به عنوان در ایالات متحده Covid-19 خطر در بریتانیا بالاتر برای گروه های اقلیت

ساکنان در شمال شرقی لندن در اواخر ماه مه تحسین مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه با Covid-19 بیماری ه

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 9 تیر 1399

ساکنان در شمال شرقی لندن در اواخر ماه مه تحسین مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه با Covid-19 بیماری همه گیر.

عکس: مت Dunham/آسوشیتد پرس

لندن—محققان بریتانیایی گزارش بارها و بارها که برخی از گروه های قومی هستند بیشتر در معرض خطر Covid-19 از این اکثریت پیدا کردن یک آینه در ایالات متحده آمریکا است که پزشکان می گویند تخمگذار لخت دیرینه نابرابری در سلامت میان جوامع است.

قانع کننده ترین دلیل برای اختلاف پزشکان و محققان می گویند این است که سیاه و سفید و دیگر گروه های اقلیت های قومی در انگلیس به طور متوسط فقیرتر از سفیده و بیشتر احتمال دارد به زندگی در مکان ها و یا کار در مشاغلی که خطر قرار گرفتن در معرض جدید کروناویروس بیشتر است.

مطالعات نشان می دهد سیاه و قومی اقلیت شهروندان بیشتر از سفید پوستان به مرگ از Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس را منعکس فقیر سلامت کلی است که محققان می گویند نیز بیشتر توضیح ناکافی مسکن و آموزش و پرورش همراه با سطح درآمد کم و بیکاری بالا است.

یک الگوی مشابه مشاهده شده در ایالات متحده, که در آن میزان بستری و مرگ مرتبط Covid-19 بالاتر برای nonwhite گروه حتی پس از تنظیم برای عوامل مانند سن و جغرافیا.

در انگلستان و ایالات متحده پزشکان می گویند این بیماری همه گیر است که افشای تفاوت در سلامت و طولانی که تا قبل این ویروس را ظهور در چین در اواخر سال گذشته. نتایج نشان می دهد که این تفاوت ها نمی اتو کردن در انگلیس در یک کشور با ظاهرا دسترسی همگانی به مراقبت های بهداشتی.

Covid-19 "بزرگ ذره بین" گفت: Riyaz پاتل ارشد تحقیقات بالینی همکار در موسسه انفورماتیک پزشکی در دانشگاه کالج لندن است. "نابرابری وجود داشته اند. این فقط باز آنها را گذاشته و آنها را برای همه برای دیدن."

نرخ مرگ و میر

سیاه و سفید مردان بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ از Covid-19 از همتایان سفید در انگلستان و ولز است.

نرخ Covid-19 مرگ در مقایسه با جمعیت سفید

مردان

زنان

کمتر احتمال دارد

بیشتر احتمال دارد

0× به احتمال زیاد

0.5

1.0

1.5

2.0

1.513×

به احتمال زیاد

بنگلادش

یا پاکستان

1.082

2.033

سیاه

1.413

1.229

چینی

0.966

1.589

هندی

1.144

1.132

مخلوط

1.002

1.444

دیگر

1.118

یادداشت: انگلستان و ولز داده های نظر سنجی از 2 مارس تا مه 15. شماره در حال تنظیم در نظر گرفتن سن و محرومیت خانواده ترکیب اشغال و عوامل دیگر.

منبع: دفتر آمار ملی انگلیس

این داده ها پیشنهاد غیر منتظره ای نگاه دقیق در رابطه بین قومیت و Covid-19. انگلستان دفتر آمار ملی انگلیس منتشر هفتگی برآورد Covid-19 مرگ و میر با قومیت و دین و همچنین سن و جنس است.

مطالعات متعددی کشیده شده در پرونده سلامت از میلیون ها نفر از بیماران نگهداری شده توسط دولت-اجرای خدمات بهداشت ملی که شامل اطلاعات در مورد سن و جنس و قومیت بیماری مزمن وزن بدن و بی شمار دیگر بالقوه عوامل خطر. بر خلاف ایالات متحده پوشش های درمانی و بهداشتی در بریتانیا جهانی است به این معنی است که داده های ضبط بخش از جمعیت محققان آمریکایی گاهی اوقات می تواند سخت برای رسیدن به.

این گنجینه ای از نقاط داده ها به یک لینک بین قومیت و Covid-19. یک مطالعه منتشر شده در ماه مه در نگاه 17 میلیون بیمه خدمات درمانی سوابق بیمار به منظور تعیین عوامل است که کمک به بیش از 5000 Covid-19 مرگ و میر در بین ماه های فوریه و مارس. آن را یافت که سیاه و آسیایی بودند در حدود دو برابر به احتمال زیاد به مرگ از Covid-19 به عنوان سفیده حتی پس از تعديل اثر سن و جنس و عوامل دیگر.

اخیر بولتن از دفتر آمار ملی انگلیس در پوشش مرگ و میر بین 2 مارس و آوریل 15, مشابه دریافتند که مردان سیاه شد دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان مردان سفید پوست به مرگ از Covid-19 پس از کنترل سن ، محل سکونت و دیگر اجتماعی و دموگرافيک. مردان از بنگلادش و پاکستان و یا هند قومیت بودند 1½ برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از این بیماری نسبت به مردان سفید پوست.

بخشی از توضیح این اختلاف در میزان مرگ است و سلامت عمومی. مردم سیاه و سفید و دیگر گروه های اقلیت های قومی در انگلیس در نرخ بالاتر از دیابت و فشار خون بالا و چاقی از مردم سفید با توجه به بهداشت عمومی انگلستان است. همه این عوامل نشان داده شده است برای کمک به مریض تر از Covid-19 و افزایش خطر مرگ است.

یک مطالعه که نگاه در حدود 30,000 Covid-19 بستری شدن در بیمارستان در انگلستان به عنوان مثال نشان داد که خطر مرگ برای کسانی که از جنوب آسیا قومیت بالاتر از سفید پوستان یا سیاه پوستان که نویسندگان گفت: می توان با توضیح بیشتر هر چند نه به طور کامل توسط شیوع دیابت در گروه اول.

درک این که چگونه بدن پاک کروناویروس جدید در حال تبدیل شدن مهم تر به عنوان ایالات متحده شروع به بازگشایی شده است. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد که چگونه بدن در مبارزه با عفونت و چرا احساس بهتر نیست مساوی بودن ویروس رایگان. تصویر عکس: لورا Kammermann

اما رانندگان اصلی چنین شرایط مزمن, پزشکان می گویند, اجتماعی هستند, نه بیولوژیکی.

انگلستان ارزیابی آن محله با اقدامات از جمله جرم و جنایت و مسکن و آموزش و پرورش درآمد و به رتبه آنها با توجه به اندازه گیری آنچه در آن تماس به طور کلی محرومیت. مردم در بیشتر محله های محروم تمایل به بدتر سلامت و امید به زندگی پایین تر از کسانی که در کمتر محروم مناطق انگلستان داده ها نشان می دهد.

ترین محروم 10 درصد از محله ها خانه به 15.2 درصد از سیاه این کشور جمعیت و 15.7 درصد از آن آسیایی, جمعیت, اما کمتر از 10 درصد از آن جمعیت سفید, با توجه به آمار رسمی.

"Covid در مورد عوامل اجتماعی موثر بر سلامت" گفت: Kamlesh خونتی استاد اولیه-مراقبت از دیابت و عروقی پزشکی در دانشگاه لستر.

همانطور که داده ها نشان می دهد گروه های اقلیت در انگلستان هستند در معرض خطر بیشتری از بیمار شدن و مردن از Covid-19 نسبت به سفید پوستان شواهد نیز نشان می دهد آنها بیشتر در معرض خطر ابتلا به عفونت در وهله اول. انگلستان بهداشت عمومی آژانس یافت نرخ تشخیص برای Covid-19 بالاتر در میان سیاه و سفید و دیگر اقلیت های قومی از سفید پوستان است.

در میان توضیحات: محله های فقیر تمایل به خانه های کوچکتر با بیشتر سرنشینان دادن به این ویروس شانس بیشتری برای گسترش یافته است. سیاه و آسیایی, مردم نیز اشغال مشاغل با خطر بالاتر از قرار گرفتن در معرض ویروس. آنها را تشکیل می دهند بیش از یک سوم از بیمه خدمات درمانی پزشکی کارکنان با وجود حسابداری تنها حدود 10 درصد از کل نیروی کار است. آنها نیز در مقایسه با نسبت جمعیتی در بخش های از جمله خانه های پرستاری حمل و نقل و تحویل به گزارش دفتر ملی آمار.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

Antiracism تظاهرات تبدیل شده اند مکرر در انگلستان شهرستانها عمده در این هفته از آقای فلوید را کشتن. مجسمه برده معامله گران و چهره های برجسته از انگلستان طلبانه گذشته را تبدیل به هدف برای فعالان خواستار آن است که این کشور بررسی آن میراث استعماری.

هزینه به اقلیت های قومی و جوامع از Covid-19 همه گیر است که با اضافه کردن به که سر و صدا برای اصلاحات.

"آنچه ما باید انجام دهیم این است که فکر می کنم بیشتر به طور جدی در مورد سیستمیک نژاد پرستی و نژادپرستی ساختاری که ما در این کشور گفت:" زعفران Karlsen ارشد مدرس در تحقیقات اجتماعی در دانشگاه بریستول.

نوشتن به Jason Douglas در jason.douglas@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن