آتلانتا ایالات نمی اضافه کردن بازیکن قبل از لیگ مسابقات

آتلانتا ایالات نیست و انتظار می رود به اضافه کردن یک بازیکن قبل از لیگ مسابقات در اورلاندو شروع می شود در اوای

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 23 خرداد 1399

آتلانتا ایالات نیست و انتظار می رود به اضافه کردن یک بازیکن قبل از لیگ مسابقات در اورلاندو شروع می شود در اوایل ماه جولای, تیم, معاون رئیس جمهور, کارلوس Bocanegra گفت: در روز جمعه.

Bocanegra گفت: لیگ است که انتظار می رود برای باز کردن یک امضای پنجره از 1-2 روز است که می تواند مورد استفاده توسط تیم های به ثبت نام بازیکنان خود را از USL وابسته است.

Bocanegra خواسته شده بود اگر این تیم که قرار بود به سعی کنید به امضای کسی که برای پر کردن زن شکاف سمت چپ توسط Josef مارتینز که پاره ACL در زانو راست در نشویل در اوایل ماه مارس. Bocanegra گفت مارتینز است پس از پروتکل بازیابی, اما آن را یک فرایند طولانی مدت و بسیار وجود دارد اطلاعات جدید است. دیگر از مارتینز Bocanegra گفت: باقی مانده بازیکنان سالم هستند.

Bocanegra گفت: این تیم ممکن است نشانه ای کسی که در طول تابستان انتقال پنجره اما گفت: لیگ آشکار نشده که خواهد شد. او اذعان کرد که کیفیت یک بازیکن امضا نمی شود همان است که از مارتینز بود که به نام MVP لیگ در جام حذفی برنده فصل 2018. Bocanegra است گفت: در گذشته که این تیم بودجه در MLS حقوق و دستمزد کلاه تنگ است.

"اگر وجود دارد یک فرصت را به کسی که در و آن را حس می کند و سپس ما را انجام خواهد داد که" او گفت:. "این نه یک بازیکن یک بازیکن."

باقی مانده اعتصاب در تیم فهرستی هستند آدم یاهن و J. J. Williams. این تیم همچنین می توانید با استفاده از ترحم مارتینز و Ezequiel Barco به عنوان اعتصاب در برخی از سیستم های, اما به احتمال زیاد نه به عنوان یک مهاجم این است که چگونه مارتینز در درجه اول مستقر شده اند.

"ما احساس اعتماد به نفس در همه ما بچه ها" Bocanegra گفت. "آنها باید برای به دست آوردن آن را در زمینه آموزش و هنگامی که آنها این فرصت را به مرحله و کسب آن را در یک بازی است."

Bocanegra گفت: از آنجا که این تیم تنها به تازگی از سر گرفته آموزش کامل وجود نداشته است فرصت های بسیاری برای ارزیابی ویلیامز که عضو تیم مارتینز پس از آسیب. فرصت برای کار با یاهن نیز محدود شده است.

"این باعث می شود آن را کمی عجیب و غریب به یک پنجره انتقال نمی شناخت نقاط قوت و ضعف ما چه تیم ما به طور کامل به نظر می رسد مانند وقتی که ما یک فرصت برای gel" او گفت:. "این دلیل دیگری است که ما نمی خواهیم به زور یک فرد به این تیم در Josef به نقطه در حال حاضر."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de