بوریس جانسون دفاع از دستیار مطابق با نصب خواستار اخراج

دومینیک کامینگز یک مشاور ویژه نخست وزیر خارج شد خانه اش در لندن در روز سه شنبه در میان اتهامات او مسخ

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 7 خرداد 1399

دومینیک کامینگز یک مشاور ویژه نخست وزیر خارج شد خانه اش در لندن در روز سه شنبه در میان اتهامات او مسخره, انگلیسی, مستند قوانین.

عکس: دانیل leal-olivas/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

لندن—نخست وزیر بوریس جانسون تلاش برای دفاع از بالای دستیار Dominic کامینگز تلاش سهشنبه به عنوان یک نظرسنجی نشان داد اکثریت مردم بریتانیا معتقد مشاور شکسته بود lockdown قوانین و بیشتر نمایندگان مجلس خواستار اخراج او.

آینده از آقای Cummings است که تحت سلطه خبری در انگلستان از دولت تایید کرد, گزارش سفر او تقریبا ظهر انگلستان به ماندن در پدر و مادر خود را' ملک در اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث عجیب و غریب سیاسی استقلالی در کشور است که مبارزه با بالاترین Covid-19 مرگ و میر در اروپا است.

در تلاش برای فرونشاندن بحران آقای جانسون خواسته آقای کامینگز به برگزاری غیر معمول در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج خیابان داونینگ در روز دوشنبه. دستیار آقای جانسون رئیس ستاد به جزییات از سفر خود به شمال انگلستان با همسرش بود که بیمار با علائم Covid-19 و 4 ساله پسر. آقای کامینگز به استناد یک بند در قوانین است که اجازه می دهد تا مردم در شرایط استثنایی به دنبال کمک با مراقبت از کودکان.

در آن نظر سنجی انجام شده توسط YouGov 71 درصد از مردم بر این باورند او را شکست مستند قوانین با 59 درصد گفته او باید اخراج می شود. آقای جانسون شخصی تصویب امتیاز غرق شد برای اولین بار به قلمرو منفی غوطه وری 20 امتیاز در چهار روز, بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط Savanta ComRes.

کامینگز و اتفاقات

  • بوریس جانسون آندولس با نفوذ مشاور Dominic کامینگز را در طول سفر مستند (25 مه)
  • بوریس جانسون نوبت به ماوریک Brexit معمار به تحویل اتحادیه اروپا تقسیم (ژوئیه 26 2019)

داگلاس راس یک کاربر وزیر استعفا داد و گفت که او نمی تواند بگوید رای دهندگان خود آنها در اشتباه بودند در خانه بمانند.

آقای جانسون صرف عظیم سرمایه سیاسی برای نگه داشتن آقای کامینگز در خیابان داونینگ. با اکثریت 80 در مجلس عوام و بدون انتخابات عمومی لازم است تا 2024 آقای جانسون ممکن است مشاهده اختلاف به عنوان یک طوفان او مقدار زیادی از زمان برای سوار کردن.

این زن 48 ساله آقای کامینگز کمک آقای جانسون برنده اکثریت زیادی طول انتخابات سال گذشته است و دیده می شود به عنوان کلید در نقشه برداری از یک طرح برای پست-Brexit بریتانیا.

آقای کامینگز است پلاریزه شکل در داخل حزب محافظه کار به دلیل بی ادب سبک. چند تن از قانونگذاران محافظه کار که خواستار خروج خود را بیش از آخر هفته به مدت طولانی می خواستم به او رفته است.

این موضوع به نظر می رسد که قطع طریق به گسترده تر افکار عمومی یک عامل که می تواند باعث مشکلات برای دولت است. چند کشور را در آغوش مستند مانند انگلیسی با نظر سنجی به طور منظم نشان می دهد که آنها به مراتب بیشتر به نفع اقدامات از رای دهندگان در سایر کشورهای اروپایی و ایالات متحده آمریکا

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

آقای جانسون محبوبیت افزایش یافت و در ماه مارس پس از او دستور داد مردم را به ماندن در خانه. آقای کامینگز که طولانی شکایت در مورد انگلیسی بودن دولت از تماس با مردم عادی خطرات ظاهر می شود را لمس خود تحلیلگران می گویند. برای بسیاری از انگلیسی ها که قرار دادن زندگی خود را در انتظار آقای کامینگز سفر رفت و در برابر روح قوانین است.

عناصر آقای کامینگز داستان نیز نمی حلقه درست می گویند برخی از قانونگذاران. آقای کامینز گفت: سفر شمال در ماه مارس بود به اطمینان حاصل شود که کسی قادر خواهد بود به دنبال پس از او ترس از او و همسرش هر دو را سقوط بیمار با Covid-19.

حدود دو هفته بعد خانواده کشف شده در نزدیکی بازار شهر. که همان روز به عنوان روز تولد. آقای کامینگز گفت که او ساخته شده hourlong دور سفر به Barnard Castle برای تست بینایی خود را و ببینید که اگر او مناسب برای درایو دیگر بازگشت به لندن است.

مارک هارپر محافظه کار مجلس و سابق, پارتی, شلاق زدن, با صدور بیانیه ای گفت: "وجود نداشت معتبر توجیهی" برای آقای کامینگز سفر به Barnard Castle در طول مستند و خواستار خروج خود را. رئیس حزب محافظه کار در اسکاتلند و چند تن از قانونگذاران حزب پیوست و همکاران تماس برای آقای کامینگز به ترک.

آقای جانسون و کابینه اش دو برابر کردن دفاع خود را در مدت کوتاهی پس از. در یک جداگانه در کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه آقای جانسون گفت: خود را با قلم مو با Covid-19 ترک کرده بود و او نیاز به پوشیدن عینک. دولت روز سه شنبه در ادامه به موضوع آن حمایت کامل از آقای Cummings.

نوشتن به حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن