آتلانتا ایالات بازی خواهد کرد و در ساعت 9 صبح آن را عجیب و غریب

آن را انجام داده به عنوان یادبود به روز هنگامی که آب جعبه و برش پرتقال بودند مشتاقانه مصرف می شود و بیشتر چسبن

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 25 تیر 1399

آن را انجام داده به عنوان یادبود به روز هنگامی که آب جعبه و برش پرتقال بودند مشتاقانه مصرف می شود و بیشتر چسبنده پاداش برای بازی فوتبال در آفتاب داغ اما آتلانتا ایالات خواهد یک بازی در ساعت 9 صبح روز شنبه.

که ساعت نه بعد از ظهر

بله, آن را عجیب و غریب.

اما حداقل بازیکنان' پدر و مادر مجبور به نشستن و تماشای شکسته صندلی چمن و یا در پختن فلز سفید.

آتلانتا ایالات روبرو خواهد شد سینسیناتی در بازی دوم از مرحله گروهی در MLS مسابقات در اورلاندو است.

"به عنوان یک مقام رسمی بازی این خواهد بود که اولین بار" آتلانتا ایالات مدافع فرانکو Escobar گفت.

"من 7 یا 8 سال من فکر می کنم" مدیر Frank de Boer گفت. "شاید زمانی که من برای اولین بار من به عنوان 7 و 9 و یا 10 سال. ما استفاده نمی شود به این نوع از زمان است."

"من نمی تواند به یاد داشته باشید" بیمارستان جورج Bello, 18 و likeliest به یاد داشته باشید به دلیل سن او گفت: هنگامی که پرسید آخرین بار او با بازی یک بازی خیلی زود است.

MLS برنامه ریزی بازی ها در ساعت 9 صبح به سعی کنید برای به حداقل رساندن اثرات شرایط آب و هوایی.

آتلانتا ایالات مقابل سینسیناتی خواهد بود در بازی چهارم در این مسابقات به لگد کردن در یک زمان است که مناسب برای یک دوم فنجان قهوه از 10 مایل تنه زدن در درجه حرارت های هوا به 83 درجه در لگد کردن و 87 با بازی در پایان با رطوبت سطح فقط-پرتاب-دور-جوراب خود را. وجود دارد حداقل چهار بیشتر برنامه ریزی شده.

بازی زمان نه تنها عجیب و غریب است چرا که خوب فقط گلف و تنیس و مسابقات جاده باید شروع که در اوایل.

این عجیب و غریب که چگونه آن را تحت تاثیر قرار دهد این تیم آماده است.

این تیم نمی تواند یک pregame وعده غذایی سه ساعت قبل از شروع به دلیل خود انزوا دستورالعمل قرار داده و به محل های لیگ برای تیم ها در حباب. اما دی بوئر ممکن است یا نه ممکن است شوخی شنبه هنگامی که او تعجب اگر هر یک از بازیکنان باید همیشه در نظر گرفته خوردن ماکارونی برای صبحانه. دوباره با هدف ماکارونی carbonara به عنوان یک صبح زود, درمان ؟

"شما ببینید که چگونه داغ است," او گفت:. "ادامه در هر 15 دقیقه داغتر و داغتر می شود."

یکی از چیزهایی که نبود عجیب بود که de Boer و تعداد کمی از بازیکنان گفت: همان چیزی که در مورد زمان شروع و آب و هوا. بسیاری از تیم ها باید برای مقابله با آن است. این هیچ بهانه ای. آنها باید در پیدا کردن یک راه است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب