بریوز در میان تیم های آزاد جزئی leaguers این هفته

بریوز در میان تیم های آزاد جزئی leaguers در هفته گذشته. با minor-لیگ فصل به لغو (و نه رسمی اما غیر قابل اجتناب

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 10 خرداد 1399

بریوز در میان تیم های آزاد جزئی leaguers در هفته گذشته.

با minor-لیگ فصل به لغو (و نه رسمی اما غیر قابل اجتناب) و بسیاری از بازیکنان منتشر شده در پایان ماه مارس به دلیل coronavirus توقف عملیات بیس بال در این هفته به ویژه خروج دسته جمعی از جزئی-لیگ استعداد از تقریبا در هر سازمان است.

بریوز که نیست انتشار هر گونه بازیکنان قبل از همه گیر را کاهش ده دو بازیکن خود را از سطوح پایین تر. این تیم خواهد پرداخت آن باقی مانده جزئی leaguers از طریق ژوئن. تا کنون هر گزارش تیم انجام خواهد داد به جز یک را که انتخاب می شوند برای جلوگیری از پرداخت جزئی leaguers خود را به 400 دلار در هر هفته کمک هزینه در ممکن است تا پایان.

بریوز هنوز هم "کار را از طریق (خود) گزینه های" فراتر از ماه آینده با توجه به یک فرد آشنا با باشگاه تصمیم گیری.

در میان تیم گزارش کاهش بود, 2014 در دور اول انتخاب Braxton دیویدسون, که هرگز بالاتر از یک توپ. بریوز منتشر 24 بازیکن در مجموع.

بیس بال آمریکا گزارش زیر بریوز چشم انداز منتشر شده است:

Right-hander Shairon بنت

Right-hander والتر Borkovich

Right-hander الکس Camacho

Right-hander Luis De Jesus

Right-hander Carlos De La Cryz

Right-hander لوئیس دیاز

Right-hander کالیب Dirks

Right-hander گرگ لبنانی جذ

Right-hander خوزه Olague

Right-hander Ryan Shetter

Right-hander لئوناردو وارگاس

چپ دست خوزه مانوئل فرناندز

Left-hander رامون لینارس

Left-hander نستور Bermudez

Left-hander کارلوس Caminero

Left-hander Orelvis Rijo

گیر Denzel Bryson

جالب برندن Chapman

جالب زاک سوریا

گیر هاگن Owenby

گیر سفت رویز

اولین baseman Braxton دیویدسون

اولین baseman برندان ونتر

اولین baseman ری هرناندز

سوم baseman Yerangel مدینه

سوم baseman اردن راجرز

Shortstop نلسون Celesten

حق fielder Randi د لا کروز

حق fielder Joel ریس

چپ fielder مسیحی سامرا

بسیاری از این جزئی leaguers شده اند که کاهش در ماه مارس, اما به همه گیر متوقف MLB عملیات. بازیکنان نیز منتشر شد در اطراف عمده-لیگ پیش نویس که نزدیک است در ژوئن 10, اما تنها شامل پنج دور به جای استاندارد 40.

انتشار شماره های متنوع اند. این متس گزارش خود را کمرنگ سازمان توسط 39 در هر بیس بال آمریکا است. آستروس گزارش کاهش 17. توله گزارش اجازه 28 بازیکنان بروید. سلطنتی و دوقلو هستند تنها تیم گزارش شده قطع نمی شود هر بازیکن از بعد از ظهر جمعه.

چه چیزی متفاوت در مورد فهرست-پیرایش روند این زمان زمان – کاهش اتفاق می افتد همه در یک بار – و بلندی عدم قطعیت است.

بدون جزئی-لیگ فصل و با متعدد جزئی-تیم های لیگ حذف شود (قبل از همه گیر توسعه) بسیاری از بازیکنان خواهد شد در سمت چپ بدون یک صندلی در پایان از موسیقی است. به عبارت دیگر برخی دیگر نمی خواهد این شانس را به دنبال خود بیس بال آرمان.

در حالی که پیش نویس کوتاه, بازیکنان, که, نیست, انتخاب خواهد شد رایگان برای ثبت نام با هر باشگاه است که می تواند کمک به پر کردن سطوح پایین تر اما برای حداکثر 20 ، 000 دلار جایزه است.

که به معنی بسیار بالاتر در نظر گرفته با استعداد و انگیزه برای انتخاب کردن برای مدرسه بیش از افراد زیر سن قانونی هر چند بازیکن را مجبور به استفاده از فیلدینگ ارائه می دهد و چیدن مقصد خود را – بی سابقه ای توسعه است. فکر می کنم شبیه به undrafted رایگان آژانس در NFL فقط با یک حتی مالی زمین بازی.

اما به عنوان کسانی که جدید امید شروع, دیگران جاه طلبی نتیجه گیری کرد. بیش از 1 ، 000 بازیکنان قطع شده است در این هفته با توجه به ESPN. بسیاری از کسانی که بازیکنان را دیده حرفه خود را به عنوان فرصت رشد باریک در لیگ کوچک است.

"برای بیش از یک سال و MLB برنامه ریزی شده به قرارداد حدود یک چهارم از جزئی-تیم های لیگ برتر تا قبل از سال 2021 فصل" ESPN خودی جف Passan نوشت. "ترکیب است که با یک شدت کوتاه تازه کار, پیش نویس -- فقط پنج دور در این سال به جای معمولی 40-و تاخیر بین المللی رایگان-عامل خریدهای تا به عنوان اواخر به عنوان Jan. 15 جزئی-لیگ سیستم می تواند به عنوان نازک به عنوان آنها در سال بوده است."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب