آنچه همه باید درباره استخر پیش ساخته بدانند

برای مثال شما می توانید این محصولات را از قیمت های یک یا دو میلیون تومان در سایزهای کوچک و قیمت های شصت تا نو

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

برای مثال شما می توانید این محصولات را از قیمت های یک یا دو میلیون تومان در سایزهای کوچک و قیمت های شصت تا نود میلیون تومان در مدل های ده متری نیز مشاهده کنید که این قیمت گذاری با توجه به اقلام همراه این محصولات و کیفیت بدنه و برند تولید کننده می تواند متفاوت باشد. از چراغ استخری مناسب با ایزولاسیون مطمئن استفاده نموده تا علاوه بر کیفیت بالا ، سیستم آب بندی استخر مختل نگردد . باید خاطر نشان کرد که سیستم های لوله کشی بسته به شرایط مکانیکی و ساختمانی که در آن استخر اجرا میشود می توانند متفاوت باشند . پیمانکار استخر جهت نصب سیستم تصفیه آب استخر و اجرای سیستم گرمایش استخر و نصب سایر تاسیسات باید به یک اکیپ متخصص تاسیسات استخر مجهز باشد . برای اخذ نتیجه بهتر میتوان از یک لایه ضخیم شن و ماسه بادی جهت کنترل شیب بندی استفاده نمود . کنترل رطوبت استخر سرپوشیده یکی از مواردی است که باید به آن توجه کرد چرا که اگر رعایت نشود منجر به رشد کپک، باکتری ها، ویروس ها و قارچ ها می شود و سلامتی را به خطر می اندازد.

سطح آنتی باکتریال و در عین حال قابل انعطاف استخرهای پیش ساخته، میزان ضرب دیدگی های رایج در استخرها را به صفر می رساند و از شیوع و بروز انواع بیماری های پوستی نظیر قارچ و اگزماهای ناشی از شنا در استخرها، جلوگیری می کند. فشاری که در ورودی و خروجی فیلتر وجود دارد به شما نشان میدهد که فیلتر در حال حاضر چه مقدار پر شده است. فروشگاه اینترنتی هیوندای تولز جهت رفاه حال مشتریان عزیز کلیه سفارش های ثبت شده در وب سایت را به سراسر کشور ارسال می نماید. در زمینه ساخت استخر، انواع استخر از لحاظ جنس ساخت عبارتند از : استخر بتنی، استخر وینیلی، استخر پیش ساخته فایبر گلاس. استخر سرپوشیده، و استخر سرباز یکی از تقسیم بندی هایی می باشند که از نظر مکان جایگذاری، استخر را طبقه بندی می کنند. خدمات مشاوره ساخت استخر، توسط پیمانکار شامل این مراحل می شود: کارشناسان مدرن استخر، در ابتدا از محل مورد نظر شما بازدید کرده و از لحاظ احداث امکان سنجی می کنند. حساسیت ویژه در بتن ریزی استخر و استفاده از مواد مقاوم کننده بتن مخصوصا فوق روان کننده بتن و الیاف بتن میتواند باعث افزایش مقاومت مکانیکی بتن و آب بندی استخر در مرحله بتن ریزی گردد .

بعد از بتن ریزی استخر ، امکان اصلاح بسیار سخت خواهد بود . همانطور که اشاره شد بهتر است که برنامه ریزی و زمانبندی مراحل ساخت استخر به گونه ای تنظیم شود که کمترین انقطاع در روند پروژه اتفاق بیفتد . راه اندازی استخرهای پیش ساخته با کمک DVD داخل بسته بندی به راحتی امکان پذیر است . این استخر ها نیازی به هیچگونه عایق بندی نداشته و برای راه اندازی نیزای به پایه و تکیه گاه نیز ندارد. به این ترتیب که با تخلیه ماسه بادی و شن کل کف استخر پوشیده شود و با کم و زیاد کردن شن ها نسبت به ایجاد شیب مناسب اقدام شود . سیم کشی استخر ، مرحله بسیار مهم و نیاز به دقت بالا قبل از پوشش استخر ، برای استفاده برق به داخل کاسه استخر جهت تخلیه آب ، تصفیه آب و چراغ استخری و روشنایی زیر آب به سیم کشی مناسبی برای انجام تاسیسات الکتریکی و تامین نیروی برق مورد نیاز میباشد . ​Th is da᠎ta w as gener ated ​wi th t he he lp of GSA Content Gen erator DE MO​.

در فرایند تصفیه، آب از طریق لوله ورودی به محل توزیع مخزن فیلتر هدایت میشود. دقت کافی شود که تمام شبکه لوله کشی مورد نیاز نصب شده باشد و مورد تست فشار و نشتی قرار گیرد . بصورتی که در زمین مسطح یک حلقه از جنس بلوک به اندازه قطر استخر ایجاد شده و فضای داخل حلقه را توسط سیمان جهت شیب بندی و نصب لوله خروجی پر میکنیم.قبل از نصب استخر باید زیر سازی متناسب با ابعاد استخر بر روی سطح زمین، زیرسازی و نصب لوله ی خروجی و کانال خروجی طبق نقشه های از قبل مشخص شده توسط کارفرما انجام می گیرد. مکان حفاری را با گچ علامت گذاری نموده و با توجه به اندازه های استخر و عمق آن ، عملیات حفاری آغاز میگردد . همچنین فاکتورهای شیمیایی آب را اندازه گیری کنید. استخر بتنی ، از قوی ترین و با دوام ترین استخرهاست، اما همچنین گران ترین نیز هست. نصب استخر پیش ساخته فایبرگلاس؛ در سریعترین زمان، پس از مرحله تسطیح و زیرسازی با ماسه بادی انجام میگیرد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 7 اردیبهشت 1402