک محافظ دنده فروش به دو دولت. زمانی که خریدار آموخته است که حمل و نقل برگزار می شد در کالیفرنیا و تگزاس به عنوان وعده داده شده به واسطه افزایش قیمت, با وجود خریدار در حال حاضر قرار داده شده پرداخت در سپردن آقای McAleer گفت.

جان Cataldi, یک عضو از فلوریدا گفت: او خودداری کردند زمانی که او متوجه شد او در حال آماده شدن برای انجام کسب و کار با یک کارگزار است که با ارسال تاییدیه تصویری برای ماسک تنفسی که به نظر می رسد به یک ضبط یک ویدیو بر روی صفحه نمایش تلویزیون. آقای Cataldi پیشنهاد به کارگزار که آقای Cataldi ارسال یک بازرس به انبار و باز کردن یک حساب سپردن; کارگزار ناپدید شد.

"ما در حال تلاش برای اختراع دوباره زنجیره تامین که کانال های معمولی تبدیل شکسته" گفت: آقای Cataldi. "ما در حال بازنویسی راهکار در دو وقت اضافه."

شعله آبی آقای Gula تا چند ماه پیش فرار یک جمهوری خواه جمع آوری کمک های مالی کسب و کار از یک دفتر در نزدیکی کنگره, تزئین با یک قاب عکس از Ari Gold, داستانی استعداد عامل در مجموعه تلویزیونی "همراهان" شناخته شده برای خود را پهلوانان.

در پایان ماه مارس آقای Gula ترک موفق جمع آوری کمک های مالی کسب و کار او برای بیش از یک دهه و راه اندازی شعله آبی رنگ است. در روز او تا به حال ساخته شده است میلیون ها دلار در معاملات به صورت ماسک و دستکش و سایر لوازم پزشکی از طریق یک تولید کننده در چین با توجه به سوابق مجله بررسی شده است.

شعله آبی دهکدهای از دست داد a $600 میلیون مقابله با کالیفرنیا و چند دلار می پردازد مریلند تنسی و آلاباما سقوط پس از شعله آبی نمی آمد از طریق, به گفته مقامات در این کشورها است.

تنسی معامله از طریق کاهش یافت زیرا قیمت از ماسک و لباسهای افزایش یافته است یک شعله آبی رسمی گفت. این مقام گفت: دولت تا به حال سپرده حدود نیمی از پرداخت های مورد نیاز در $5 میلیون سفارش. آقای Gula pestered دولت باقی مانده در هفته آینده. زمان تنسی ارسال شعله آبی بقیه پول قیمت به ضرب گلوله کشته بود تا 20 درصد و دولت راه دور شعله آبی گفت:, و اضافه کرد که این شرکت خوردند هزار دلار در کارت اعتباری هزینه های معامله.

کادر پزشکی قبل از ورود به Covid-19 بیمار اتاق در استمفورد بیمارستان در استمفورد Conn., در ماه آوریل است.

عکس: جان مور/گتی ایماژ

یک تنسی گفت: شعله آبی "نمی تواند ارائه قیمت و یا زمان."

کالیفرنیا لغو آن قرارداد و پس از بررسی این شرکت با توجه به ایمیل ها و مقامات دولتی. در مارس 26, کالیفرنیا مقامات در حال آماده شدن برای ارسال حواله برای حدود 450 میلیون پرداخت بر 600 میلیون دلار قرارداد برای ماسک و لوازم, ایمیل, بررسی, توسط مجله نشان می دهد.

چند ساعت بعد مقامات کالیفرنیا لغو این قرارداد. معامله شروع به باز کردن زمانی که کالیفرنیا را بانک پیدا سیم انتقال مشکوک و هشدار دفتر تحقیقات فدرال به دلیل شعله آبی حساب بانکی تا به حال باز شده است تنها یک روز قبل از آن با توجه به ایمیل ها و مقامات کالیفرنیا. مقامات ایالت کالیفرنیا نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

وزارت دادگستری راه اندازی کرده است رسیدگی به شعله آبی با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

در یک کنفرانس خبری روز شنبه, مریلند, رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: "این بی وجدانی است که هر کسی سعی خواهد کرد برای بهره برداری از این بیماری همه گیر برای سود و یا برای منافع شخصی."

شعله آبی همچنان خود کردند. آن را تا به حال انجام داده $5,000 قرارداد با Melbourne, Fla., اداره پلیس صورت سپر. یک ملبورن سخنگوی پلیس روز جمعه گفت که در صورت سپر وارد این هفته اما این گروه است که در "فرایند لغو برجسته هر گونه سفارشات" و خواسته است برای بازپرداخت.

نوشتن به برودی در Mullins brody.mullins@wsj.com سوزان Pulliam در susan.pulliam@wsj.com و برت فارست در brett.forrest@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de