درخواست ثبت نام در تمام وظیفه شش undrafted رایگان عوامل

بریوز اعلام کرد که آنها را امضا چهار وظیفه علاوه بر شش undrafted نمایندگی رایگان. حرکت اضافه شدن 10 چشم انداز

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 3 تیر 1399

بریوز اعلام کرد که آنها را امضا چهار وظیفه علاوه بر شش undrafted نمایندگی رایگان. حرکت اضافه شدن 10 چشم انداز – چهار کوزه دو infielders سه outfielders یکی گیر به تیم مزرعه سیستم.

در دور اول بریوز انتخاب شده ویک فارست left-hander Jared شوستر در شماره 25 به طور کلی. آنها در زمان میشیگان outfielder جسی فرانکلین در دور سوم (شماره 97 کلی), Clemson righty اسپنسر Strider چهارم (شماره 126) و تگزاس right-hander برایس سالمند در پنجم (شماره 156).

سالمند در نظر گرفته شده و دور سوم استعداد که تضعیف به دلیل signability نگرانی های مورد نیاز بیش از اسلات توافق. بریوز امضا شوستر و فرانکلین تحت اسلات آزاد کردن پول برای آنها به بزرگان یک معامله بزرگ ($847,500; بیش از دو پنجم-ارزش دور).

بریوز ندارد-دور دوم انتخاب به دلیل MLB رایگان-agent فرمول. آنها ضبط را انتخاب کنید هنگامی که آنها امضا lefty مسکن ویل اسمیت در ماه نوامبر.

تحت MLB را فرمت جدید که شامل پنج دور پیش نویس به جای آن از حد معمول 40, undrafted بازیکنان آزاد بودند به ثبت نام با هر تیم حداکثر جایزه $20,000. بریوز امضا شش چشم انداز است.

قابل توجه ترین signee شد Cam چوپان دانشگاه گرجستان shortstop بود که بیس بال آمریکا شماره 298 کلی بازیکن و برترین انتخاب نشده ارشد. چوپان دفاعی جادوگر صاحب Bulldogs' تک فصل (.987) و حرفه ای ضبط (.970) برای فیلدینگ در صد توسط یک shortstop.

چوپان یک هتل هفت افراز ریج, بومی برای اولین بار بود shortstop برای تکمیل 30-بازی SEC برنامه و ارتکاب یک خطا پس از این کنفرانس شروع یک تیم دفاعی در سال 2008.

بریوز نیز امضا right-hander کارتر لینتون از Tusculum کالج. پدرش داگ, بازی های برگزار شده هفت فصل برای آبی جیز Royals, متس, فرشتگان و آرام.

دیگر signees شامل outfielder Landon Stephens از میامی (اوهایو) outfielder اتان Workinger از سن دیگو کالج های محلی و infielder Bryson هورن از Columbus State University.

خود را تنها دبستان امضای بود گیر آنتونیو Barranca, 18, از کالورت سالن کالج دبیرستان در Towson, Maryland. پدرش آلمانی بازی چهار فصل با Royals و قرمز.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن