Braves " دوشنبه intrasquad بازی خواهد تلویزیونی

در یک مثال ورزشی شبکه' زمان تشنگی برای زنده برنامه نویسی, بریوز intrasquad بازی خواهد تلویزیونی دوشنبه. Fox S

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 21 تیر 1399

در یک مثال ورزشی شبکه' زمان تشنگی برای زنده برنامه نویسی, بریوز intrasquad بازی خواهد تلویزیونی دوشنبه.

Fox Sports جنوب شرقی را نشان می دهد بریوز مقابل بریوز آغاز و در 7 p. m. برای اولین بار تمدید برنامه تلویزیونی از این تیم در عمل پس از coronavirus همه گیر تعطیل آموزش بهار در ماه مارس است.

90 دقیقه برنامه تلویزیونی خواهد شد که توسط جروم Jurenovich و پل برد از Fox Sports جنوب/جنوب شرقی studios در Midtown آتلانتا با کلی Crull گزارش از Truist پارک. این طرح نیست برای یک بازی سنتی, پخش, اما برای Jurenovich و برد به بحث در مورد عمل و فصل آینده به عنوان بینندگان نگاه در intrasquad داد و بیداد.

مایک Soroka و جاش Tomlin در حال برنامه ریزی برای شروع کوزه دوشنبه برای دو گروه از بریوز.

Fox Sports جنوب شرقی نیز خواهد televise دو بریوز نمایشگاه بازی برابر میامی مارلینز در جولای 21 (7 p. m.) و در 22 ژوئیه (4 p. m.) در Truist پارک. تراشه Caray و جف Francoeur خواهد تماس آن بازی.

بریوز شروع تابستان آموزش ژوئیه 3 به عنوان آنها آماده برای شروع خود را همه گیر-تاخیر در فصل به طور منظم جولای 24 برابر متز در نیویورک است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن