به عنوان غرب با احتیاط بازگشایی عفونت خوشه ظاهر می شود در آسیا

مقامات گفتند که دو هفته برای دیدن اینکه آیا فرانسه تدریجی بازگشایی منجر به یک چشم انداز مثبت در عفونت

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 28 اردیبهشت 1399

مقامات گفتند که دو هفته برای دیدن اینکه آیا فرانسه تدریجی بازگشایی منجر به یک چشم انداز مثبت در عفونت کروناویروس. پاریس در روز یکشنبه.

عکس: میشل اویلر/آسوشیتد پرس

در حالی که آمریکا و دیگر کشورهای غربی آزمایشی از سر گرفته و برخی از فعالیت های این آخر هفته پس از ماه از coronavirus مستندات کشورهای آسیایی که تصویب اقدامات تهاجمی زود همه گیر شد مبارزه جدید خوشه از سرایت.

بیش از 4.6 میلیون نفر از coronavirus ثبت شده در سراسر جهان از جمله حداقل 312,119 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا مرگ و میر حساب برای بیش از یک چهارم جهانی در کل.

در آمریکا دولت و کسب و کار در حال بررسی راه هایی برای راه اندازی مجدد اقتصاد به تدریج و با خیال راحت. در نیویورک و نیوجرسی آب و هوای گرمتر به خود جلب کرد برخی از جمعیت ایجاد چالش برای اجرای اجتماعی فاصله در مناطق سخت ترین ضربه توسط ویروس. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت که او آماده نیست برای دیدن سواحل شهر باز آخر هفته روز یادبود.

"این است که کار درست انجام در کانون این بحران گفت:" ما روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه. اخبار محلی حاکی از جمعیت انباشته در روز شنبه در منهتن در شرق و غرب مشهور مرور و سواحل در جزیره ادم ساده لوح, تجمع در خیابانهای شهر پیاده رو و decamping بر روی شن و ماسه.

آقای د Blasio گفت: راه رفتن مجاز خواهد بود در ساحل اما شمشیربازی خواهد بود اضافه شده به کنترل, ورود به ساحل.

روزانه گزارش Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا
توجه: برای تمام 50 ایالت و دی سی, ایالات متحده آمریکا سرزمین و کشتی است. اطلاعات به روز شده در روزانه.
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

در واشنگتن قانونگذاران و مقامات دولتی در حال آماده سازی برای ایجاد تغییرات قابل توجهی به چک برنامه حفاظت از میان خنک کننده تقاضا برای اوراق با پشتوانه وام و انتقاد از صاحبان کسب و کار که می گویند آنها نمی توانند ضربه بزنید بودجه. این تغییرات به احتمال زیاد شامل دادن کسب و کار انعطاف پذیری بیشتری به خرج کردن پول با توجه به قانونگذاران و دیگران پس از مذاکرات.

روز یکشنبه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت فدرال برای حمایت از دولت و دولت های محلی هستند که مواجه شدید کسری بودجه است که به طور مستقیم به این بیماری همه گیر.

"ما باید یک تعهد اخلاقی یک تعهد اخلاقی به شهروندان آمریکایی در سراسر این کشور برای کمک به پشتیبانی شهرستانها ایالات و استان ها" آقای Newsom گفت: در سی ان ان "وضعیت اتحادیه" در روز یکشنبه. آقای Newsom گفت: دولت خود مواجه است $54.3 میلیارد دلار کسری بودجه است که "به طور مستقیم Covid ناشی از."

"ما نه به دنبال خیریه. ما نه به دنبال جزوه," او گفت:.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما روز شنبه با انتقاد از واکنش برخی از رهبران ایالات متحده به این بیماری همه گیر. او این اظهارات را هنگامی که صحبت کردن در مورد تاثیر بحران در دانش آموزان در طول دو مجازی شروع آدرس.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: منشور ماهیگیری و دیگر اجاره-قایق خدمات و اجاره شناور خواهد بود و مجاز به رزومه آغاز روز شنبه به عنوان تعدادی از جدید Covid-19 بستری شدن در بیمارستان در کشور کاهش یافته است در هفته های اخیر.

والت دیزنی Co. گفت: این امر آغاز یک مرحله به مرحله بازگشایی آن دیزنی چشمه خرید و سرگرمی های پیچیده در فلوریدا در هفته آینده. مهمانان خواهد بود نیاز به پوشیدن پوشش صورت و تحت دما و نمایش فیلم ،

سازمان غذا و دارو گفت: شنبه آن مجاز است در خانه نمونه-مجموعه کیت ها که می توان به مشخص آزمایشگاه برای Covid-19 تست تشخیصی.

چین گزارش داد پنج جدید تایید موارد تا پایان روز شنبه از جمله دو وارداتی موارد و سه موارد داخلی در استان جیلین در شمال شرقی منطقه هم مرز با روسیه و کره شمالی.

یک عضو ستاد جمع آوری نمونه برای آزمایش در شولن در شمال شرقی چین, Jilin استان در روز یکشنبه.

عکس: ژانگ نان/زوما پرس

مقامات در Fengman منطقه جیلین شهرستان های استان در روز یکشنبه گفت: ساکنان آنها باید در خانه بماند و تعطیل عمومی نقاط از جمله سینما و میله کارائوکه.

این منطقه در وهله دوم در چین به reimplement از جمله مراحل پس از این کشور شروع به سهولت اقامت در خانه اقدامات در اوایل ماه آوریل. یک هفته پیش Shulan یکی دیگر از شهرستان در تلويزيون استان ممنوع, عمومی فعالیت بعد از یک زن استخدام برای شستن لباس پلیس به گسترش این ویروس به 21 نفر دیگر در یک دوره یک هفته.

در همین حال مقامات در حال انجام پتو تست در مرکزی چین در شهر ووهان مرکز اصلی این بیماری همه گیر. این تصمیم پس از شش ساکنان یک ترکیب در غرب ووهان تایید شد به عنوان آلوده در آخر هفته گذشته به پایان 35 روز رگه هیچ مورد جدید در این شهرستان است.

کره جنوبی از شناسایی 13 مورد جدید از coronavirus شنبه با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. آن مشخص شده بدترین روزانه موارد پس از Itaewon یک منطقه زندگی شبانه در سئول به عنوان یک مرکز از عفونت های جدید در این ماه منجر به تجدید shutdown از کافه ها و کاباره ها.

هند و گسترش آن در سراسر کشور مستند به پایان ماه روز یکشنبه آن را به عنوان ثبت نام 4,987 جدید عفونت بالاترین تک-بعد مجموع تا کنون. این کشور دارای 90,927 تایید موارد از جمله 2,872 مرگ و میر با توجه به داده ها از دولت وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

در اروپا کشور شد هل دادن به جلو با برنامه های به تدریج بازگشایی به عنوان تعدادی از عفونت ها و مرگ و میر ادامه داد: به عقب رفتن. فرانسه در اولین تعطیلات آخر هفته پس از دولت کاسته محدودیت مشخص شده بود آفتاب در سراسر کشور و افتتاح سواحل بسیار از فرانسه خط ساحلی.

در پاریس تعداد زیادی از مردم جمع شده بودند در امتداد سواحل رودخانه سن برای اولین بار در دو ماه. پلیس گشت منطقه به اجرا اجتماعی-فاصله اقدامات و موقت ممنوعیت نوشیدنی های الکلی.

مقامات گفتند که دو هفته برای دیدن اینکه آیا فرانسه تدریجی بازگشایی منجر به یک چشم انداز مثبت در عفونت کروناویروس. در حال حاضر این بیماری همه گیر است که عقب با تعداد افراد بستری شده با Covid-19 عفونت پایین 14 درصد از یک هفته قبل به 19,432 مردم است.

ایتالیا روز شنبه گفت که این امر اجازه سفر به و از این کشور آغاز ژوئن 3. دولت اسپانیا گفت: این امر اجازه می دهد هتل ها و برخی از فضاهای عمومی به بازگشایی در روز دوشنبه.

برخی دیگر از کشورهای در حال تجربه موج در موارد گزارش شده.

روسیه گزارش 9,709 جدید کروناویروس عفونت یکشنبه آوردن کشور از مجموع موارد بیش از 280,000 دوم بالاترین در جهان است.

روسیه عقب مانده خود را در اروپا همسالان توسط چند هفته دیده و مستند اقدامات در جای خود از اواخر ماه مارس است. جدید روزانه عفونت گسترده اند plateaued فقط در بالای 10000 برای بیشتر از دو هفته گذشته.

تعداد مرگ و میر افزایش یافت یکشنبه به 2,631 سقوط از بالاترین افزایش روزانه در مرگ و میر ثبت شده روز قبل از.

برزیل گزارش 14,919 جدید کروناویروس موارد در این دوره 24 ساعته بین جمعه و شنبه وزارت بهداشت گفت. این کشور آمریکای جنوبی در حال حاضر گزارش چهارم-بیشترین تعداد از عفونت در سطح جهان پس از آمریکا و روسیه و انگلیس با 233,142 موارد تایید شده.

آخرین Coronavirus

  • دانشگاه جانز هاپکینز: ایالات متحده موارد بالا 1.4 میلیون; مرگ و میر بالا 88,000.
  • دانشگاه جانز هاپکینز: جهان گسترده ای از موارد بیش از 4.6 میلیون; مرگ و میر بالا 312,000.
  • ایتالیا اجازه خواهد داد که سفر به و از این کشور آغاز ژوئن 3.

ایران گزارش 1,806 جدید کروناویروس عفونت در یکشنبه آوردن مجموع شیوع عوارض به 120,198 با 6,988 مرگ و میر.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)
  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Talal انصاری در Talal.Ansari@wsj.com, زی یو در Yu.Xie@wsj.com و سام Schechner در sam.schechner@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن