پنج پرچم-برنده بریوز بازی را دوباره در تلویزیون

بریوز برنده لیگ ملی پرچم پنج بار در 1990s, تنها پنج بار آنها موفق به کسب آن پس از حرکت به آتلانتا. قلاب-عقد با

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 20 اردیبهشت 1399

بریوز برنده لیگ ملی پرچم پنج بار در 1990s, تنها پنج بار آنها موفق به کسب آن پس از حرکت به آتلانتا. قلاب-عقد بازی را دوباره پخش در سراسر پنج روز متوالی در Fox Sports شرقی.

این نمایش آغاز خواهد شد در 3 p. m. روز شنبه با جان Smoltz تبادل shutout در بریوز' 4-0 برنده بیش از پیتسبورگ در بازی 7 سال 1991 NL سری مسابقات قهرمانی. این بازی نیز نشان داده خواهد شد در 9 بعد از ظهر یکشنبه.

روز دوشنبه یکی از مشهورترین بازی ها در بریوز تاریخ – 3-2 برنده بیش از پیتسبورگ در بازی 7 از سال 1992 NLCS – هوا خواهد شد در 7 p. m. که نمایشی بازی البته در آن Sid ماهی تضعیف خانه با بارسلونا در فرانسیسکو Cabrera را خرج کردن-ضربه دو اجرای تک با دو در پایین ninth inning.

بریوز' سری-جارو بازی 4 پیروزی سینسیناتی در سال 1995 NLCS یک 6-0 پیروزی پشت سر استیو اوری و سه مسکن خواهد شد در 7 p. m. روز شنبه. یک 15-0 تار و مار سنت لوئیس در بازی 7 از سال 1996 NLCS شامل بریوز' شش-اجرای اول-زمین باز یافته رالی دربسته در محیط توسط تام Glavine پایگاه های لود شده سه گانه خواهد هوا در 7 p. m. دوشنبه.

و در نهایت بریوز' سری پایان 10-9 پیاده کردن برنده شدن بیش از متس در بازی 6 از سال 1999 NLCS تصمیم گرفت در یک پایگاه لود راه رفتن به Andruw جونز در 11th زمین باز یافته نشان داده خواهد شد در 7 p. m. دوشنبه.

>> یک نگاه در سال 1995 قهرمان بریوز

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن