رسانه های چینی محکوم Pompeo اتهام در مورد آزمایشگاه

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گرفته متهاجم می ایستد در چین بشر-حقوق ثبت و فعالیت های نظامی خود را.

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 16 اردیبهشت 1399

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گرفته متهاجم می ایستد در چین بشر-حقوق ثبت و فعالیت های نظامی خود را.

عکس: اندرو بیلبائو/مطبوعات استخر

افزایش اتهام توسط وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo که coronavirus همه گیر می توان به آزمایشگاه موجب واکنش خشم چین را رسانه ای روز دوشنبه در غیاب هر گونه نظر رسمی دولت در طول یک تعطیلات ملی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روزهای اخیر متهم کرده است چین از عدم شفافیت در مورد منشاء شیوع است که بدتر آن جهانی مرگ و میر. آقای Pompeo در روز یکشنبه قرار می گیرد مستقيم سرزنش در یک آزمایشگاه در ووهان که در آن coronavirus اول شناسایی شده در اواخر سال گذشته.

این ووهان موسسه ویروس شناسی های دولتی مرکز تحقیقات است که به طور فعال مورد مطالعه قرار coronaviruses کشیده شده جهانی موشکافی به دلیل آن است به طور فعال مورد مطالعه منشاء چنین بیماری در خفاش ها.

چین اتهامات را رد کرده امکانات خود را به سرزنش و می گوید دولت در پاسخ به شیوع بیماری بود جامع و نجات در سراسر جهان پیام های مکرر از طریق دولتی و رسانه در روز دوشنبه.

رسمی خبرگزاری ایسنا روز دوشنبه متهم آقای Pompeo از زبان "مزخرف" و گفتن "دروغ" در حالی که یک خواننده اخبار در تلویزیون مرکزی چین به نام اتاق "بد" و گفت که او "تف سم."

مربوط تصویری

رمان coronavirus به تشدید تنش بین آمریکا و چین در راه است که به احتمال زیاد معطل بعد از ویروس موجود است. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Kevin لمرقو/ایسنا

پاسخ به دنبال آقای Pompeo سخنان روز یکشنبه در مورد کوروناویروس: "من می توانم به شما بگویم که وجود دارد مقدار قابل توجهی از شواهد که این آمد که آزمایشگاه در ووهان" او گفت: ABC "این هفته" برنامه. آقای Pompeo نمی توصیف شواهد.

در اعتراض به چین را از دست داده و شیوع تهمت و دولت به تازگی به حالت تعلیق حمایت سازمان جهانی بهداشت و هفته گذشته گفت: این امر قطع کمک های مالی به یک پروژه در حال اجرا به درک coronaviruses پناه در خفاش ها که اجرا شد در رابطه با ووهان موسسه.

چین وزارت امور خارجه نمی بلافاصله در پاسخ به سوال در مورد آقای Pompeo آخرین بیانیه اما در گذشته رد هر گونه امکان ساخته خطا در ووهان. پرسید: در هفته گذشته در مورد آزمایشگاه در طول یک کنفرانس مطبوعاتی به طور منظم, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang با اشاره به دیدگاه از یک مقام عالیرتبه ووهان موسسه ویروس شناسی که به گفته رسانه های داخلی که در حالی که این قابل فهم است که مردم ممکن است بالا بردن سوال در مورد آزمایشگاه "هیچ راهی وجود این ویروس در آمد از ما."

آقای Pompeo را متهاجم می ایستد در چین بشر-حقوق ثبت و فعالیت های نظامی خود را در جنوب چین دریاها اغلب او را در مواجهه با پکن رهبری است. در روز دوشنبه پاسخ به نظرات خود را در آزمایشگاه ایسنا توضیح داده شده آقای Pompeo به عنوان "یکی از بدترین وزرای امور خارجه در تاریخ آمریکا است."

نوشتن به James T. Areddy در james.areddy@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب