هند بلوک های برنامه های چینی از جمله Infinite بعد از مرز برخورد

یک معترض در Kolkatta هند نشان داد در برابر Infinite پس از یک مرز درگیری میان چین و هند چپ 20 سربازان

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 10 تیر 1399

یک معترض در Kolkatta هند نشان داد در برابر Infinite پس از یک مرز درگیری میان چین و هند چپ 20 سربازان هندی مرده این ماه است.

عکس: Debarchan Chatterjee/زوما پرس

دهلی نو—هند ممنوع ده ها تن از برنامه های تلفن همراه, از جمله به طور گسترده ای استفاده می شود Infinite و WeChat, پس از یک مرز درگیری میان نیروهای دو کشور در سمت چپ 20 سربازان هندی مرده این ماه است.

دهلی نو اشاره کرد cybersecurity نگرانی در مسدود کردن برنامه های چینی از یکی از بزرگترین و سریع ترین بازارهای در حال رشد در جهان است. یک مقام ارشد دولت هند گفت ممنوعیت تحمیل شد چرا که این نرم افزار ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به ضرر هند دفاعی و همچنین برای ارسال یک پیام به چین است.

افزایش تنش ها پس از درگیری بین هند و چین ارتش همراه خود را مورد مناقشه مرزی در کوه های هیمالیا شده اند همراه در هند با تماس برای دولت به مقابله به مثل در برابر چین است.

"این است که هند برای اولین بار سالوو به چین پس از مرز درگیری نشان می دهد که هند دارای طیف متنوعی از گزینه های تلافی جویانه" این مقام گفت.

او گفت: هند حرکت می کند ممکن است منجر کشورهای بیشتری به عمل به طور مشابه. تنظیم کننده در واشنگتن در حال حاضر به طور رسمی وزن, آیا Infinite شمار ملی-خطر امنیتی برای ایالات متحده

وزارت الکترونیک و فن آوری اطلاعات تماس با شماره "یک ماده بسیار عمیق و نگرانی فوری که نیاز به اقدامات اضطراری" گفت: در بیانیه ای نوشته شده است که آن را دریافت کرده بود چندین شکایت در مورد سوء استفاده از برخی از برنامه های تلفن همراه برای سرقت و غیر مجاز پنهانی انتقال اطلاعات کاربران را به سرورهای خارج از هند.

"تلفیقی از این داده ها از آن استخراج و پروفایل توسط عناصر متخاصم به امنیت ملی و دفاع از هند...در نهایت impinges بر حاکمیت و یکپارچگی هند" وزارت گفت.

ممنوع است تلفن همراه نرم افزار عبارتند از: Alibaba Group Holding Ltd. 's, UC Browser یک مرورگر وب و Tencent Holdings Ltd. 's WeChat پیام پلت فرم است که بیش از 1.2 میلیارد کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان. UC Browser و WeChat پیدا کرده اند و مخاطبان در کشورهای آسیایی مانند هند و اندونزی است.

ویدئو برنامه Infinite متعلق به پکن بر اساس Bytedance Ltd. محبوب است با جوانان است و تحت سلطه اجتماعی-رسانه و چشم انداز در نظر کاربران همراه با WhatsApp متعلق به Facebook , Inc.

ضد چین و تایوان را شکست در سراسر هند, هندی, مقامات گفت: 20 نفر از سربازان خود را از درگذشت در یک درگیری با نیروهای نظامی در کوه های هیمالیا. این بدترین رویارویی نظامی بین ایران مسلح به همسایگان در دهه. عکس: Narinder Nanu/AFP

ماه گذشته هند rankeds به عنوان کشور جدید Infinite کاربران حسابداری برای 20 درصد از برنامه نزدیک به 112 میلیون دانلود در سراسر جهان با توجه به سنسور برج. ایالات متحده قرار داده دوم در 9.3%.

از جمله Infinite شش از بالا 10 بیشترین دانلود ها نرم افزار در هند بودند از شرکت های فن آوری در مقایسه با چهار از شرکت های ایالات متحده بر اساس یک گزارش منتشر شده در ماه آوریل توسط پالسون موسسه MacroPolo فکر می کنم تانک. شرکت های چینی تا به حال فقط سه تا از 10 برنامه برتر در هند در سال 2015 با توجه به گزارش.

سخنگوی Bytedance گفت آن حدود 2000 کارمند در هند "متعهد به همکاری با دولت برای نشان دادن تعهد ما به امنیت کاربر و تعهد ما به این کشور به طور کلی است."

توانمند سازی مدیریت محلی تیم در کشورهایی از جمله هند او اضافه شده است حیاتی برای موفقیت این شرکت در سراسر جهان است.

راهنمایی و Tencent نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است. دولت چین نمی بلافاصله نظر و عمل است.

تحلیلگران گفت: ممنوعیت چینی برنامه بخشی از یک تلاش گسترده توسط هند به عقب براند در برابر پکن. این دو کشور در صورت خاموش در هیمالیا مرز است و هر دو طرف به دنبال راه های جدید برای به دست آوردن اهرم به خصوص هند است که ضعف نظامی و به طور کلی اگر چه بیشتر از نزدیک همسان در امتداد مرز مورد مناقشه.

برای نخست وزیر نارندرا مودی که Bharatiya Janata Party آگهی های دولت مبنی بر ممنوعیت پخش برنامه های محبوب داخلی خواست برای ایستادن به چین گفت. همچنین تأکید می کند که هند بازار یکی از بزرگترین و مهمترین چینی شرکت های فن آوری نمی تواند گرفته شده برای آنها گفت.

"دیجیتال جنگ بین چین و هند است [iii] به دلیل وجود سنگین تبلیغات element با رایحه اینترنت مبتنی بر ناسیونالیسم در هر دو طرف گفت:" Sreeram Chaulia دین در دانشکده امور بین المللی در ایالت هاریانا در نزدیکی دهلی نو است.

آقای Chaulia گفت: هند می خواهم به شیر مادر گرفتن شهروندان خود را از وابستگی به کالاهای چینی و خدمات—ویژه آنلاین—برای جلوگیری از پکن از تقسیم جامعه هند و تضعیف جدید دهلی حل برای مقابله با چین در مرز اختلاف و گسترده تر دو جانبه استراتژیک رقابت است.

"اگر چین می شود ضروری در رسانه های اجتماعی آنلاین و عادات مصرف سرخپوستان آن را نرم کردن افکار عمومی در هند و اشتباه سرخپوستان به اینکه آیا یا نه چین یک تهدید عمده," او گفت:.

به عنوان دولت چین بیشتر می شود مبارز خارج از کشور و دیگر کشورهای مصرف کنندگان و تنظیم کننده پاسخ داده اند با اعمال فشار بر شرکت های چینی و یا spurning مارک های چینی در دسترس نباشد—به خصوص آن تکنولوژی رقبا شده اند که در میان برجسته ترین شرکت های چینی انجام کسب و کار در سطح جهان است.

بن Cavender, مدیر عامل از بازار چین گروه تحقیقاتی در شانگهای گفت: دیگر کشورها—از جمله کشورهای آفریقایی هستند که عمیقا مدیون چین برای قرض گرفتن در پروژه های زیربنایی—ممکن است پیدا کردن آن مفید به کپی هند و چین به عنوان یک تهدید به تجمع حمایت در میان شهروندان است.

"شما می توانید ببینید یک سناریو که در آن رفتن به جلو برخی از کشورهای بلوک چینی برنامه چرا که آنها می خواهند برای کنترل گفت و گو قرار داده و به جلو یک تصویر از چین به عنوان متجاوز," او گفت:. "این باعث می شود آن را آسان تر به قاب هر چیزی این دولت را به خاطر مردم است."

ممنوعیت ممکن است در آمریکا نیز اگر چه دولت می توانست به این صورت که هر هدفمند برنامه های مطرح امنیتی نگرانی آقای Cavender گفت. که می تواند روی حیله و تزویر با برنامه های که در درجه اول به عنوان سرگرمی به خصوص با افراد جوان است.

در هند خشم بیش از مرگ و میر ناشی از 20 سربازان هندی در مرز clash اضافه سوخت به تحریم جنبش است که باعث شده است تا برخی از هندی کاربران گوشی های هوشمند به حذف چینی ساخته شده نرم افزار.

هندی ها گفته اند آنها خواهد بار خود را دولتی و شرکت های مخابراتی از خرید تجهیزات از شرکت های چینی مانند ZTE Corp و Huawei Technologies Co. برای آینده 4G شبکه های تلفن همراه. هندی مقامات نیز به بخش خصوصی هشدار داد اپراتورهای مخابراتی در برابر همکاری با شرکت های چینی در اجرای جدید 5G شبکه. به تازگی به عنوان دسامبر Huawei و ZTE استقبال شد برای شرکت در هند 5G محاکمه.

هند بزرگترین بازار بکر برای برخی از چین جالب اجتماعی-شرکت های رسانه ای است که تاکنون به امضای صدها نفر از میلیون ها نفر از مصرف کنندگان در جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور به دنبال جذب کاربران که نیست رو به ایالات متحده برنامه های مانند Facebook و توییتر.

شرکت تحقیقات سنسور برج تخمین می زند که 59 ممنوع برنامه های انباشته شده اند 4.9 میلیارد دلار از محبوبیت Apple Inc.'s هند فروشگاه App و الفبای Inc.'s Google Play از ژانویه 2014 از جمله 750 میلیون تا کنون این سال است. از 25 بیشترین دانلود ها نرم افزار در هند App Store و Google Play از ماه آوریل هشت بودند از ناشران چینی.

چینی محتوا-برنامه های به اشتراک گذاری مانند Bytedance را Helo—همچنین در حال حاضر ممنوع—و Infinite نفوذ عمیق به بازار هند که در آن بسیاری از کشور 1.3 میلیارد نفر از مردم در حال گرفتن آنلاین برای اولین بار با استفاده از کم هزینه گوشی های هوشمند و ارزان برنامه داده.

Infinite بزرگتر است در هند از هر جای دیگری در خارج از چین با توجه به جنوب آسیا ملت عظیم جمعیت و سپاه جوان و عمدتا بیکار طرفداران. برنامه دانلود شد نزدیک به 650 میلیون بار از ژانویه 2018 در App Store و Google Play با توجه به سنسور برج. افراد جوان اغلب در بر داشت در پارک ها و پارکینگ ها تیراندازی 15-دوم فیلم که تقلید آهنگ-و-رقص-حاوی فیلم های بالیوود صنعت فیلم کشور.

هند شده است تمرکز برای سال از هر دو ایالات متحده و شرکت های فن آوری که در بازدید از این کشور به عنوان یک بازار بالقوه. از مدیران ارشد از Facebook گوگل و توییتر باید همه بازدید هند و ملاقات آقای مودی در فرد با سیستم عامل خود را بیرون ساختمان "هند اول" ویژگی های طراحی شده برای این کشور در زبان محلی.

گوگل به عنوان مثال تا به معرفی یک ویژگی در آن محبوب برنامه نقشه برای مسافران سوار rickshaws یا تاکسی در هند که باعث, تلفن به وزوز اگر کاربران انحراف بیش از حد از مسیر اصلی. ماه گذشته Facebook نورد جدید ایمنی عملکرد با هدف کمک به زنان محافظت از عکس ها و اطلاعات شخصی آنلاین.

Tencent و Alibaba نیز پرکار سرمایه گذاران در هند با تکنولوژی نوپا به خصوص که چینی آمدن تردید در مورد رفتن سوریه با یک جنگ تجاری با آمریکا و کاهش رشد اقتصادی در چین است.

برای حفظ شتاب در هند Bytedance تا به حال به شدت سرمایه گذاری و حمایت از طرح های دولت برای افزایش Infinite مشخصات. آن را به حال متعهد به سرمایه گذاری $1 میلیارد دلار در هند در طول چند سال آینده از طریق توسعه و ساخت و ساز از یک مرکز داده است. آن را با حمایت مالی "Bala" یک کمدی رمانتیک بالیوود شامل شخصیت های اصلی را که Infinite ویدئوها.

سرمایه گذاری پس از یک دادگاه مسدود Infinite از فروشگاه های نرم افزار در آوریل 2019 پس از حاکم است که این برنامه می تواند در معرض کودکان به پورنوگرافی شکارچیان جنسی و مزاحمت سایبری. دادگاه بعد معکوس تصمیم خود را پس از Infinite به دادگاه تجدید نظر.

این ممنوعیت که به طول انجامید کمتر از دو هفته هزینه این برنامه بیش از 15 میلیون دانلود در هند با توجه به سنسور برج. کسانی که ضرر و زیان همراه با ممنوعیت مشابه در اندونزی در سال 2018 بیش از محتوای نامناسب موجب Bytedance سال گذشته شروع به خیاطی به صورت جدی به آن محتوای سیاست به فرد بازار با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

این شرکت با احتیاط بیشتر ممنوعیت در هند که از آن به عنوان دیدگاه یک رشد قابل توجه در بازار, فرد گفت. Bytedance همچنین دارای دیگر از برنامه های محبوب در هند از جمله اجتماعی-رسانه, برنامه, Helo و موسیقی-پخش برنامه به نام Resso.

Infinite هند عمومی-سیاست مدیر Nitin Saluja گفت: در مصاحبه سال گذشته که "وجود یک محیط را قادر می سازد برای هر شرکت به هند-روش اول" و Bytedance می خواستم به سرمایه گذاری بیشتر در کشور است.

هند شده است به یک میدان جنگ برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای به دست آوردن متحدان به اجتناب از فن آوری های چینی به ویژه تلفن همراه و تجهیزات از شرکت هواوی بیش از آنچه که کاخ سفید می گوید در حال امنیت ملی و نگرانی.

مقامات در آمریکا و کشورهای متحد باید گفت چین استبدادی دولت می تواند به منظور Huawei به طور بالقوه جاسوسی و یا مختل کردن ارتباطات وال استریت ژورنال گزارش داد سال گذشته است.

ایالات متحده تنظیم کننده وزن, آیا Infinite شمار ملی-خطر امنیتی به دلیل آن است که متعلق به چین بر اساس Bytedance. Bytedance را در سال 2017, خرید از راه اندازی موسیقی.ly, لب synching برنامه است که تا به حال برنده یک زیر بزرگ در میان ایالات متحده نوجوانان تحت بررسی توسط کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده به صورت بالقوه امنیت ملی و خطرات. Bytedance بسته موسیقی.ly پس از ادغام آن با Infinite در سال 2018—یک حرکت بسیار مهم برای موفقیت آن در ایالات متحده به دلیل موسیقی.ly استفاده وجود دارد. چند قانونگذاران ایالات متحده باید این شرکت را متهم به سانسور مطالب در پکن دستور—که Bytedance را رد کرده است.

در مارس دیابت جاش هاولی یک جمهوری خواه از ایالت میسوری پیشنهاد یک لایحه ممنوعیت کارمندان فدرال با استفاده از Infinite در دولت خود صادر همراه, به عنوان افزایش نگرانی در مورد چینی با تکنولوژی شرکت های داده های کاربر با پکن است. چندین سازمان های ایالات متحده آمریکا از جمله وزارت امور خارجه و وزارت امنیت داخلی در حال حاضر منع کارمندان از استفاده از برنامه.

اصلاحات & Amplifications
WeChat این نرم افزار پیام از Tencent Holdings Ltd. نسخه قبلی این مقاله املای Tencent اشتباه است. (اصلاح شده در تاریخ 29 ژوئن)

نوشتن به راجش روی در rajesh.roy@wsj.com و شان لی در shan.li@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن