استخر پیش ساخته

استخرها هم از این قاعده مستثنی نیست، این در حالی است که استخرهای سنتی از این قابلیت برخوردار نیستند ولی در سو

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

استخرها هم از این قاعده مستثنی نیست، این در حالی است که استخرهای سنتی از این قابلیت برخوردار نیستند ولی در سوی دیگر این نوع استخرها دارای گارانتی طولانی مدت و خدمات پس از فروش گستردهتری از سوی شرکت ارائه دهنده آن هستند. این مدل از استخرها خاصیت آنتی باکتریال نیز دارند. این مدل ها از نظر اجرایی به شکل خاصی اجرا شده اند. در واقع قیمت ها بر اساس کیفیت کار و ابعاد و شرایط اجرا سنجیده می شود. در واقع اجرای استخر پیش ساخته و آماده فایبرگلاس شما را از کاشی کاری بی نیاز می کند. در واقع شکستگی برای این استخرها دیده نمی شود. قالب اصلی این استخرها به صورت یک تکه است. آب بندی استخر چه پس از ساخت استخر بتنی و چه پس از ساخت استخر با بلوک امری لازم الاجرا و ضروری است که باید با حساسیت های ویژه ای انجام پذیرد . استخرهای پیش ساخته جایگزینی عالی برای استخرهای بتنی هستند. پدیده استخر استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس را در بندرعباس ارائه و راه اندازی میکند. در ابتدا پس از انتخاب طرح و ابعاد استخر مورد نظر از طریق نمایندگیها و واحدهای فروش، شرکت سفارش شما را میسازد و سپس کارشناسان و مهندسان را به منظور آماده سازی بستر استخر اعزام میکند. This content w as done ᠎wi​th GSA Content ​Ge᠎ne᠎rato​r ᠎DEMO!

با توجه به سفارش کارفرما، اجرای دیگر امکانات استخرهای پیش ساخته مانند سرسره آبی، روکش استخر، تخت آفتابی و بسیاری امکانات دیگر نیز پس از اجرای کامل استخر انجام میشوند. زمان یکی از فاکتورهای اجرای استخر به شمار میآید، اجرای استخرهای سنتی که به روشهای آرماتوربندی، آجر کشی و بتن ریزی، مدت زمان زیادی را طلب میکنند. این شرکت ایرانی در زمینه ساخت و اجرای انواع استخرهای پیش ساخته، پارک آبی، جکوزی و … برخلاف نصب و راه اندازی استخرهای پیش ساخته روکار، استخرهای توکار نیازمند اجرای عملیات ساختمانی هستند. پدیده استخر استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس را در سپیدان ارائه و راه اندازی میکند. برای نصب استخر روکار ابتدا ابعاد محل مورد نظر را اندازهگیری کرده و سپس نسبت به خرید استخری که در ابعاد مورد نظر جای میگیرد اقدام کنید و شرکت گارانتی کننده محصول کارشناس خود را برای راه اندازی استخر مورد نظر اعزام میکند. پدیده استخر استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس را در لار ارائه و راه اندازی میکند.

در سوی دیگر استخرهای پیش ساخته با توجه به شرایط تنها بین یک هفته تا ده روز زمان برای اجرا و راه اندازی نیاز دارند. برای نصب استخر پیش ساخته توکار، نیاز به گودبرداری است. بحث سلامتی همیشه یکی از درگیریهای ذهنی است که برای شناگران وجود دارد که با وجود ضدعفونی کنندههای آب تا حدودی مرتفع میشود. در نتیجه ، با وجود نیروی همه جانبه بسیار زیاد از طریق آب در استخر ، فقط استفاده از آجرها برای ساخت استخر مناسب نخواهد بود و باید در کنار آن از سایر مصالح ساختمانی نیز استفاده نمود . به نظر میرسد مرکز مقاومت استخر بودهاست که با وجود تپههای اطرافش از تخت جمشید، پایتخت پیشین هخامنشیان، امنیت بهتری داشتهاست. با توجه به وقت گیر بودن ساخت استخر بتنی و در نتیجه هزینه های کلان آن، امروزه استفاده از استخر پیش ساخته جایگاه ویژهای پیدا کرده است. به طور کلی یکی از بزرگترین عیب های استخر های بتنی داشتن منافذ متعدد است. اما به طور کلی این استخرها بسیار باصرفه هستند و انرژی کمی را مصرف میکنند. سرعت اجرا و نصب بسیار بالا نسبت به دیگر انواع استخرها.

این استخرها برای شنای کودکان نیز گزینه خوبی محسوب می شود. همچنین لازم است بدانید استخرهایی که برای کودکان ساخته میشوند قیمت کمتری دارند. همچنین رزین از جمله ترکیباتی است که برای ساخت فایبرگلاس استفاده میشود. نردبان فلزی نیز به منظور سهولت در استفاده از استخر نیز برای آن تعبیه میشود. این فریم با استفاده از جایگیریهایی بر روی پارچه برزنت تعبیه شده و در نهایت فضای سه بعدی که آب درون آن قرار میگیرد را شکل میدهد. استخر پیش ساخته برزنتی- پی وی سی به منظور استفاده خانگی، صنعتی و کشاورزی میتواند مورد بهره برداری قرار گیرد. قاب این نوع استخر ها میتواند مستطیل، دایره، مربع، و … ضخامت این نوع استخر در حدود 12 سانتی متر میباشد در صورتی که ضخامت استخر های بتنی، حدودا 20 سانتی متر میباشد. این استخر فریمی از جنس پی وی سی برزتی با 3 لایه الیاف بسیار مقاوم در عین حال نرم و لطیف ، ضد آب و ضد حساسیت می باشد که با ارتفاع 122 سانتی متر برای سنین بالای 6 سال طراحی شده است . انواع استخر پیش ساخته ۲ متری ، ۳ متری ، ۴ متری ، ۵ متری ، ۶ متری ، ۷ متری ، و استخر اینتکس ۹ متری و ۱۰ متری با عرض های مختلف و ارتفاع های ۸۵ ، و ۱۳۰ سانتی متری در فروشگاه اینتکس تهران موجود میباشد.

آخرین مطالب