بریوز آزمایش با لوله کشی-در صدای جمعیت در طول intrasquad بازی

بریوز خود را تکمیل دوم intrasquad داد و بیداد در سه شنبه شب این بار با این تیم در خانه شکست دادن این تیم دور 5

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 25 تیر 1399

بریوز خود را تکمیل دوم intrasquad داد و بیداد در سه شنبه شب این بار با این تیم در خانه شکست دادن این تیم دور 5-0 در شش نوبت.

برای اولین بار بریوز تجربه با لوله کشی-در جمعیت سر و صدا. هر حق رای دادن است که بدانند چگونه آن را اداره کند خالی استادیوم ها در این فصل و در یک دوره مشخص از عمل خواهد بود پمپاژ در صدای جمعیت برای جلوگیری از سکوت بی دست و پا و پخش صید بیش از حد بازیکن پچ پچ.

حداکثر سرخ شده که آغاز شده و به صورت "صفحه اصلی" تیم گفت: او واقعا فکر می کنم خیلی در مورد صدا.

"من حدس می زنم آن هم از نوع همان احساس" او گفت:. "وجود دارد و حداقل چیزی که به جای شنیدن بسیاری از هیچ چیز. بنابراین من حدس می زنم آن را به کمک کمی."

وقتی پرسیده شد که در مورد سر و صدا, مدیر, برایان Snitker اظهار نظر به طور مشابه اگر او آن را پذیرفته بود و آزار دهنده در ابتدا.

"آن را مانند هر چیز دیگری من متوجه نشدم من یک سر و صدا به عنوان بازی رفت و در" او گفت:. "در ابتدا, آن را کمی تحریک کننده است. اما همانطور که ما در رفت و من متوجه آن کاملا صادقانه. این یکی از آن چیزهایی است که بعد از ما آن را انجام, شما در حال رفتن به آن را متوجه. من فکر می کنم آن را به انجام آنچه آنها می خواهند آن را به انجام است که به گمان من در حال غرق شدن برخی از آنچه اتفاق افتاده بود گفت."

>> گزارش: Braves به ثبت نام dodgers

یادداشت های دیگر از روز سه شنبه:

- سرخ اجازه بازدید سه در چهار بدون گل نوبت. او انداخت 65 رزین و یک تفرج باقی مانده قبل از فصل به طور منظم.

در طول بهار, آموزش سرخ شده بود کار خود را تغییر دهید تا به امید رشد آن می تواند کمک به او را یک گام به جلو. زمین است که هنوز یک کار در حال پیشرفت به عنوان روز شنبه نشان داد اما سرخ شده است که در آن روند.

"آن را خوب سرخ" گفت. "آن سازگار نیست هنوز. آن را تا به برخی از روزهای خوب و بد. امروز من انداخت یک زن و شوهر – بسیار بسیاری از آنهایی که خوب. اما در بیشتر قسمت ها این یک کار در حال پیشرفت است. من فقط برای حفظ پرتاب آن است. بیشتر تجربه من راحت تر من بود با آن است."

Snitker افزود: "شما اضافه کردن سلاح های دیگر مانند که – من می دانم که او و کول (Hamels) صحبت های زیادی شده است در مورد آن -- آن را فقط رفتن به او را که بسیار بیشتر از یک کامل پارچ."

- Marcell Ozuna دو برابر کردن Bryse ویلسون چیدن تا جایی که او را به سمت چپ خاموش دوشنبه هنگامی که او تا به حال دو بازدید خاموش Soroka. سه بازدید در دو شب در حال حاضر بیش از او در بهار آموزش (2-برای-24).

- در میان بازی برجسته بود Ozzie Albies که خرد شده یک راست دست, صفحه اصلی اجرا کردن کریس Rusin در چهارم زمین باز یافته. او نیز به ثمر رساند یک اجرا. آن آمد 24 ساعت پس از Albies ثبت دو بازدید (و سرقت) در برابر مایک Soroka.

حتی با بیس بال محروم از تعامل فیزیکی با توجه به سلامت پروتکل Albies نشده بود و مسائل زخم های انرژی که برای او شناخته شده است.

"این همیشه سرگرم کننده به تماشای Ozzie بازی بیس بال" Snitker گفت. "من می توانم بگویم همه, اگر شما بازی بازی مانند Ozzie شما در حال رفتن به بازی آن را به سمت راست. من نمی دانم اگر کسی بیشتر سرگرم کننده بازی بیس بال از آن بچه. آن را فقط به آنچه او می کند. او شادی را به اطراف است. یک مرد جوان فوق العاده. شما فقط او را به عنوان او همچنان به رشد و بهتر و بهتر."

- تبادل چشم انداز تاکر دیویدسون تن به تن بدون گل دو نوبت. او بازنشسته Ozuna Austin رایلی و Dansby سوانسون 1-2-3 پنجم. دیویدسون, که هنوز به زمین در این رشته می تواند تبدیل به یک عامل مهم در کوتاه برنامه. او خواهید بود نزدیک به جبهه خط تماس-تا زمانی که نامزدهای بریوز شیب به عمق خود را.

Snitker ذکر دیویدسون در حال توسعه یک نوار لغزنده بیش از شکستن. او raved مورد southpaw که ممکن است شده ام بریوز' top جزئی-لیگ شکست فصل گذشته. دیویدسون تا به حال 2.15 عصر با 134 strikeouts در 129-2/3 نوبت در سراسر دو سطح موقعیت او ممکن است برای اولین بار در این فصل است.

"من به یاد داشته باشید که (کشویی) در بهار آموزش," او گفت:. "این تند و زننده بشه. ... من مثل این بچه در اردوگاه به عنوان ما در حال تلاش برای پر کردن فضاهای خالی. او شروع به او را rostered او قطعا می تواند کمک به ما در پل های با پتانسیل برای شروع است. ما قصد داریم به نگه داشتن تبادل او را به خاطر چیزهای که امشب خیلی خوب بود."

- یعقوب روزنامه به نظر می رسد که کاهش وزن بیش از شکستن. Snitker ستایش Webb را از عملکرد فصل گذشته و گفت: او را در میان کوزه بریوز "خواهد شد در برخی از نقطه, اگر نه در ابتدا (فصل)."

Webb بود یک سورپرایز شیرین و لذت بخش در 2019. این rookie حال 1.39 عصر در 36 بازی قبل از اینکه یک راست آرنج برخورد خود را به پایان رسید فصل است.

- بریوز خواهد شد بنا به گزارش نشانه سابق All-Star outfielder dodgers انتظار فیزیکی خود را. Puig جایگزین نیک Blackburn که تصمیم گرفت علیه این فصل و درخواست کمک مورد نیاز در برابر دست راست تبادل.

- Snitker نام Soroka بریوز' باز کردن-شروع روز پنج شنبه بعد از ظهر. Soroka را تبدیل به جوانترین باز-بعد استارت در تاریخ حق رای دادن. بریوز باز در متس در جولای 24.

سرخ شده و تبادل روز پس از Soroka معنی او می تواند در تراز وسط قرار دارد به عنوان بریوز' شماره 2 استارت.

- بریوز برگزار خواهد شد دو بیشتر بازی های این هفته جمعه و شنبه – قبل از مواجهه با Marlins در یک جفت از نمایشگاه هفته آینده. پنج شنبه انتظار می رود که به نمایش گذاشتن تعداد زیادی از کوزه در حالی که حدود نه نوبت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن