آتلانتا میزبان بعدی بیس بال All-Star Game با 2020 لغو

ورزشگاه طفره زن 40 سال صبر برای میزبانی این همه ستاره بازی در حال رفتن به حتی بیشتر طول بکشد. بازی برنامه ریز

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 13 تیر 1399

ورزشگاه طفره زن 40 سال صبر برای میزبانی این همه ستاره بازی در حال رفتن به حتی بیشتر طول بکشد.

بازی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 14 لغو شد جمعه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و ورزشگاه طفره زن اهدا شد 2022 نیمه کلاسیک. این 2021 بازی برای آتلانتا Truist پارک خانه برای بریوز پس از 2017. این 2021 بازی برنامه ریزی شده است را به جای جولای 13, 2021.

"مرتبط با: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد 2021 All-Star game بلیط

بیس همه ستاره بازی بود در آتلانتا ورزشگاه (که بعدا تغییر نام داد آتلانتا-Fulton County ورزشگاه) در سال 1972 و در Turner زمینه در سال 2000. بریوز شده بود لابی MLB را به این رویداد به آتلانتا پس از کاب کانتی ballpark را باز کرد در سال 2017.

به دلیل همه گیر در این فصل را در روز افتتاحیه در حال حاضر به تاخیر افتاده است از مارس 26 جولای 23 یا 24.

"پس از آن روشن شد ما قادر به نگه داشتن این سال را به همه ستاره جشن ما می خواستیم به جایزه داجرز با بعدی در دسترس همه ستاره بازی است که 2022," بیس بال کمیسر راب Manfred در بیانیه ای گفت.

هیچ تاریخ برای 2022 بازی اعلام شده است اگر چه داجرز جمهور استن Kasten گفت: آن را در هفته سوم ماه جولای ،

در این سال خواهد بود که اولین بار پس از سال 1945 که هیچ بازی برگزار می شود. محدودیت های مسافرتی به دلیل جنگ جهانی دوم نگهداری می شود بازی برنامه ریزی شده برای بوستون Fenway پارک و هر بازیکن انتخاب شده از محل مصرف که در آن سال. آن را عقب رانده شد برای فصل آینده است.

داجرز میزبانی تنها نیمه کلاسیک در ورزشگاه طفره زن تاریخچه در سال 1980 برنده 4-2 ملی لیگ.

ورزشگاه — سوم-قدیمی ترین در بیس بال پشت Fenway و شیکاگو Wrigley Field — تنها پارک در این رشته به افزایش آن 56,000-صندلی ظرفیت پس از افتتاح آن در سال 1962.

است که می گویند آن تغییر نکرده است.

پس 2013, ورزشگاه که مشرف به مرکز شهر لس آنجلس قرار گرفته مجموعه ای از سازه و پشت-صحنه های بهبود از جمله دو ورودی و میدان را در این زمینه در سطح صندلی محکم و نوار مناطق مشرف بر هر دو bullpens. Ballpark نیز بدست جدید, HD, صفحه نمایش های ویدئویی و سیستم های صوتی گسترده تر concourses و بازسازی دستشویی کودکان و نوجوانان مناطق بازی نمایش به احترام به حق رای دادن طبقه تاریخچه, جدید, خانه و بازدید از clubhouses و پنبه حلاجی شده قفس.

و آن را شامل نمی شود و 100 میلیون دلار در بازسازی کمک کرد که داجرز زمین 2020 بازی. کسانی که از ویژگی های دو هکتار از مواد غذایی و سرگرمی ارائه شده در یک مرکز جدید میدان پلازا و spruced تا خود غرفه. همچنین اضافه شده بودند آسانسور, پله برقی و پل ها به بهبود گردش خون در اطراف ورزشگاه بدون تغییر آن منظره نگاه و احساس. این برج بلندگو سیستم صوتی در مرکز میدان است جایگزین شده است. جدید به اصطلاح "صفحه اصلی اجرای کرسی" در حال اضافه در مقابل موجود خود صندلی.

"ما تا به حال مقدار زیادی از آماده سازی استادانه درست شده که به این سال نه دست کم از آن است که این فوق العاده نوسازی" Kasten " در یک ویدیو کنفرانس تماس بگیرید.

داجرز نصب کرده اند یک علامت در بالای بازدید کنندگان اغل گاو یا حشم در زمینه توجه به All-Star game. آن را وارد و بدون تاریخ ساخت آن را مناسب برای استفاده آینده 60-بازی فصل به طور منظم.

"این خواهد بود که یک یادآوری ثابت که لس آنجلس گرفتن یک بازی" Kasten, گفت:, و اضافه کرد که پول متعهد شده توسط MLB و لس آنجلس داجرز پایه و اساس پروژه های جامعه در سراسر بازی صرف خواهد شد این سال است.

کسانی که به خرید بلیط برای این بازی ارائه خواهد شد انگیزه ای به تیم اجازه چسبیدن به پول خود تا 2022 Kasten گفت. بازپرداخت را نیز ارائه می شود آغاز و تا روز دوشنبه.

Coronavirus کاهش ساخت و ساز در ورزشگاه. در اواسط ماه آوریل بازنشسته سالن از شهرت پخش وین Scully روایت تصویری مختصری از پروژه.

اسکالی در حال حاضر 92, اعلام 1959 All-Star game به میزبانی داجرز لس آنجلس یادبود سالن بزرگ (دوم مانند بازی که در آن سال). او پیوست مل آلن در تماس برای NBC در اوت. 3.

این اولین نیمه کلاسیک به بازی در ساحل غربی و همچنین یکی از تنها دو بازی به بازی در خارج از ماه جولای. دیگر بود و در سال 1981 زمانی که برگزار شد در اوت. 9 دلیل بازیکنان اعتصاب.

داجرز همچنین میزبانی بازی در Ebbets Field در سال 1949 قبل از آنها نقل مکان کرد و به سواحل غرب از بروکلین.

داجرز تولید چهار های مختلف All-Star Game MVPs: Maury بخواهد در سال 1962; Steve Garvey در سال 1974 و '78; همین ساتون در سال 1977; و مایک پیازا در سال 1996. از 87 سال بخواهد به 51 ساله پیازا, همه, هنوز هم زندگی می کنند و ممکن است در این سال را جشن.

اسکالی قطعا باید در ظاهر یا در شخص و یا از طریق تصویری که در آن او تبدیل شده تا چندین بار پس از بازنشستگی در سال 2016. او و برنت Musburger کار 1980 در بازی L. A. برای CBS رادیو.

داجرز برنامه ریزی شده بود به میزبانی 91 همه ستاره بازی پس از انتخاب شدن در سال 2018 است. آنها فرستاده می شود تیم ها از برنامه ریزان به واشنگتن دی سی در سال 2018 و کلیولند در سال گذشته به مطالعه چه بود و کار نمی کند برای کسانی که میزبان شهرستانها.

علاوه بر قیمت های آتی بازی صفحه اصلی اجرای دربی و همه ستاره بازی بیش از سه روز در ورزشگاه وجود دارد که یک فن جشنواره ها و دیگر رویدادهای تجاری و فهم در سراسر بازی.

در فوریه 2018, شورای شهر لس آنجلس به برآورد اقتصادی تاثیر $89.4 میلیون از میزبانی بازی. داجرز به حال متعهد به پرداخت 100.000 دلار برای شهرستان خدمات مورد نیاز به عنوان بخشی از بازی است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن