ATP در آتلانتا باز به حالت تعلیق به علت coronavirus

این Truist آتلانتا باز است آخرین منطقه رویداد ورزشی به تعلیق با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. حرفه ای تنی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 26 اردیبهشت 1399

این Truist آتلانتا باز است آخرین منطقه رویداد ورزشی به تعلیق با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

حرفه ای تنیس رویداد که برای جشن سالگرد 10 در حال حاضر برگزار نمی شود در آن اعلام شد جمعه. آن را برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 25-Aug. 2 در آتلانتا ایستگاه.

"سلامت و ایمنی هر کس در ارتباط با تنیس ATP تور و Truist آتلانتا باز میباشد همانطور که ما حرکت مداوم بحران بهداشتی و coronavirus همه گیر" مدیر مسابقات ادی گونزالس در بیانیه ای گفت. "افکار ما هستند با همه در سراسر جهان است که تحت تاثیر COVID-19."

ATP Tour متوقف شده است و از ماه مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

سازمان را به نوبه خود توجه خود را به سال آینده آتلانتا باز, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24-Aug. 1 2021. "ما همچنان به همکاری با شرکای خود برای کمک به ایجاد یک تاثیر مثبت در جامعه ما در طول این زمان دشوار است" گونزالس گفت. "به خوبی تیم ما این است که در حال حاضر تغییر تمرکز به ما 2021 رویداد که در آن ما امیدواریم که به ارائه منحصر به فرد و تجربه ای هیجان انگیز برای ورزش و طرفداران تنیس."

آتلانتا باز که قبلا شناخته شده توسط آن حمایت با BB&T یکی از 10 ATP تور حوادث در ایالات متحده و بخشی از ایالات متحده باز سری.

الکس DeMinaur برنده سال گذشته این مسابقات است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن