بارون ردکلیف لوقا Waddell منجر Georgia Tech پیش نویس امیدوار

ویک ردکلیف نبود مطمئن شوید که در چه نقطه پسرش بارون یک Georgia Tech outfielder خواهد شد در لیگ اصلی بیس بال پی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 22 خرداد 1399

ویک ردکلیف نبود مطمئن شوید که در چه نقطه پسرش بارون یک Georgia Tech outfielder خواهد شد در لیگ اصلی بیس بال پیش نویس آغاز می شود که پنج شنبه شب.

اما صحبت یکشنبه بعد از ظهر او استراحت مطمئن باشید که آن اتفاق می افتد. این Radcliffs را سرگرم تعدادی از مکالمات با تیم های لیگ منتهی به پیش نویس در مورد بارون قدرت ضربه lefty. ویک ردکلیف گفت که 23 از 30 تیم اطلاع داده اند که آنها را ببینید بارون رفتن در پنج دور پیش نویس که نتیجه پنج شنبه دوم از طریق پنجمین دور.

"ما می دانیم که او برای به دست آوردن نام خود را به نام" ویک ردکلیف گفت: AJC. "بنابراین ما فقط در مورد هر فرصت در حال آمدن است."

بارون ردکلیف و shortstop لوقا Waddell به نظر می رسد این دو به احتمال زیاد کت زرد بازیکنان انتخاب شده در 160 بازیکن پیش نویس کوتاه از 40 دور به این پنج سال به عنوان یک هزینه-صرفه جویی در اندازه گیری به صورت عمده-تیم های لیگ.

ردکلیف و/یا Waddell خواهد گسترش به 40 تعداد سال متوالی است که یک تکنولوژی بازیکن انتخاب شده است و اضافه کردن به مربی دنی سالن در مجموع 126 پیش نویس بازیکنان در تکنولوژی.

"این تقریبا مثل روز قبل از مدرسه (شروع)" ویک ردکلیف گفت. "شما چیزی پیش بینی اتفاق می افتد و شما هیجان زده برای رفتن و دیدن آنچه که اتفاق می افتد. اما ما یک کمی پایین کلید."

پدر و پسر بودند به صرف شنبه شب در یک شیوه ای مناسب. ویک جوانان بیس بال مربی و مربی سابق و جزئی لیگ, بازیکن, است, این مربی برای یک 7-تحت تیم است و با کمک بارون.

ویک گفت: او موعظه به بارون که "حتی اگر او را برای رفتن به یک حرفه ای او هنوز هم قادر به بازگشت چرا که او یک بار در آن موقعیت خود را."

ردکلیف دوم تمام تیم-ACC انتخاب فصل گذشته پس از ضربه 12 خانه اجرا می شود با یک ضربه زنی در صد از .503 است که دارای ردیف 227 چشم انداز در پیش نویس توسط بیس بال آمریکا است. خروجی نوشت: از ردکلیف که وجود دارد سوالات خود را در مورد نرخ بالای strikeouts اما همچنین که او "plus-به علاوه قدرت خام که wows پیشاهنگی."

"او آماده است برای یک حرفه ای" ویک ردکلیف گفت: پسر خود را.

Waddell که آمار .322 با .436 بر پایه درصد در سال 2019 است رتبه شماره 116 پیش نویس چشم انداز بیس بال آمریکا و شماره 125 توسط MLB.com. بیس بال آمریکا مطرح شده سوالات خود را در مورد اندازه (5-پا-9, 180 پوند) اما ستایش خود را تطبیق پذیری و اخلاق کار و بینی او را به عنوان یک "سوپر-ابزار نوع بازیکنی است که می تواند پر در shortstop در خرج کردن اگر لازم است."

علاوه بر Waddell و ردکلیف سه تن دیگر از کت بازیکنان رتبه در بیس بال آمریکا بالای 500 پیش نویس چشم انداز پارچ Brant Hurter (No. 290) outfielder مایکل Guldberg (No. 310) و پارچ اندی آرچر (شماره 392).

تمامی این پنج تن از جوانان این فصل است. برای بازیکنان که نیست پیش نویس آنها ارائه می شود می تواند حداکثر امضای جایزه $20,000. این احتمال وجود دارد که آنها بازگشت به تکنولوژی تحت آن شرایط.

ارشد پارچ Jonathan هیوز دیگر نامزد, یک, که, پیش نویس نامزدی به احتمال زیاد شده اند که با کمک یک فصل کامل از بازی در این سال به عنوان او شروع به promisingly قبل از coronavirus همه گیر معلق بازی در اواسط ماه مارس.

در حالی که بسیاری از فن آوری پیش نویس امیدوار به نظر می رسد خارج از محدوده چشم انداز به احتمال زیاد در نظر گرفته شود 160-بازیکن پیش نویس, پیش نویس رتبه بندی می تواند ارزش بسیار است. در سال گذشته پنجمین دور مثلا 13 از 30 چشم انداز انتخاب شده بودند قرار گرفت خارج MLB.com's قبل از پیش نویس بالای 200. پنج شامل نمی شد در میان بیس بال آمریکا بالای 500 پیش نویس چشم انداز.

به احتمال زیاد عضو هال ورودی اول کلاس پیش نویس است جالب کوین پردا از لس آنجلس. پردا رتبه شماره 48 چشم انداز توسط هر دو بیس بال آمریکا و MLB.com و "به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین دبستان hitters در کلاس" با توجه به سابق. او شماره 3 دبیرستان ابتلا به چشم انداز با توجه به کامل بازی سراغ سرویس.

تکنولوژی مربیان امیدوار هستند که او را ایستادگی در تصمیم خود برای حضور در تکنولوژی و به دنبال تکنولوژی ابتلا به نوابغ مانند جوی بارت مت Wieters و جیسون Varitek. او را در موقعیت برای دریافت سالم امضای جایزه اگر پیش نویس در محله خود را رتبه بندی. شکاف ارزش برای شماره 48 دلار است 1,543,600.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن