پکن شیوع کروناویروس به بازار جرقه ترس از تجدید حیات

پکن مقامات گفت: بیش از 8000 برخی از 10,000 کارگران در Xinfadi بازار تا به حال شده که از یکشنبه. در یک

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 25 خرداد 1399

پکن مقامات گفت: بیش از 8000 برخی از 10,000 کارگران در Xinfadi بازار تا به حال شده که از یکشنبه. در یک مرکز ورزشی یک کارگر بهداشت در زمان سواب از افرادی که در حال بازدید و یا زندگی در نزدیکی بازار است.

عکس: noel celis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دلار هنگ کنگ—چین مقامات بهداشتی تعطیل قطعات از پکن به تصویب رسید و تنگ پس از کنترل پایتخت را تایید کرد تعداد رکورد جدید Covid-19 عفونت جرقه رشد نگرانی در مورد یک coronavirus تجدید حیات.

پکن تا به حال ثبت بیش از 50 مورد جدید توسط یکشنبه, همه محلی منتقل می شود و مربوط به Xinfadi یک آلاینده گوشت و سبزی در بازار عمده فروشی در منطقه جنوب غربی Fengtai که منابع بسیاری در این شهر از میوه و سبزیجات, مقامات گفت.

سی و شش مورد جدید کشف شد در روز شنبه—تمام وقت روزانه بالا برای شهرستان—پس از آن ثبت شش در روز جمعه با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت. این شهرستان کشف هشت بیشتر موارد توسط صبح روز یکشنبه گفته مقامات آوردن سه روز در مجموع به حداقل 50.

تا زمانی که اولین مورد جدید به بازار کشف شد و روز پنج شنبه در پکن بود لذت بردم 56-بعد از اجرا بدون هیچ گونه محلی انتقال.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

Fengtai مقامات پرده برداری از آنچه که به نام جنگ-مانند اقدامات مانند آن اعمال شده در سراسر کشور در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. کسانی که اقدامات شامل محدودیت های مسافرتی مسکونی مستندات و جمعی بسیج محله ناظر کمیته برای انجام دما کنترل و اجرای قرنطينه.

عکس منتشر شده توسط رسانه های دولتی چین و ویدئوها در گردش در رسانه های اجتماعی در روز شنبه نشان داد که ستون های بزرگ از پلیس و شبه نظامی پرسنل بسیاری از پوشیدن ماسک و دستکش حفاظت از بازار را پوشش می دهد که 12 میلیون فوت مربع—معادل بیش از 200 آمریکایی در زمینه فوتبال.

مقامات همچنین بسته پنج بازارهای دیگر در پایتخت بیش از آخر هفته قرار می گیرد و چندین مدرسه و مسکونی ترکیبات نزدیکی Xinfadi تحت مستند. همه گیر-خطر سطح چهار در این شهرستان 16 منطقه مطرح شد از پایین به متوسط.

بسته Xinfadi بازار روز یکشنبه در پکن Fengtai که در آن مقامات بهداشت گفت: آنها تا به حال شناسایی ویروس بر روی یک فروشنده هیئت مدیره برش.

عکس: noel celis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

"پکن وارد یک دوره فوق العاده," شهر Coronavirus شیوع پیشگیری و کنترل کمیته به ریاست پکن حزب کمونیست وزیر Cai چی گفت: در شهرستان رسمی دولت WeChat حساب روز شنبه.

جدید شیوع احیای coronavirus نگرانی است که تا به حال تا حد زیادی فروکش کرد به چین نقل مکان کرد به بازگشایی آن در اقتصاد و به دست آوردن مجدد یک ظاهر عادی. برای هفته رهبران چین را تبلیغ موفقیت خود را سخت در واکنش به موج اول از عفونت که شامل آهن شدید مستندات و توده تست جدید در اطراف خوشه.

پس از یک خوشه کشف شد در اواخر ماه مه در شهر ووهان که در آن همه گیر شروع شد و مقامات محلی مورد آزمایش بیش از نه میلیون نفر از ساکنان این شهرستان در 10 روز. یکی دیگر از خوشه های کشف شده در اطراف همان زمان منجر به reimposition از مستند اقدامات در یک شهر در شمال شرق استان جیلین.

مقامات بهداشت شمارش 57 جدید Covid-19 نفر در سراسر کشور در روز شنبه کمترین ملی مجموع از آوریل 13. در شمال شرقی استان لیائونینگ گفت: آن را به حال کشف جدید Covid-19 عفونت در افرادی که در تماس نزدیک با بیماران در پکن.

ردیابی Coronavirus مورد شمارش

این ویروس به تمام 50 ایالت آمریکا, بیمار هزاران نفر رسیده و بیش از 100 کشور

چین با ثبت بیش از 83,000 Covid-19 عفونت و بیش از 4,600 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شد.

ظاهر جدید خوشه در پکن بود به خصوص به دلیل نگرانی مقامات گرفته بود احتیاطی اضافی برای حفظ سرمایه رایگان از ویروس پس از شهرهای دیگر تا به حال آرام و کنترل.

روز جمعه در پکن شهرداری از دولت لغو شد بازگشت به دانشگاه از بیش از نیم میلیون دبستانی که قرار بود به سر کلاس های روز دوشنبه. یک روز بعد مقامات به حالت تعلیق در رویدادهای ورزشی و ورود گروه های تور از خارج از شهرستان است.

چند شهرستانها و شهرهای سراسر کشور گفت: ساکنان به سفر به پکن مگر اینکه لازم است و گزارش خود را به مقامات بهداشت محلی اگر تعداد آنها Xinfadi بازار در دو هفته گذشته.

بسته شدن این Xinfadi بازار که در آن شبه نظامی افسران پلیس نگهبانی یکشنبه مورد نیاز است به طور موقت باز-تهویه تجارت پست به راه اندازی برای اطمینان از تامین مواد غذایی برای پکن است.

عکس: روم pilipey/شاتر

پکن مقامات بهداشت گفت: آنها تا به حال شناسایی ویروس بر روی یک تخته برش که متعلق به یک فروشنده در بازار که به فروش می رسد وارداتی ماهی قزل آلا. این شهر دستور داده است تا سراسر شهر بود بازرسی ایمنی متمرکز شده تازه و منجمد و گوشت و مرغ و ماهی در سوپر مارکت ها و انبارها و خدمات پذیرایی.

به طور موقت باز هوای پست تجارت و جایگزین مسیرهای عرضه در حال راه اندازی برای اطمینان از در دسترس بودن مواد غذایی در پایتخت, رسانه های دولتی گزارش روز یکشنبه.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

یافته های اولیه بر روی نمونه های گرفته شده از بازار نشان می دهد که بیماران جدید می تواند آلوده شده اند از طریق تماس نزدیک با حامل ویروس یا به سادگی با بازدید از مناطق آلوده از بازار اضطراب سخت و ناگهانی Xinghuo معاون مدیر پکن مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در طول دولت در کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

بیش از 8000 حدود 10 ، 000 کارگران در Xinfadi قرار گرفته بودند آزمایش, یکشنبه, محلی, مقامات بهداشت و درمان گفت:, و اضافه کرد که Fengtai در حال حاضر انجام شده تقریبا 11,000 آزمون در مجموع و برنامه ریزی شده برای صفحه نمایش 46,000 افرادی که زندگی می کنند در نزدیکی بازار است.

این شهر دستور داده است تا امکانات پزشکی به موضوع هر بیمار که نشان می دهد نشانه هایی از تب به یک نوکلئیک اسید تست آنتی بادی آزمایش سی تی اسکن و یک روال آزمایش خون برای تعیین اینکه آیا او و یا او آلوده است coronavirus.

پکن دولت می گوید نزدیک به 100 آزمایشگاه و سایر امکانات در این شهر قادر به تست در مجموع بیش از 90000 نفر برای coronavirus در هر روز.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن