بریوز انتخاب left-hander Jared شوستر با 25th انتخاب در پیش نویس

بریوز انتخاب شده ویک فارست چپ دست پارچ Jared شوستر با خود در دور اول انتخاب شماره 25 به طور کلی در لیگ اصلی بی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 22 خرداد 1399

بریوز انتخاب شده ویک فارست چپ دست پارچ Jared شوستر با خود در دور اول انتخاب شماره 25 به طور کلی در لیگ اصلی بیس بال پیش نویس پنج شنبه شب.

شوستر است که زمان برای تغییر است که تولید بیش از 60% بوی رای شد و به عنوان یکی از بهترین ها در این کلاس است.

انتخاب شروع دومین پیش نویس زیر بریوز, معاون رئیس جمهور سراغ دانا قهوه ای بود که مسلح به دو دور اول انتخاب سال گذشته است. تیم منتخب دو بازیکن کالج در سال 2019 گیر شیا Langeliers (شماره 9) و infielder برادن Shewmake (شماره 21).

ورود بهار بیس بال آمریکا رتبه بریوز' سیستم چهارمین بهترین ها در بیس بال. آن هشدار داد هر چند: "پاییز در حال آمدن است. دو سال از هم اکنون بریوز به احتمال زیاد رتبه در میان پایین سوم در شرایط مزرعه سیستم استعداد. سپس توسط آتلانتا فارغ التحصیل شده را در یک جریان ثابت از تولیدی بزرگ leaguers اما کشش و برگشت به Ozzie Albies' 2017 ورود."

بریوز باید سه میدارد از طریق کوتاه پنج دور پیش نویس: ردیف: 97 شماره 126 شماره 156. این تیم ضبط دوم آن طفیلی در امضای مسکن Will Smith اما دست آورد های اضافی را انتخاب کنید هنگامی که مشت زن جاش دونالدسون رد مقدماتی خود را ارائه و امضا شده با مینه سوتا است.

قهوه ای استفاده خواهد کرد آن میدارد علاوه بر منحصر به فرد undrafted رایگان آژانس که به دنبال برای پر کردن این سازمان به سطوح پایین تر. مانند بسیاری از تیم های بریوز اخیرا کمرنگ سیستم خود را از 30 بازیکن با بسیاری از کسانی که به احتمال زیاد منتشر شده در ماه مارس و یا در اطراف این پیش نویس بدون در نظر گرفتن همه گیر. این تیم نیز از دست داده و بیش از یک دوجین چشم انداز در سال 2017 به عنوان مجازات برای بازار بین المللی نقض هر چند کسانی که ضرر و زیان شدند و احساس بیشتر در کمیت نسبت به کیفیت.

پس از پنج دور نتیجه گیری بازیکنان آزاد هستند برای ثبت نام با هر تیم برای بیش از $20,000 جایزه. این واقعیت است که ارسال خواهد شد بسیاری از بالاتر در نظر گرفته شده و چشم انداز بازگشت به مدرسه اما برای کسانی که سرگرم کننده ارائه بریوز خواهد بود مطلوب فرود نقطه داده شده حق رای دادن اعتبار برای توسعه بازیکن (و پیروزی).

بررسی برای به روز رسانی بیشتر در اینجا در پیش نویس است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب