Atlantan کیر Buerkle المپیک و قهرمان سابق جهان و دارنده رکورد می میرد

کیر Buerkle یک Atlantan که یک بار برگزار می شود رکورد جهانی در محیط داخلی مایل و رقابت در بازی های المپیک تابس

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 2 تیر 1399

کیر Buerkle یک Atlantan که یک بار برگزار می شود رکورد جهانی در محیط داخلی مایل و رقابت در بازی های المپیک تابستانی 1976 درگذشت دوشنبه. او 72.

متولد سپتامبر. 3, 1947, Buerkle رشد در روچستر, n. y., و راه می رفت در ویلانووا قبل از بدست آوردن همه آمریکایی وضعیت و کمک هزینه تحصیلی. او به آتلانتا نقل مکان کرد و با خانواده اش در سال 1979 از طریق المپیک فرصت شغلی برنامه با کوکا کولا و ماند برای بعد از 41 سال. Buerkle همچنین در خدمت به عنوان یک معلم و مربی در Grady و دانوودی مدارس بالا است.

در میان دیگر موفقیت های او ساخته شده پوشش از ورزش نشان داده شده در Februart 1978 پس از پیروزی Wannamaker مایل در Millrose بازی در نیویورک Madison Square Garden. او یک رئیس رقیب آمریکایی راه دور در حال اجرا افسانه استیو Prefontaine.

Buerkle نیز در سال 1980 تیم المپیک ایالات متحده اما رقابت نیست چرا که آمریکا تحریم مسکو بازی.

پس از در حال اجرا خود را حرفه ای به پایان رسید او به عنوان, در میان چیزهای دیگر یک خبرنگار تلویزیون یک کپی فروشنده و یک خبرنگار برای AJC. او شغل اولیه, اگر چه تدریس و مربیگری.

در سال های پایانی عمر خود را Buerkle رنج می برد از نادر دژنراتیو عصبی اختلال به نام چند سیستم آتروفی.

او جان سالم به در با همسر, ژان, کودکان, Gabe, لیلی و ترا هفت خواهر و برادر و چهار نوه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن