آتلانتا ایالات نشانه تایلر ولف به عنوان وطنی

آتلانتا ایالات روز پنج شنبه اعلام کرد آن را امضا تایلر ولف به عنوان یک بازیکن وطنی. ولف پسر Austin FC مدیر و س

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 12 تیر 1399

آتلانتا ایالات روز پنج شنبه اعلام کرد آن را امضا تایلر ولف به عنوان یک بازیکن وطنی.

ولف پسر Austin FC مدیر و سنگ کوه بومی جاش ولف است و تیم هفتم وطنی امضای. او برای این تیم در طول فصل خواهد شد و بخشی از سفر گروه به رهبری به اورلاندو فلوریدا., برای MLS مسابقات است.

"تایلر جوان حمله بازیکنی که نشان داده است تعداد زیادی از پتانسیل و ما هیجان زده هستیم که توسعه خود را ادامه خواهد داد در آتلانتا, ایالات," تیم, معاون رئیس جمهور, کارلوس Bocanegra گفت: در یک بیانیه ارائه شده توسط این تیم است.

"پس از پیوستن به آکادمی او نشان داده شده درایو و عزم و اراده برای رسیدن به سطح بعدی. ما توانسته ایم به چالش تایلر در سطح بالا آکادمی مسابقات USL محیط زیست و تیم محیط زیست و او نشان داده و او را متعلق در هر سطح. در این زمینه او کیفیت و تطبیق پذیری به بازی در هر نقطه در سراسر جبهه چهار و ما باور داریم که او توانایی رشد به یک کلید مشارکت کننده در سطح حرفه ای."

ولف, 17 می پیوندد اندرو Carleton, Chris Goslin جورج Bello, Lagos Kunga پاتریک Okonkwo و جورج کمپبل به عنوان وطنی خریدهای. Goslin و Okonkwo منتشر شد پس از 2019 فصل داشتن هرگز به نظر می رسد برای ارشد تیم در یک بازی لیگ. Kunga و کارلتون در وام با USL تیم های باقی مانده از این فصل است.

ولف نمره اهداف. او بریده 14 در 11 حضور در 2019-20 آکادمی فصل است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن