آتلانتا, عجیب و غریب, لحظات ورزشی: که در آن مربی ، در تلویزیون تماس با خوک

یادداشت سردبیر: در زمانی که ورزش در حال تعطیل ما را به یک نگاه (در هیچ منظور خاص) در برخی از لحظات عجیب و غری

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 26 اردیبهشت 1399

یادداشت سردبیر: در زمانی که ورزش در حال تعطیل ما را به یک نگاه (در هیچ منظور خاص) در برخی از لحظات عجیب و غریب از گرجستان, تاریخچه ورزش.

این یک فصل برای این سنین است.

شاهین' 2007 فصل بود نقطه کم برای حق رای دادن در طول مالک آرتور خالی تصدی.

همه چیز آنقدر بد است که سر مربی راه می رفت درب با سه بازی remaning در این فصل است.

"من شنیده ام از بابی از آن پس" بازنشسته شاهین گیرنده گسترده رادی سفید گفت: این هفته است. "من هنوز به شنیدن یک چیز از بابی پس از او سمت چپ خارج از مرکز."

Petrino پیچ و مهره ای در اوایل شب سه شنبه ، 11, 2007, پخش کردن بعد.

شاهین بودم کوبیده 34-14 توسط پرستاران در فوتبال سه شنبه شب. قبل از آن که دوشنبه کارفرمایی مایکل جکسون محکوم شد به 23 ماه را در زندان فدرال در ریچموند در سگ جنگی مورد.

بیشتر خواهد به اشتباه روز بعد.

"مطلب: آتلانتا در لحظات عجیب و غریب در ورزش

Petrino گفت: سفید – دو بار که او برنامه ریزی شده به ماندن بگیرید. به جای فرار کرد. او در سمت چپ این تیم مربیگری کارکنان و شهرستان در تلو تلو خوردن. او بعد در تلویزیون دیده می شود به عنوان آرکانزاس' سر مربی جدید در اواخر شب در کنفرانس خبری در فایت ارک., بعد که شنبه شب. او حتی مدرسه "وو خوک Sooey" شعار – کامل با هوراکشان – پس از سخنان افتتاحیه خود.

Petrino گفت که او در آنجا ماند تا تمام شب دوشنبه پس از شاهین' از دست دادن و صحبت کردن با همسر خود. "من می دانستم که من می خواستم به بازگشت به مربی کالج," Petrino گفت: در آن زمان. "نبود یک تغییر در ذهن آن را یک ماده از کار کردن جزئیات است."

سفید امضا Petrino به پنج سال $24.5 میلیون قرارداد Jan. 8 سال پس از آزادسازی جیم مرا.

Petrino چپ بازیکنان یک تایپ نامه "جان عزیز" اعلام خروج خود را. ایمنی وکیل Milloy نوشت: "ترسو" بیش از نام خود را با یک نشانگر قرمز. بازیکنان خشمگین شد.

تنگ پایان Alge ویرجینیای غربی لعنتی Petrino. حتی خفیف ادب Warrick دان گذاشته به رفتگان مربی. دفاعی هماهنگ کننده مایک زیمر به نام Petrino ترسو برای خروج از مربیان و خانواده های آنها در برزخ است.

Atlanta Journal-Constitution شاهین ضرب و شتم نویسنده استیو Wyche تایید با یک تیم رسمی که کاهش یافته است به نقل نام که Petrino در واقع ترک شغل خود را با شاهین به قبول این کار در دانشگاه آرکانزاس است.

در سال های بعد از آن گزارش شد که سفید و دالاس صاحب جری جونز به حال اختلافی. آن ممکن است شروع با Petrino خروج. جونز که در آرکانزاس شده در برگشتاندن Petrino دور.

در 25 فصل به عنوان یک NFL بازیکن شاهین کیکر Morten اندرسن فکر کردم او تا به حال دیده می شود فقط در مورد همه چیز.

"مقدار چیز بدبختی که برای ما اتفاق افتاده و آسیب دیده تیم فوتبال و سازمان بی سابقه بوده است," اندرسن گفت: پس از Petrino چپ.

بازیکنان رفت و به حالت زنده ماندن.

"این بیش از حد برای بازیکنان به نگرانی در مورد" دان گفت: در آن زمان. "فقط سعی کنید به بازی فوتبال خوب و بیرون رفتن و نه خجالت."

روحیه در سازمان بود و در پایین ترین سطح در یک فصل مملو از رسوایی.

"همه همه چیز سوال" دان گفت. "در بسیاری از عدم قطعیت از بالا به پایین. آن را نه فقط بازیکنان; این مدیریت بیش از حد."

دان بعدها تبدیل شدن به یک بخشی-صاحب حق رای دادن.

"من نمی توانم فکر می کنم از یکی دیگر از ورزش های حق رای دادن است که از طریق آنچه که ما از طریق این سال" اندرسن گفت. "از دست دادن ما حق رای دادن کارفرمایی. سپس با داشتن مسائل با سر مربی. دیگر مسائل مربوط به پرسنل در طول راه ... آن بوده است بسیار چالش برانگیز است."

دفاعی پشت مربی Emmitt توماس نام این مربی موقت برای سه بازی نهایی (دو نفر از آنها شاهین زیان) به عنوان شاهین به پایان رسید 4-12.

"ما قصد داریم تا بهترین نتیجه را از آن" توماس گفت.

حتی مخالفان احساس متاسفم برای شاهین.

"کلاه من خاموش می رود به کسانی که بچه ها" Tampa Bay گیرنده گسترده مایک کلیتون گفت. "آنها تا به حال به تحمل بسیاری از مسائل و بازیکنان باید قرار داده نمی شود در آن موقعیت است."

تنها چیزی که خوب به بیرون آمدن از 2007 افتضاح بود توسعه و سفید بود که مربی گسترده ای از گیرنده های مربی پل Petrino بابی برادر.

"من دو سال بازی برای شاهین بود که بسیاری از فشار سفید" گفت. "رفتن به آن سال آن را فقط احساس های مختلف. وقتی که من نشستم و به صحبت بابی و پل آنها از من خواست به مرد است. آنها از من خواست به آن مرد. بنابراین من در حال حاضر می دانستم که رفتن به فصل آنها از من خواست به آن مرد."

Petrino برنامه ریزی شده به مرکز جرم در اطراف سفید و ویک.

"این یک مقدار زیادی از چیزهایی را که از من پرسیده" سفید گفت. "آنها از من خواست به از دست دادن وزن است. آنها می خواستند مرا به در آمده در شکل بهتر است. من بسیار سخت است که offseason. من فکر می کنم من وزن در 205. قبل از آن من بود و 215. بنابراین من تا به حال از دست رفته 10 پوند رفتن به آن سال است. من فقط خیلی بیشتر سریعتر و سریعتر و مواد منفجره."

سفید بود که در دور اول انتخاب و در سال 2005 از آلاباما-بیرمنگام به حال استعداد. پل Petrino کشیده آن را از او.

"من تا به حال سرگرم کننده" سفید گفت. "بودن با مربی P سرگرم کننده بود. بابی سرد بود بیش از حد از طریق تمام این ظروف سرباز یا مسافر و تمام است که بی معنی است. نیاز به مقابله با مایک ویک حادثه و رفتن را از طریق که offseason آن نوع از دیوانه, اما در همان زمان من احساس می کردم که حتی اگر ما نمی دانیم چه مایک بود که به من احساس ادبانه ما خواهد بود به نظر خیلی خوب به خاطر بازی-تماس و راه ما بودند رفتن به تمرین و چیزهای شبیه به آن."

وجود دارد که مدت طولانی است که زمزمه های اطراف شاخه گل و بلبل که ویک نگاه های دیدنی و جذاب در سری تمرینات که گفته می شود داوطلبانه در آن زمان است. سفید تایید کرد گزارش آن.

"کاملا زمانی که رفتن را از طریق جلسات و چیزهای شبیه به آن مایک بود برداشتن جرم بسیار سریع, سفید", گفت:. "در جرم شما تا به حال بسیاری از مختلف چک از دو به دو و سه توسط یک مجموعه است که ما می توانید بررسی کنید که رنگ که در واقع نقش."

ویک به دنبال به جلو به بازی برای Petrino.

"مایک بود واقعا که بتواند مفاصل و فقط چک کردن پایین" سفید گفت. "ما فقط دو دقیقه دریل و چیزهای شبیه به آن, آبی, سبز, سیاه و سفید, رنگ های مختلف به صورت های مختلف بازی می کند و او به دنبال واقعا خوب است.

"همه چیز به دنبال صاف است. توپ بیرون آمدن دست خود را به سرعت."

اما با فدرال سگ جنگی مورد حلق آویز بیش از سر خود را عمومی و رسانه ها هرگز به دیدن ویک در Petrino را جرم.

"او توپ را به سرعت" سفید گفت. "ما تا به حال بهتر و سریع-بازی چیزهای از ما از رژیم و خیلی بیشتر بازی-اکشن عبور کند. خیلی بیشتر از حداکثر حفاظت. جرم ما بود که به دنبال واقعا خوب مرد تا آن نقطه است."

آن را دشوار است در Petrino و این تیم یک بار ویک مورد رفت و وری.

"این سخت بود برای ما" سفید گفت. "ما همیشه فکر می کردم او به آینده. ما فکر کردیم این چیزی بود رفتن به ضربه و توسط (نمایشگاه) فصل است که او خواهد بود. این که چگونه ما به نوعی آن را گرفت."

پس از آن مشخص شد که جکسون در مشکل عمیق, آن را خیلی دیر شده بود.

"بزرگترین ضربه زمانی بود که ما می دانستیم که او نبود آمدن ما نمی دانیم که چگونه ما می رویم به نگاه ادبانه" سفید گفت. "ما تا به حال به معنای واقعی کلمه بیش از OTAs و همه چیز را در همه چیز را به عنوان اگر مایک بود کارفرمایی. همه از بازی تماس ها و چیزهای شبیه به آن.

"ما تا به حال برای رفتن به عقب و تغییر بسیاری از چیزهای که هنگامی که ما آغاز شده و با جوی (هارینگتون) و Chris Redman و آنها را در رقابت برای نقطه زیرا آنها نوع دیگری از بچه ها. ما به معنای واقعی کلمه به حال برای رفتن به عقب و وصله پینه کردن کل سیستم. این یک تغییر بزرگ است."

سفید تا به حال 63 جلب رفتن به که دوشنبه شب بازی. او در پایان با 83 جلب برای 1,202 متری و شش touchdowns در دستیابی به موفقیت های نجومی.

"احمقانه ترین قسمت در مورد آن این است که زمانی که او به سمت چپ آن را در وسط شب" سفید گفت. "هنگامی که من بیدار بودم پنج تماس از دست رفته در اوایل صبح از پل. من بلند شدم و در جواب تلفن و او مانند " هی رادی بابی را ترک کنید.' و گفتم چه شما در حال صحبت کردن در مورد?' او گفت: "آره ، او فقط ترک.' "

سفید می خواستم به می دانم که اگر پل Petrino اقامت داشت. پل Petrino گفت: او می خواست به ماندن اما رفت و با برادرش به آرکانزاس است. او ماندن در تماس با سفید برای بقیه فصل.

به نام او هر هفته برای اطمینان از سفید تا به حال برنامه بازی پایین بود و آماده برای بازی.

"من قدردانی و دوست داشتنی پل که" سفید گفت. "حتی تا به امروز ما هنوز هم به ماندن در تماس با هر یک از دیگر. من از او حتی برای رسیدن به من بقیه این فصل و برای اینکه یک مرد واقعی و بودن در این نشست است. او مجبور به انجام این کار است."

تا آنجا که بابی Petrino سفید نیست دقیقا انتظار برای یک تماس.

Petrino را پر از دست انداز فوتبال سوار نشده است. او به نام سر مربی در بخش دوم میسوری ایالت در ماه ژانویه است. در طول توقف در آرکانزاس غربی کنتاکی و لویی Petrino ارسال شده توسط 119-56 ضبط بیش از 14 فصل است.

پس از خروج از شاهین Petrino تا به حال Razorbacks نورد تا زمانی که او مجروح در تصادف موتورسیکلت نشان داد که ازدواج با یک گروه ورزشی کارکنان. Petrino در ابتدا گفت که او تنها بود اما بعدها کشف کرد که او تا به حال یک زن مسافر و آنها را درگیر در یک رابطه است.

پس از اخراج توسط آرکانزاس او یک سال قبل از متداول شدن در غرب کنتاکی.

او رفت و برگشت به لویی در سال 2014 برای دومین روی لئامت دادن.

او اخراج شد و یک سال پس از کارفرمایی Lamar جکسون در حال اجرا برخی از نقش هایی که برای طراحی شده بودند ویک برنده 2016 Heisman جایزه. علاوه بر تبدیل شدن به اولین مدرسه Heisman برنده جکسون و Petrino تا به حال این برنامه به عنوان بالا به عنوان شماره 3 در آسوشیتد پرس بالا 25 نظرسنجی و در دسترس college football playoffs.

یک سقوط آزاد فصل بعد منجر به اخراج او.

Petrino بازگشت نیست یک ایمیل و یا تماس تلفنی به او میسوری دولت برای این مقاله.

--

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de